Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 22 Ultra - може да се появи още през декември 2021 г.

(2022-02-11, 19:55:40)100 написа:  Да споделя и едно доса разочароващо ревю на камерата - https://www.youtube.com/watch?v=BjS7NG4UwRo

Зоом - ок, нощни - ок, през деня ужасен овършарпенинг и контраст. Жалко, че пак ще се молим на ъпдейти...

Абе аз ли не съм в ред или този който е правил ревюто хич го нема? През цялото време снима с основната камера обаче не със 108мп, а със 12мп? Защо?

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Аксесоари

(2022-02-11, 23:24:31)Pelikana написа:  Абе аз ли не съм в ред или този който е правил ревюто хич го нема? През цялото време снима с основната камера обаче не със 108мп, а със 12мп? Защо?

Имаха някаква технология за обединяване на пиксели към 12 мп.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • Dowper

Вече е в местният офис на куриерът - европът

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128

И моят е в офиса на Европът в Сливен, а съм дал да го получа в офис на Теленор. Чудя се, ако им се обадя дали ще ми позволят да си го взема от офиса на куриера без да се стига до Теленор.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 

Честито на всички, аз още се чудя дали да е S22 ultra или Experia 1 iii.
В Израел щял да дойде Snapdragon Gen 1, това за първи път в историята на Самсунг, още го няма никъде, след 3 седмици ще го има по магазините.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

Разговарях със служителите на Европът и е невъзможно да се вземе пратката от офис на куриера след като сте заявили получаване до офис на Теленор. Увериха ме, че Понеделник телефона ми ще е при мен. Изненадва ме бързината с която ги доставят тази година, до сега на pre-order винаги съм чакал поне 2 седмици.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 

Моята поръчка дори не е потвърдена още. А паралелно с това казват от магазина на А1, че най-вероятно ще разпращат чак на 25ти? Как е възможно таква разлика между операторите? Както и да е, аз се поразочаровах от ревюто на камерата по-горе и вече не бързам Smile

Нов източник казва, че уж имало скрийн протектор, но бил нещо кофти. Спомням си, че миналата година при S21 май имаше за определени региони, тогава имах и А71 където пък имаше някаква разлика от типя, че някои региони получаха кейс, а тук нямаше.

Взех го от офисът, и слушалките са тук. Бях го поръчал до адрес, щяха да го доставят в понеделник. Друг път поръчвайте доставка до адрес, по - бързо го получавате. Не се занимавате с некомпетнтни служители в офисите на операторите

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 4 потребители изказват благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • Dowper, martoo, OliQueenBG, scorceni

при мен никаква промяна на статуса на поръчката в теленор! Звъннах на 123 и ми казаха, че още не е обработена поръпката, а срока за доставка е 7 дни от датат на поръчка в случая 10.02 и ще мога да си го взема в този срок от посочения магазин

От Самсунг стор България да е поръчал някой?
Виждам преобладават преподписвания с оператори.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3

Тези от Теленор са.......моята поръчка я направих още, както качиха банера в сайта им и още не са я обработели. Явно на случаен принцип си обработват ,което е малумно .
Колега как е телефончето, какъв цвят е ?

и има ли протектор на екрана или няма?

Черен 512 гб, не забелязвам протектор

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128

С какви зарядни смятате да го зареждате, имам 15W от S10+ което е слабо, мисля да взема 45W модела на Самсунг (EP-TA845).
В разни клипове гледах за по-старите модели на Самсунг, че разликата между 25 и 45W оригиналните зарядни на Самсунг е малка. Дали си заслужава двойната цена за 45W?

(2022-02-12, 11:39:05)martoo написа:  Тези от Теленор са.......моята поръчка я направих още,  както качиха банера в сайта им и още не са я обработели. Явно на случаен принцип си обработват ,което е малумно .
Колега как е телефончето, какъв цвят е ?

Наистина е на случаен принцип защото, аз веднага след премиерата го поръчах от банера в сайта на Теленор и Понеделник или Вторник вече ще е при мен. А относно протектора при S20 Ultra дойде със заводски хидрогел протектор, няма ли такъв и при S22? А за зарядно мисля да поръчам 45W.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 

Имам подозрения, че 45w няма да е много по-бързо от 25w. Tова го казвам тъй като това 25w ми зарежда по-бързо всички телефонни от 33w на Xiaomi.
Отдено има и много ревюта, в които се вижда че разликите не са това, което мощностите предполагат. И не на последно място шанса да прегрява батерията постоянно е много голям, аз бих си ползвал 25w постоянно, златната среда е.

Само теленорските ли идват толкова бързо? Някой от А1?

(2022-02-12, 11:53:23)TNTKZ написа:  Черен 512 гб, не забелязвам протектор

Честито, как е извивката на екрана в сравнение с предните модели Ноут?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • TNTKZ

Идентична е със S 21 ultra

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • Victormihov

Аз ще си ползвам 25W зарядно, не живея в прерията, контакти и външни батерии бол. Все си мисля, че бързите заряди не са толкова полезни за батериите, каквото и да ни обеждават в противното. Кофти е, че няма фабричен протектор.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • OliQueenBG

(2022-02-12, 10:33:06)100 написа:  Моята поръчка дори не е потвърдена още. А паралелно с това казват от магазина на А1, че най-вероятно ще разпращат чак на 25ти? Как е възможно таква разлика между операторите? Както и да е, аз се поразочаровах от ревюто на камерата по-горе и вече не бързам Smile

Нов източник казва, че уж имало скрийн протектор, но бил нещо кофти. Спомням си, че миналата година при S21 май имаше за определени региони, тогава имах и А71 където пък имаше някаква разлика от типя, че някои региони получаха кейс, а тук нямаше.

Новите протектори са различни от старите. Старите - на Samsung Galaxy S8+,например, бяха по-дебели, по-меки и се разлепваха, образуваха им се балончета. Новите - Note 10+, Samsung Galaxy S21 Ultra - са по-тънки и по-твърди. Моите не са се отлепяли, нито балончета е имало. Ако се поставят с машинка са практически вечни, ако не ги надереш, или ако не ползваш телефона много грубо. Аз пазя.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • 100

а кое най слабото зарядни на самсунг, моето мога да си взема за телефона, чв не съм фвн на бързото зареждане

(2022-02-12, 14:02:24)divna написа:   Ако се поставят с машинка са практически вечни, ако не ги надереш, или ако не ползваш телефона много грубо.
Чесно казано мислих си, че става дума за машинката, която прави протектори през файл. Въпросната, която имаш в впредвид се очаква да запели пластмасов протектор чрез матрица с формата на съответния телефон? Говорим за стандартен протектор нали?
(2022-02-12, 14:20:57)juventusarl написа:  а кое най слабото зарядни на самсунг, моето мога да си взема за телефона, чв не съм фвн на бързото зареждане

25w е идеално, по-слабо няа смисъл защото просто може да се изключи бързия заряд. По-високото напрежение на 45w 100% ще вдига доста над 40градуса на батерията. Аз ползвам бързото заряждане доста рядко, общо взето когато наистина ми трябва. На тези телефони батерията си кара 1ден без проблеми.

SAMSUNG EP-TA800NBEGEU, 25W FAST CHARGER, mисля, че това ще ти свърши идеална работа. Такова е зарядното на Note 10+. Когато не си активирал опцията за бързо зареждане от телефона си прави нормален заряд.

супер благодаря

Зареждам с 25 ватовото с което зареждам S21 U - оригиналното на макс мощност

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)