Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

EON: мнения
#51

Може ли някой да ми каже следното нещо. Как да видя актьорите, които участват във филма, който гледам. На старият Виваком, който гледах, си ги пишеше отдолу в инфото. Сега обаче тук има само инфо за филма, но то не включва актьорите.

Samsung Galaxy S3
Lenovo Yoga Tab
Huawei Mediapad M2
Цитирай
Аксесоари
#52

В IMDB. В EON го няма това инфо.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#53

Някой да знае какво е ЕОН мобайл ? Имам такива добавки към мобилния план и се чудя ако взема това ще мога ли да си го гледам на Смарт тв-то?
Цитирай
#54

EON mobile е само за мобилен телефон. Има и опция за cast.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#55

Защо да е само за смартфон,гледам на сайта че има и за смарт ТВ,а и за други устройства https://www.vivacom.bg/bg/eon/ustrojstva#tab-dev-2/
Цитирай
#56

Спират ТВ ГО и на негово място ще е това.
Цитирай
#57

Безплатно е за моя план. Активирам го и ще пробвам довечера Smile
Цитирай
#58

(2021-08-24, 09:18:18)DoryanY написа:  Защо да е само за смартфон,гледам на сайта че има и за смарт ТВ,а и за други устройства https://www.vivacom.bg/bg/eon/ustrojstva#tab-dev-2/


Човека пита за EON mobile - той е само за смартфон.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#59

Здравейте, получих следния смс. Тъй като ползвам безплатната версия на tv go, ще има ли промяна за мен?
Не желая да съм абонат на еон[Изображение: 483aad0736e66796cbfafbe70d2eae61.jpg]

locke on
Цитирай
#60

Пак ще си ползвате "безплатната" версия, но на ЕОН. Просто се сменя приложението.

Mate 50 pro
Цитирай
#61

Здравейте! Ще се възползвам да задам въпроса си към ползвателите на EON TV на смартфон. Логнал съм се в приложението с телефонен номер, докато TV GO ползвах с имейл и парола. В момента в EON TV нямам каналите, които имах в TV GO. В TV GO избирах от два профила - IPTV и телефон, както се вижда от скрийншота, сега това го няма.
   

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#62

Незнам дали съм Ви разбрал правилно, но ще се опитам да отговоря. В скриншота, който сте дали сте влезли с мейл(дава два профила т.е. всичките услуги за този имейл) когато влизате с телефонен номер дава само профила на телефонния номер, от който влизате.

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай
#63

Да, правилно сте разбрал.
С имейла и паролата от TV GO (My VIVACOM) не мога да се логна в EON TV. На регистрация ме препраща към страницата на VIVACOM.
Как да процедирам?

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#64

https://www.vivacom.bg/bg/tv/eon-activation?tv=eon

Следваш стъпките и ще станат нещата.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#65

Aктивира се през my vivacom, а не от изтегленото приложение
https://www.vivacom.bg/bg/tv/eon-activation

С имейл и парола го активарах и се вързва с услугата за телевизия, за да те логва с нея и да не те пита, щом там каналитети са повече. И аз съм така, даже не ме пита за вход, което е много по-удобно, отколкото всеки път да ми иска номер или парола.
А и най-важното за мен е, че еон има и уеб версия за логване и пак е с пълен набор от канали, а не като ти ви го, което през уеб дава само с тел. номер, а там нямам нищо
Цитирай
#66

Здравей @Константинов, отоворих връзката, която си ми пратил. Стъпки:
  1. Отворете My Vivacom и влезте с Вашите e-mail и парола.
  2. Активирайте EON Mobile TV/ IPTV допълнителен пакет на вашата ТВ услуга, в случай че все още нямате активен EON Mobile.
са изпълнени. И съответно в мобилното приложение My VIVACOM, в активни допълните услуги имам:
  • DiemaXtra пакет за IPTV
  • IPTV Пакет HBO без абонамент
  • EON mobile IPTV
Стъпка 3. Отворeте таб „Настройки“ и изберете EON TV мобилно приложение не разбирам от къде да отворя въпросния таб.

@rumo, през сайта my vivacom в настройки имам само мобилни настройки, Интернет настройки и Телевизия.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#67

А бе малко по спомени, но :
Не ходиш на настройки. От главното меню на My Vivacom избираш услугата си за "телевизия" и от там гледаш дали имаш за активиране допълнителна услуга - ЕОН.
Ако ли не пак докато си в "телевизия" горе в "%" са ти допълнителните услуги за добавяне и си избираш еон и вързваш към тв услугата.
След активация се чака над 1ч поне и ще получиш мей, когато успешно си подал заявка.
Цитирай
#68

@Ivan_Bonev, гледаш грешните стъпки. Интересува те "Активация за мобилна услуга".

iPhone 14 Pro
Цитирай
#69

Ходих до магазин на Виваком и там ми казаха следното: Влизаш през браузъра на телефона в My Vivacom, на настройки (зъбното колело) от падащото меню избираш Телевизия и най-долу – управление на EON TV мобилно приложение, въвеждаш паролата си и избираш Регистрирай. Така се получи.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#70

Много лесно си го пуснах. От мобилното приложение на Виваком се заявява, в моя случай беше безплатно и до 15 минути е готово, теглиш приложението и си влезнах с телефонния номер.
Цитирай
#71

Две различни неща са: за тези които са с телевизия и за тези които сме с мобилен договор.
За мобилния договор:

Аз го акривирах през мобилното приложение my vivacom. Там има добавяне на услуги и от там.

За жалост влизането с име и парола (от my vivacom) в ЕОН приложението не е възможно. Само с мобилния номер и с код за потвърждение.

Като цяло след всичките радини вълнения не мисля да си струва: няма примерно БТВ и нова. Има 5-6 странно програми и БНТ. Това “минито” де. И не може да се активира Смарт тв приложение. Само мога да кастя до телевизора.
Цитирай
#72

Аз като гледам, може да се активира към всички налични услуги, които имам.

Мисля, че е логично да се върже към тази, към която има най-много канали. При мен това е домашната иптв услуга. Да, дори нямам еон тв вкъщи, а съм на иптв...обаче е най-големият пакет хл+
Така сега и на телефона, а и на уеб адреса като влезна имам всички канали, който имам и у нас. А това са всчки тв-та, вкл. нво-та, 3-те диеми и 4-те макс спорта....
За влизане, след само първото вписване не ми иска никакъв логин- отваря се директно приложението.

Това им е най-кадърното тв приложение направено досега. Дано и така да си остане
Цитирай
#73

Кадърно е защото не е тяхно( не са го правили вивата)

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#74

Здравейте всички, Миналата седмица по телефона си поръчах най-скъпия пакет ЕОН ТВ и интернет със скорост 1000/700(ако кабела до блока ви го позволява) на цена 60 лв. на месец като първите 6 месеца е по 1 лв. с договор за 24 месеца и така излиза средно по 45.25 лв. на месец за двете гдини. Включва всички възможни програми, диеми, спортове и НВО. Във входа ми има оптичен интернет на Виваком до самата им кутия, която е на стълбището. В момента ползвам оптичен интернет към друг оператор със скорост 75 и интернет ТВ от Булсат(Фюжън), които ми дават до 3 допълнителни бокса срещу 3 лв. на месец. В моя апартамент ползвам 2 смарт телевизора, които получават интернет през ел.инсталацията, което намалява скоростта от 75 до 30-35. В допълнение съм пуснал и интернет по лан кабел от моя рутер до апартамент три етажа по-нагоре, където имам трети смарт ТВ с приемник за интернет телевизия от Булсат. Всичко това като телевизия работи добре и с много добро качество при скорост на интернета от 75 с важната подробност, че Фюжън приемниците(боксове) за ТВ на Булсат са голям боклук.
И сега ЕОН - пристигат юнаците от Виваком, показвам им откъде да вкарат лан кабелите(друг е въпросът защо използват лан, а не оптичните по-тънки кабели от кутията до рутера ми) без да дупчат и да стигнат до рутера ми скрит в килер в антрето до входната врата на апартамента. В момента, в който виждат лан кабела от рутера ми да влиза в ел.контакта отсичат "Абсурд! ЕОН върви само по кабел, не може да гледате ЕОН през ел.инсталацията". Аз пък им показвам, че няма как да закарам лан кабел от рутера до телевизора си и да си обезобразя апартамента. Питам ги, дали могат да измислят нещо - нищо не можело да се направи. Питам ги, абе хора нали затова имаме скъпи смарт ТВ, за да гледаме през приложение - какви боксове, какви 5 лв. Те отговарят - Не, технологията е такава, че за да ти я пуснем, първият ти ТВ задължително трябва да е през бокс(приемник) свързан с интернета само през кабел, не работи през WiFi или Powerline през ел.инсталацията. Пратих ги да си ходят. Няколко дена по-късно се сещам, че телевизора ми във втория апартамент 3 етажа по-нагоре, на който съм пуснал интернет от моя рутер е директно свързан с кабел. Сега пак ще ги викам и да вържат интернета при мене, а пустият му ЕОН ТВ бокс на телевизора горе. Всички останали ТВ ги искам през приложение. Твърдят, че за приложението 30 скорост е напълно достатъчна, но за основния приемник минимум 100. Технически не съм грамотен, но дано фактите по-горе ви помогнат. Голяма червена лампичка е, че на сайта на Виваком няма конкретна техническа информация за услугата, а само суперлативи и общи приказки. Така и не можах да разбера кокло общо ТВ мога да иамам с един абонамент. Твърдят, че са до 5, по 3 лв. ако е през приложение и 5 лв., ако е през бокс. Не можаха да ми отговорят и дали допълнителните ТВ с приложение могат да са ппрез друг интернет доставчик, през бокс май само през Виваком.
Цитирай
#75

Това си е бошлаф работа. Аз например в Габрово в единия апартамент съм с телевизия и Интернет от местната кабеларка. Хората да си пуснали оптика навсякъде. Само попитаха и предложиха къде ще ми е най добре да сложат кутийката. Пуснаха си тънко като 1/3 цигара оптична нишка и закачиха всичко. От кутийката излиза коаксиален за колкото си искам телевизора (в тоя апартамент са 4) Цифрови некодирани канали. Никакъв проблем перфе картина. Интернета пак от оптиката 100мегабита. А относно ЕОН. Крайно разочарован бях като разбрах че въпреки че имам абонамент по план за TVGO на виваком...то след като мине на ная щуротия няюа да мога да гледам през компютър. Било само за мобилни устройства. Попитах ги лаптопа ми статично или мобилно устройство е и те мълчат.
А от относно скоростта дето са ти казали за приемника вярвам че говорят в мегабити. Раздели ги на 8. По високата скорост гарантира бързо буфериране на HD каналите. Според мен се презастраховат.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)