Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 22 Ultra - може да се появи още през декември 2021 г.

Samsung представи Galaxy S22 и S22+ с 50 МР камери и по-компактни размери.

https://nixanbal.com/samsung-predstavi-g...ni-razmeri

 
Аксесоари

Доста голяма иновация за S22+ е да намалиш височината с 3 мм , и ширината се е увеличила малко. Но все пак са намалили с 5 гр теглото .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

В А1 дават и зарядно 25в към слушалките, а пък във Виваком не дава преподписване с преордъра... не знам защо така?

Причиних си да гледан Разопаковането - загубено време. Фенси терминология без покритие. Тотално загубих интерес.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!

(2022-02-09, 18:30:29)Dowper написа:  В А1 дават и зарядно 25в към слушалките, а пък във Виваком не дава преподписване с преордъра... не знам защо така?

Преорднах от Теленор 512гб + слушалки подарък с преподписване

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OliQueenBG

Браво, омекнаха им главите! Върнаха поддръжката на 45 вата зареждане.
Добавенана е и оптичната камера в Про режим.
Май е само това.
Поне да бяха сложили още една намотка на заспалото 15 ватова безжично.
Бонус баятите слушалки Pro от 100 лв. Big Grin
Доста слабичко Smile
Дано поне има гумичка за дупката на химикалката, за тези които не я носят.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Ултрата си е жив нот, което естествено е добре. Много харесвам телефони с прави ъгли, може би щото няма вече. Характеристики, (ако изключим 8гб рам в най-малката версия) и дисплей и пр всичко си е топ. Цената честно казано, не етолкова лоша с голям план.
Обаче ей това в скобите много ме дразни, не че няма и с 8 да ми върши работа, ама като ще е нагоре всичко, що рама да е надолу.
Още нот 10+ беше с 12гб!
22+, ако бяха запазили поне миналогодишната батерия иде дойде, ама и тук назад....не.

Няма опция за връщане на телефон, ще ми ги спестят и 3-те...само да не ми спестят и ултрата.
Пак голямо чудене ще е. Мислех, че днес ще ми решат проблемите за нов тел, те ги увеличиха...
[-] 2 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • sapiora, Steve

Звънях на Виваком, не може да се вземе с преподписване на преордъра, само след 25-ти, пълно малоумие! Сега трябва да го взема без слушалите...

Преподписах с Теленор и си поръчах зелен S22 Ultra 12/256. Този път поне слушалките ще ги получа директно от оператора без малоумните записвания като преди.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • TNTKZ

(2022-02-09, 19:29:32)Dowper написа:  Звънях на Виваком, не може да се вземе с преподписване на преордъра, само след 25-ти, пълно малоумие! Сега трябва да го взема без слушалите...

Вярно! И много тъпо!!! Сега чекнах отметката за преподписване и оп - не може.
Той моят изтича тоя месец...сигурно искат да ме изтърват като клиент. 
Предполагам, ще го коригират, щом при другите може, ще се усетят...дано да не е късно

(2022-02-09, 19:40:43)OliQueenBG написа:  Преподписах с Теленор и си поръчах зелен S22 Ultra 12/256. Този път поне слушалките ще ги получа директно от оператора без малоумните записвания като преди.

И мен ме прецакаха миналата година със слушалките, макар че бях пак с пре-ордър

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OliQueenBG

(2022-02-09, 19:58:26)rumo написа:  Вярно! И много тъпо!!! Сега чекнах отметката за преподписване и оп - не може.
Той моят изтича тоя месец...сигурно искат да ме изтърват като клиент. 
Предполагам, ще го коригират, щом при другите може, ще се усетят...дано да не е късно

Писах им и на контакт формата, пробвай да пишеш и ти, повече оплаквания може да го оправят. Според условията се изисква да остава не повече от 3м до края на договора, отговаряме на условието, но не става, надявам се да е бъг!
И още нещо - в А1 пише 128ГБ с 12ГБ рам, което не е вярно, 128ГБ версията е с 8ГБ рам, някой да не се подлъже. Разликата там е, че дават и зарядно 25в, но цената е по-голяма спрямо във Виваком.

Реално телефона ако се взима от оператор (наблюдения от Виваком защото съм на тях), 12/256 (Ултра) е с цена 1:1, както беше 21 улгра миналата година. Ако се добави писалката и слушалките реално дори е по-евтин от миналогодишния флагман. Очаквах завишаване на цените и честно казано останах доста изненадан този път. Телефона изглежда доста добре, като изключа камерите (нещо не ме кефи този тип дизайн). Да се надяваме да имат сериозно подобрение в Ескимото и да не грее като всеки път, макар че доста се съмнявам с участието на АМД. Big Grin

@rumo отиди или се обади на 123 можеш да го преподпишеш със сигурност до 3 месеца преди изтичане и в случай, че отидеш на по-висок план от настоящия можеш по всяко време. Big Grin

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

[-] 1 потребител изказва благодарност на Pelikana за това мнение:
  • OliQueenBG

(2022-02-09, 20:23:53)Pelikana написа:  @rumo отиди или се обади на 123 можеш да го преподпишеш със сигурност до 3 месеца преди изтичане и в случай, че отидеш на по-висок план от настоящия можеш по всяко време. Big Grin

Звънях, не става, искаше да ми изпрати договор, но каза ако искам телефона чак след 25-ти в магазина мога да си го поръчам, което значи без слушалките.

(2022-02-09, 20:27:25)Dowper написа:  Звънях, не става, искаше да ми изпрати договор, но каза ако искам телефона чак след 25-ти в магазина мога да си го поръчам, което значи без слушалките.

Да след като го написах и ми мина през акъла, че ще искат само през сайта да се заяви пре-ордера...

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Е за преподписването разбира се, че ще трябва да Ви изпратят договор за 2 години за избрания от теб план. Считам, че опцията за преподписване от Виваком ще е активират, след като при др. оператори е налична.

И аз поръчах един зелен от Теленор . Не е толкова лоша цената . Някой има ли информация точно какъв модел
е 108mpx сензор ,дали е същия в 21 Ultra ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • OliQueenBG

Колеги, за преброяване на бъдещите собственици на S22 Ultra вече има и анкета.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • sapiora

Здравейте, някои има ли информация дали s22 пак ще е с пластмасов гръб.?

(2022-02-09, 21:57:31)mtv11 написа:  Здравейте, някои има ли информация дали s22 пак ще е с пластмасов гръб.?

Стъклен е.

И 3 те модела ги дават че са със стъклини гърбове Gorilla Glass Victus+.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Dowper

Току що влезнах през телефона и успях да го поръчам с преподписване към съществуващият ми номер!
Получих потвърждение и остава да го чакам
Явно е било бъг нещо, да не става с преподписване
[-] 2 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • OliQueenBG, Pelikana

Да, вече и на мен ми дава да преподпиша, оправили са го. Само се чудя струват ли си 230лв отгоре за 4рам отгоре и повече памет? Че с тия 8к клипове и RAW снимки май 128 ще ми отеснее много бързо?

Зависи от ползването. При мен лично 128GB са ми малко, а и не мислех от 12 ГБ РАМ да минавам на 8, за това се насочих към 12/256. Така, че всеки сам трябва да реши какво точно търси.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • Pelikana

(2022-02-10, 00:36:13)rumo написа:  Току що влезнах през телефона и успях да го поръчам с преподписване към съществуващият ми номер!
Получих потвърждение и остава да го чакам
Явно е било бъг нещо, да не става с преподписване

Странно, при мен и през телефон и през ПЦ не ми дава преподписване. Теленор пак ще са печелившата карта. ЕДИТ: Видях, трябвало е да се гледат специалните предложения.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)