Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

EON: мнения

(2021-09-25, 18:22:58)da3 написа:  Няма да имаш никакви проблеми , аз също съм с мой рутер , просто ако случайно се обадиш на оператор за проблем с интернет , няма да имат достъп до рутера (защото е друг - твоя) и евентуално ще ти кажат че не виждат техния рутер в мрежата ...
Ако се наложи така, аз ще сменя моя рутер с техния и ако пак има проблем да идват да си го оправят  Big Grin

@da3 впрочем какви настройки използваш за Wan в рутера - аз го настроих на автоматично ip и засега работи.
Цитирай
Аксесоари

(2021-09-25, 18:22:58)da3 написа:  Няма да имаш никакви проблеми , аз също съм с мой рутер , просто ако случайно се обадиш на оператор за проблем с интернет , няма да имат достъп до рутера (защото е друг - твоя) и евентуално ще ти кажат че не виждат техния рутер в мрежата ...

Имат достъп до всичко, независимо, че не е тяхно. Но това да не те притеснява, щом така бачка го остави

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Достъп е силно казано , евентуално ще видят какъв рутер е вързан (модел и т.н ) , но едва ли ще могат да пипат вътре по настройките , стига да има парола де . Иначе до колегата @Пешито , да по DHCP е вързан и си върви както трябва
Цитирай

Благодаря на всички за помощта. Засега всичко е наред, ако има нещо ще пиша. Благодаря още веднъж  Wink
Цитирай

Здравейте,колеги.Нека някой да сподели. Как е качеството на еон през приложението директно от тлевизора и през смарт бокса им. Защото чух от техник ,че уж през бокса им качеството е една идея по добро от това през тв то. Интересно ми е дали не грее и не се ли натоварва самото тв когато е директно през неговото приложение.Питам защото съм с ново Сони андроид и предпочитам да сваля приложението. Поздрави !
Цитирай

Имам smart tv box Android
Инсталирам си ЕОN от маркера но като го стартирам ми изписва

This debice is not supported by EON mobile app

Я дайте линк от де да си взема нещо което ще се поддържа от еон с 4гб рам
Цитирай

(2021-09-30, 23:37:56)demon777 написа:  Имам smart tv box Android
Инсталирам си ЕОN от маркера но като го стартирам ми изписва

This debice is not supported by EON mobile app

Я дайте линк от де да си взема нещо което ще се поддържа от еон с 4гб рам
[quote pid="1690490" dateline="1633037876"]
Пробвай с това - https://apkplz.net/download-app/com.ug.eon.android.tv
[/quote]
Цитирай

Искам да попитам,дали втория ЕоН smart TV box e включен или предполагам че не е ? И колко се заплаща
Цитирай

Не е включен,допълнително се заплаща 5 лв.
Цитирай

(2021-10-01, 13:06:17)vaskogrudov написа:  Не е включен,допълнително се заплаща 5 лв.

Аха,благодаря! Wink
Цитирай

Какъв е този ЕОН дето не излъчва боксовите гали от Лондон? Гола вода!

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

За боксовите гали DAZN.
Диема екстра и Макс спорт плюс знаят само да искат все повече пари от абонатите, но не им се плаща за бокс.
Между интересните мачове и Формула 1 ни пробутват азиатска шампионска лига, голф и каква ли не още плява.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Гледах го при поляците по TVP Sport . Дори с Dolby Digital.  Smile
Диема и Максовете за нищо не стават

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Здравейте ! Днес ходих до Виваком,обясних им че на 15 този месец изтича договора ми и искамдамина на Еон.Обясниха ми че в момента неможе и трябвало са мине 1 мес. И ме посъветваха да преподпиша договора на старата си услуга,защото след изтичането на стария договор щяло съм да премина на стандартни услуги и общо щял съм да плащам около 70лв вместо сегашните 30лв.Ас се съгласил и подписах .нов ,на същия пакет.Казаха ми че ако искам след това да мина на Еон нямало да има проблем.Незнам дали става така и дали са ме метали.моля за мнения.
Цитирай

Аз, днес, също преподписах за нови 24-месеца. До сега бях на 2L+ с промоционално Diema eXtra, HBO, втори безплатен приемник и 100 mbit fiber нет за 19+ лв.. Новият ми договор е с 1 лв. повече, без втори приемник (който е около 3 лв.) и ги нямам eXtra-та и HBO-то, които били едно от двете за до 6 месеца безплатни, но аз ги отказах, защото рядко гледам телевизията. Сега остава да върна втория приемник, но първия няма да ми бъде подменен с EON-ски.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Защо няма да ти го подменят? Да не би да имат недостиг на приемници?
Цитирай

(2021-10-04, 13:24:57)solo5 написа:  Защо няма да ти го подменят? Да не би да имат недостиг на приемници?

Сега ще звъня на Оператор, за да разбера каква е причината и ще пиша. В магазина нищо не казаха.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

(2021-10-04, 13:24:57)solo5 написа:  Защо няма да ти го подменят? Да не би да имат недостиг на приемници?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

Няма недостиг на приемници, а като настоящ клиент в заварено положение мога да си продължа старата IPTV, а EON ще се предлага на нови клиенти с промоционални условия (*1 лв. такса на месец за до 6 месеца) и не промоционални за настоящи клиенти – 27,90 лв. light пакет; 33,90 лв. full и 59,90 лв. за premium пакет, с въпросния супер, ултра, мега, гига приемник. Тоест, аз като клиент от 2 години, на който му предстоеше преподписване, опциите бяха две – или с 1 лв. да ми се увеличи настоящата услуга (интернет и телевизия) или да избера един от въпросните EON пакети, съответно най-евтиния за 27.90 лв. със 100 mbit интернет, но як приемник. Плащаш повече за същото, но приемника е от ново поколение, което ти предлага душевен оргазъм. Кеф ценя няма!

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Мдаа!
Няма да се отучат да си цакат старите клиенти
Да видим аз къде ще бягам от тях като влязат във владение в Булсат след време
Няма кой знае какъв избор и май решението ще е да взема добър нет отнякъде,
един бокс и да си плащам за Елементал примерно
Цитирай

(2021-10-04, 14:54:32)Ivan_Bonev написа:  Няма недостиг на приемници, а като настоящ клиент в заварено положение мога да си продължа старата IPTV, а EON ще се предлага на нови клиенти с промоционални условия (*1 лв. такса на месец за до 6 месеца) и не промоционални за настоящи клиенти – 27,90 лв. light пакет; 33,90 лв. full и 59,90 лв. за premium пакет, с въпросния супер, ултра, мега, гига приемник. Тоест, аз като клиент от 2 години, на който му предстоеше преподписване, опциите бяха две – или с 1 лв. да ми се увеличи настоящата услуга (интернет и телевизия) или да избера един от въпросните EON пакети, съответно най-евтиния за 27.90 лв. със 100 mbit интернет, но як приемник. Плащаш повече за същото, но приемника е от ново поколение, което ти предлага душевен оргазъм. Кеф ценя няма!

Или просто им казваш, че при такъв случай си пускаш едномесечното предизвестие и автоматично после ставаш "нов" абонат. Ако нещо не ти харесва си подписваш с друг доставчик.
Цитирай

(2021-10-04, 15:20:38)Пешито написа:  си пускаш едномесечното предизвестие и автоматично после ставаш "нов" абонат

Това е излишна разправия. Шанса да те изцакат в плащането е голям.
След това ще ти пуснат и нова инсталация
Ще връщаш оборудване, след това ще получаваш ново, ще чакаш...
Ако работата опре до там, бягаш с 200
Лошото е че от Виваком може да отиде на А1
Сега и Булсат си заминават, Комнет ги купиха, Нет1 и т.н.
Все по-зле ще става откъм доставчици
Цитирай

(2021-10-04, 15:58:10)solo5 написа:  Това е излишна разправия. Шанса да те изцакат в плащането е голям.
След това ще ти пуснат и нова инсталация
Ще връщаш оборудване, след това ще получаваш ново, ще чакаш...
Ако работата опре до там, бягаш с 200
Лошото е че от Виваком може да отиде на А1
Сега и Булсат си заминават, Комнет ги купиха, Нет1 и т.н.
Все по-зле ще става откъм доставчици

Е разправия е, ама като се правят на ****** така е. Те за тоя 1 лев отгоре ще го изцакат за още 2 години със старо оборудване, но накрая като видят на зор ще се съгласят. На А1 тв-то е пълно с негарантирани канали и доста малко hd такива. Вивата си заслужава според мен.
Цитирай

Е как подписваш на старата IPTV като навсякъде пише,че всички преминават на ЕОН и старата платформа спира работа.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Samsung Galaxy S10 Plus
Цитирай

(2021-10-04, 20:46:38)Johnnie написа:  Е как подписваш на старата IPTV като навсякъде пише,че всички преминават на ЕОН и старата платформа спира работа.


Sent from my iPhone using Tapatalk
На мен днес като подписах  ми казаха че след един месец да дойда и тогава можело да мина на еон,но как така на старата IPTV не ми е ясно а и забравих да попитам.И да! Тарифата е със 1лев повече.Не знам ама днес със колегата май ни цакнаха
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)