Оценете темата:
  • 13 гласа - средно 4.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Явно съм пробвал и с мак портали. Днеска си гледал с тоя мак портал и утре като пуснеш телевизора някой го е заредил преди тебе и трябва да вкараш друг. Да не говорим, че някой работят само с vpn. Казвайте ги и тия неща. Викаш може да гледаш няколко месеца без да пипаш .... Както съм казал временно може да няма проблем после трябват манипулации.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • Compare
Цитирай
Аксесоари

Тези неща съм ги писал/казал тук в темата - пост #3401.
Причината да си заредя 4 мак адреса е, че ако някой от тях се ползва в момента не мога да го гледам, затова си пускам някой от другите 3 мака.
Имам двама приятели които не плащат за телевизия и повече от година си гледат само с портали. У нас сме 4 човека и няма да стане да се гледа само по този начин, но всички спортни канали, HBO, Cinemax се гледат само така.
Не съм тръгнал да натрапвам мнението си на никой, а гледам да помогна, но явно на повечето хора тук им харесва да им е трудно и гадно, но да са с мисълта, че са прави. Щом смятате, че е по удачно да се гледа с ДаПлеъра, а другите алтернативи не струват - ами така да бъде. И колкото по малко хора гледат с портали, толкова по-добре ще ми е на мен. По лесно и бързо ще си намирам нови, по малко баннати IP адреси от порталите .....
Приятен ден и успех с НеПлеъра.

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • alexbg67, trolazol
Цитирай

Нито съм казал че си натрапваш мнението, нито аз натрапвам моето. Всеки един начин на гледане на нелегална телевизия има различни недостатъци. Въпроса е на кой какво му харесва. Споделяйте различните варианти от това по-добро няма.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някой знае ли защо когато ползвам SFVIP плеъра на уин всичко е точно,а когато го заредя на STB EMU ми дава , че е блокиран портала? Става въпрос за едни и същи макове.
Цитирай

Някои портали тръгват на един плеър, а на друг не. Оформлението на StbEmu ми допада много, но по мои наблюдения е най-капризен. Пробвай с OttNavigator или IPTVExtreme.
Когато изписваш портала в StbEmu слагаш ли /с/ след него?

1916 
Цитирай

Ползвам 5G и не виждам да се отразява съществено на батерията Smile
Цитирай

(2021-07-31, 17:05:10)QueenBG написа:  Ползвам 5G и не виждам да се отразява съществено на батерията  Smile

Обърка разделите нещо. Стават грешки.  Wink

1916 
Цитирай

Да, за друго място трябваше да е Smile Относно темата, аз си ползвам платени руски m3u и китайски m3u ( xtream codes ) Smile
Цитирай

Днес установих че , Булсатком (приложението за телефон)  включили , целия пакет  който плащам.
P.S. Може да е стара новина , но аз днес я забелязах.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

От днес има нови канали, и някои премахнати.


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай

Промените :
https://mobilebulgaria.com/news/ot-1-avg...-tv-kanali
Цитирай

Малко обратна връзка, относно онзи търговец с IPTV каналите от Алиекспрес:
Бърза реакция да ми ги изпрати - ОК. В първия момент, в който ги използвах, няколко канала не работеха и то точно тия, които предимно гледам (диемите). Викам - добре, то сигурно нещо моментно. Писах му, а той ми се жалва, че не можели да покрият 100% uptime, като то дори и 50% не е, откакто съм взел листата. После го питах накратко "кво правим?", а той най-нагло ми отговори с копи-пейст на това с uptime-а. Сиреч, забравете за съпорт, ако листата утре падне. Ако пък няма как да си върнете парите - съвсем.
Цитирай

Тия китайци станаха по-големи измамници и от нас! Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

За няколко лева годишно няма как да е друго.
Цитирай

37 лева се пада, ако платиш за цяла година, за гледане на ЕДНО устройство. Това даже е перфектният развой. Вижда се при счупени канали, че има 0 съпорт. Дори пичът май няма достъп до тях и го играе само копи-пейст, понеже досега, ако си държеше на клиентите, щеше да ми е предложил я подмяна на листа, я някакъв вид компенсация, докато не им работят каналите.
Цитирай

Ако си платил нещо му напиши един супер негативен допълнителен коментар, ще му отбиеш доста потенциална клиентела.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Е, много ясно, ако беше за безплатния тест, нямаше що да мрънкам. Big Grin То и сега е жалко за тия пари, но не ме кефи идеята да се прави на тарикат с копи-пейст на стари отговори, като съм му задал конкретни въпроси. Ще му дам шанс на още един отговор и ако се направи на интересен, тогава.
Цитирай

За съжаление, алито е безконтролен пазар в 80%от случаите. Друго си е изпитани платформи с правила, които се спазват. Така самите търговци те молят да не пишеш негативно, и те компенсират, това ако има издънка. Покрай ДДС-то и митото(за големите суми) алито ще е все по-непривлекателен за нас. Имам предвид за такива като нас, при търговците е друго, при тях и цената е друга.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2021-08-05, 09:21:37)pepy1 написа:  За съжаление, алито е безконтролен пазар в 80%от случаите. Друго си е изпитани платформи с правила, които се спазват. Така самите търговци те молят да не пишеш негативно, и те компенсират, това ако има издънка. Покрай ДДС-то и митото(за големите суми) алито ще е все по-непривлекателен за нас. Имам предвид за такива като нас, при търговците е друго, при тях и цената е друга.

Ама той този сам ми писа в кореспонденцията, да не му слагам негативно ревю. Предполагам сам ще клекне. Big Grin

ПС: Сега гледам, че ми е отговорил да отворя диспут и да кажа, че съм размислил и вече не искам продукта, видиш само това щял да уважи като причина да ми върне парите. Само, където си мисли, че не зная, че парите в момента не са в него, а в Алито.  Tooth
Цитирай

(2020-05-19, 14:15:21)miaz74 написа:  След вкарване на адреса изкарва грешка: юзер ерор или ако започнеш адреса с www/ http  ти изкарва че не може да зареди адона.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Здравей!Въпроса ми е как да си вкарам playlist на телефона,току що купих da player?

(2020-05-19, 14:15:21)miaz74 написа:  След вкарване на адреса изкарва грешка: юзер ерор или ако започнеш адреса с www/ http  ти изкарва че не може да зареди адона.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Здравей!Въпроса ми е как да си вкарам playlist на телефона,току що купих da player?
Цитирай

(2021-08-05, 09:01:17)dobs7z написа:  37 лева се пада, ако платиш за цяла година.....

Имаш на лични една листа. 
Валидна е до 30.10.2021.
Диема Спорт 3 е на мястото на Sport+ HD.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • dobs7z
Цитирай

Имам запитване, не знам дали това е точното място но някой запознат ли е с ОBS и функцията хем да записва екрана, хем да се виждам и аз докато стриймвам. Съжалявам за глупавия въпрос но мисля да започна да се занимавам с нещо подобно и ако някой може да сподели информация по темата ще бъде супер. Благодаря предварително !
Цитирай

(2021-08-09, 13:30:03)ivan21 написа:  Имам запитване, не знам дали това е точното място но някой запознат ли е с ОBS и функцията хем да записва екрана, хем да се виждам и аз докато стриймвам. Съжалявам за глупавия въпрос но мисля да започна да се занимавам с нещо подобно и ако някой може да сподели информация по темата ще бъде супер. Благодаря предварително !

DU Recorder прави запис на екрана и има опция да се виждаш и ти.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hristop за това мнение:
  • ivan21
Цитирай

Здравейте,инсталирах да плайера от тяхният сайт,но когато вкарам плейлиста https://livebgtv.stream/bg.json,ми изписва,че е в черния списък,а до преди сме гледали с него,някой може ли да помогне?
Цитирай

(2021-08-10, 19:40:38)vesko69 написа:  Здравейте,инсталирах да плайера от тяхният сайт,но когато вкарам плейлиста https://livebgtv.stream/bg.json,ми изписва,че е в черния списък,а до преди сме гледали с него,някой може ли да помогне?

Може спокойно да напишеш 2 реда и на Support-a им.
Вече май са активни Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • vesko69
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)