Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка за слушалки - лични впечатления от дадени модели.

В някои случаи при свързване на блутут у-во, към устройство, което ползва интернет, скоростта на интернета пада значително. Сигурно за това лагват игрите. Ако слушалките имат и възможност за жично свързване, пробвай и с жица. Почти съм сигурен, че тогава няма да лагва. Но това при условие, че няма друго у-во свързано с блутут по същото време. Изобщо има ли свързано нещо с блутут, проблема се появява.

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2020-11-19, 22:19:56)truewarrior22 написа:  В някои случаи при свързване на блутут у-во, към устройство, което ползва интернет, скоростта на интернета пада значително. Сигурно за това лагват игрите. Ако слушалките имат и възможност за жично свързване, пробвай и с жица. Почти съм сигурен, че тогава няма да лагва. Но това при условие, че няма друго у-во свързано с блутут по същото време. Изобщо има ли свързано нещо с блутут, проблема се появява.

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
Благодаря! Явно е това.Sad    Току що си поръчах едни геймърски на лоджитек
за компа от черен петък а тези ще си ги ползвам за спортуване и в свободното
си време с телефона....... Поздрави!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Galaxy buds + са на добра цена в емаг.

Ако някой си търси tws, особено за тия пари не са никак лоши, стават и за разговори.
Цитирай

(2020-11-19, 17:44:21)nowhere написа:  Аз поръчах 2 броя Liberty Air TWS за мен и за жената на 11.11, че бяха на супер изгодната промоция. Да видим, не изглеждат никак зле, както и май не отстъпват кой знае колко на втората генерация.
Дай няколко отзива след няколко дни ползване . Оглеждам се от слушалки които да са in ear , че с тези големите JBL приличам на извънземно , зимата трудно се ползват с шапка и нощна смяна не мога да ги ползвам на работа , че бият много на очи . Удобни ли са , реални снимки ако може и как звучът . Свикнах от JBL да слушам малко по-басово . Не много , но бих желал да имат бас , но не чак супер много . Нещо средно Big Grin Кефи ме , че държат 7 часа докато всички други са по 4-5 . И кейсът дава 28 . Лау . Единствено ме притеснява дали ще работят с айфон 12 ? Слушал съм , че някои някои марки не се свързвали с айфон ... Дано да греша .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Аз съм с anker liberty 2 и са перфектни. Бяха намалени в емаг на 160 кинта, ама пак ги вдигнаха. От али ми излезнаха 76 долара лятото.
Цитирай

(2020-11-24, 21:43:24)eksoldier написа:  Аз съм с anker liberty 2 и са перфектни. Бяха намалени в емаг на 160 кинта, ама пак ги вдигнаха. От али ми излезнаха 76 долара лятото.
Заслужават ли си парите ? Как е звукът ? Басът как е ?  Някакси не ми се дават над 100 лева за такива слушалки in ear слушалки . Нещо приемливо до 100 кинта ? Ако си заслужават тези 120-130 лева бих ги дал за liberty 2 .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

https://www.aliexpress.com/item/40012329...kgroup_101

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Митко, слушалките на цената от Али няма кой да ги бие. Имам anker slim+ и 1more stylish, но тези са по добри!
https://youtu.be/usLzWCM_SsY
Цитирай

(2020-11-24, 21:24:45)mitko.stefanov написа:  Дай няколко отзива след няколко дни ползване . Оглеждам се от слушалки които да са in ear , че с тези големите JBL приличам на извънземно , зимата трудно се ползват с шапка  и нощна смяна не мога да ги ползвам на работа , че бият много на очи . Удобни ли са , реални снимки ако може и как звучът . Свикнах от JBL да слушам малко по-басово . Не много , но бих желал да имат бас , но не чак супер много . Нещо средно Big Grin Кефи ме , че държат 7 часа докато всички други са по 4-5 . И кейсът дава 28 . Лау . Единствено ме притеснява дали ще работят с айфон 12 ? Слушал съм , че някои някои марки не се свързвали с айфон ... Дано да греша .
Ще дам, като пристигнат. И на мен не ми се давах мн пари, затова взех 1, вместо 2, но не вярвам (или поне се надявам) да са добре и да не са много по-назад от 2-ката.

Иначе, ако харесваш слушалки, като слухово апаратче можеш да видиш и тия от Алекс, чувал съм добри отзиви за тях. Но мен лично такъв тип не ми харесат изобщо.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Аз ги имам и отговарят на изискванията му, нямам идея да ги натрапвам, нали... Smile Е, малко цената е отгоре, но аз съм ги плащал още по-скъпо.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-11-25, 10:02:13)nowhere написа:  Ще дам, като пристигнат. И на мен не ми се давах мн пари, затова взех 1, вместо 2, но не вярвам (или поне се надявам) да са добре и да не са много по-назад от 2-ката.

Иначе, ако харесваш слушалки, като слухово апаратче можеш да видиш и тия от Алекс, чувал съм добри отзиви за тях. Но мен лично такъв тип не ми харесат изобщо.
Не ми харесват . Съмнявам се да ми паснат на ушната мида и да са ми удобни . Предпочитам стандартните . Гледам , че в pazaruvaj са по 125 лева . Май ще поръчвам скоро Big Grin Flossy доста добро ревю даде между другото ! Реални ли са тези 7 часа на playback ? Аз не слушам на макс звук . Може би около 70-80% .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

На макс е абсурд да слушам. Дънят яко. Wink Не съм правил много замервания над 5 часа са със сигурност. А имат и fast charg! 10 минути зареждане в кутийката ти дава 2 часа ползване. Поне така го рекламират. Ядове с батерията до сега не съм имал. Веднъж бях забравил да заредя кутията и ми направи впечатление, че сигнала за свършване на заряда почва от далеко и имаш още около половин час да слушаш. Другите обикновено ми дават около 10 минути.    
Аз ползвам от няколко години еквалайзер писан за спотифай eqfy, но работи с всички програми. До сега най-добър звук с него имам. За всяка слушалка е различна настройката. За тоя анкер съм в тва положение:
[attachment=31428]

https://play.google.com/store/apps/detai...atics.eqfy    
Цитирай

Момчета, моля за съвет - търся си слушалки за лаптоп/таблет. Наглед изглежда просто, но не е, поне за мен. Условията са:
- диадема тип On Ear (тапите от телефоните си стоят опаковани и безполезни) 
- с кабел (не си падам по безжичните, ама хич)
- без микрофон, който да ми се пречка - не съм геймър
- ако не отличен, то поне много добър или добър звук
- и накрая, но всъщност най-важното - изцяло покрита с мека възглавничка слушалка. Стандартните ми предизвикват физическа болка в долната част на едната ушна мида и не мога да ги нося повече от няколко минути. Що слушалки съм изхвърлил или подарил (например Denon за 110 евро от летището във Франкфурт, но не само тях), не е истина. Имам и beats solo 2 (чудесен звук, наистина), които така и си седят в калъфчето, не съм ги ползвал сумарно и 20 минути за 3 години заради силно стегнатата диадема.

Последно съм със Skullcandy Riff - твърде голям компромис с качеството, но пък много удобни за ухото ми. Само дето от 2-3 дни започнаха да поприпукват и ще последват събратята си в кофата.
Все пак, прилагам снимка (намерена в мрежата, дано някой не ме упрекне в кражба на права!) на подобен модел на моя, за да се види как изглеждат слушалките с изцяло покрита слушалка, каквито търся.

Моля, ако някой има предложение, отговарящо на условията, и преки впечатления, да вземе отношение и помогне в търсенето. Както се вижда от изложението, цената не е определяща, но все пак ще посоча, да речем, 200 лв бюджет, колкото да има някаква цифра.

Благодаря за вниманието!


Прикачени файлове
.jpg 20.jpg Размер: 23.66 KB  Сваляния: 174
Цитирай

@L1892 Plantronics Blackwire C5220, но са с микрофон. За мен лично меката възглавничка им е един път.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

О, благодаря за предложението - изглеждат много добре, nowhere, а и микрофонът е подвижен, както видях на намереното клипче, та няма да досажда. И цената им в момента е 194 лв, което е супер, поне на първия отворен линк, може да има и по-ниска, ще видя. Някакви забележки към звука им да имаш? Признавам, че не познавам марката.
Цитирай

Аз лично нямам забележки, но имай предвид, че не съм аудиофил. Въпреки това според мен си свирят много добре и имат хубав и плътен бас, но пак зависи и колко си претенциозен, със сигурност за тези пари не са върха на сладоледа, то е ясно. Марката е американска, доста известна и се занимават само с аудио техника. Но са наистина много много комфортни, аз лично съм очарован от мекотата и удобството. Другото хубаво е, че са с 3.5мм жак + допълнителен адаптор (който се включва към 3.5мм жака) за USB.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

[Изображение: tronsmart-onyx-ace-true-wireless-bluetoo...phones.jpg]
От една седмица съм с тези, исках да  избягам от силиконовите и да пробвам нещо различно . Водят се semi-in-ear design и се оказаха изключително удобни.
Взех ги за 40 лв доставката от Германия за една седмица. Софтуера е перфектен- чипа е куаликом , спазили са предписанието AptX работи коректно , разбира се перфектно с телефона. Управляват коректно спотифаи,
Батерията се държи добре, звука при говорене отсреща се чува много добре, за слушане на музика - ми стават, не са аудиофилски, но определено звучат еднакво със прехваления Самсунг или по скоро всички звучат ужасно. Но за подкасти биват.

За 40 кинта и сигурна едноседмична доставка са перфектни. Анкера не вярвам да е е 4х по добър според цената

пп
Заедно с тях поръчах едни прехвалени от Китай, които от седмица са запецнали в Белгия и не мърдат.
Цитирай

Без гумички няма добра изолация и се дразня.
Цитирай

Да, лятото и аз поръчах едни за детето https://www.aliexpress.com/item/40007222...4c4dEU1acc , тествах ги, не са като Аполото, но никак не са лоши.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-11-25, 22:23:53)nowhere написа:  ... но пак зависи и колко си претенциозен, със сигурност за тези пари не са върха на сладоледа, то е ясно...

Колкото и да съм претенциозен, принуден съм да правя компромиси. Слушам основно .flac, wav, 24bit и mp3 320 (както няма друго), имам и огромна колекция фабрични CD, но е всеизвестно, че няма пълно щастие.
Благодаря още веднъж за предложението и коментара, ще се възползвам още днес.

П.П. Поръчах на цена 162 лв.
Цитирай

Ами дано удовлетворят изискванията ти, но смятам че ще. Все пак драсни един коментар, като ги тестваш да споделиш първи впечатления. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Непременно ще споделя впечатленията си! Обещаха доставка уж за утре, но да видим. Поздрави!
Цитирай

Здравейте колеги. Попаднаха ми тези слушалки от амазон на добра цена и се двуомя между тях и airpods pro. Казаха ми, че са много по добри от епълските, но не съм сигурен как ще се "разбират" с айфона. Четох че първа генерация имали проблеми с тъч контрола. Някой може ли да ми даде малко по обективно инфо дали си заслужават. Ще ми излязат 440лв.
https://www.emag.bg/slushalki-bang-olufs...D6CX5LBBM/

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

Здравейте!

Малко по-горе (коментари 1938-1941 и 1945-1947) стана дума за слушалки Plantronics Blackwire C5220, за които обещах да споделя личните си впечатления и изпълнявам ангажимента си, дано е от полза за някого.

По условие търсех оптимално съчетание между меки, изцяло покрити наушници и качествен в рамките на допустимия компромис звук - всичко това в рамките на условен бюджет, който не бе определящ. 
Визуално Plantronics Blackwire C5220 безусловно отговаряха на първото условие, поръчах ги, днес ги получих, пробвах и оценявам.

По отношение на изработката – перфектна, не мисля, че през десетилетията съм ползвал по-удобни за ухото, а през главата ми (буквално) са минали поне 30 броя. Диадемата е ергономична и много лека, наушниците са като от памук – просто мечта, едва ли и по поръчка щяха да ми ги изработят толкова добре. Оценка 10/10.

По отношение на звука – оценката е -1 от 10, т.е. ако беше с 1 идея по-добър, щеше да е просто ужасен, а сега е по-зле и от ВЕФ 207, излъчващ на средни вълни.

Крайна оценка – 0/10, но не съм разочарован, защото не съм имал кой знае какви очаквания след толкова провалени търсения, а и няма да са нито първите (пред тях има поне дузина и половина), нито последните, които ще изхвърля нови-новенички в кофата. А и си струваше да опитам, здраве да е!
Цитирай

@L1892, учудвам се, че си очаквал кой знае какъв звук, това са и видимо офис слушалки. Не са изработени за аудиофили, сред които едни предпочитат хубаво изкривен звук, ако мога така да го нарека - качествен, с балансирани честоти, а в това отношение студиините слушалки могат да те разочароват - звукът ще е кристален, но няма да се набляга на бас, примерно, честотите ще са плоски - те трябва да ти пресъздадат максимално чистия такъв. Така че е под въпрос и едни тапички, ако ще и за 1000 лв. да са (от които 3/4 ще са само заради името) доколко могат да са аудиофилски и по-добри от тапи за 200 лв. (мисълта ми е, че няма да е 5 пъти). Макар че аз вън само тапи ползвам, абсурдно ми е да ходя с тип диадема, ами не е и удобно за качулки и шапки в студа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)