Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aliexpress-всичко,което трябва да знаем !

В Али съм от 2014 г.-638 поръчки имам до сега/12 диспута.За всички са ми възстановени парите!Пичовете са железни Smile Само 3 съвета:
1.Никога не пиши на търговеца и да му обясняваш тъжната история на мейла-САМО ЧРЕЗ ПЛАТФОРМАТА!Там остава следата и журито чете там при диспута,не мейли!
2.Следете сроковете и правилата на сайта-шипинг,доставка,товарителница.Търговеца ВИНАГИ шикалкави,обаче платформата го принуждава да играе по правилата,ако иска да продава там!
3.ВИНАГИ връщай фийт-бег за получена пратка!Ние също имаме рейтинг на профила,както и търговеца,почнеш ли с циганските номера/обиди,псуване и лоши думички/-свършен си Smile Китайците държат на това!
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,
Не бях поръчвал скоро с али, та си викнах 4-5 нещица и седят сега на:

The shipment is handed over in bulk, final acceptance of goods to be confirmed

Има ли промяна във времето на пристигане, дали са го намалили, или пак си е като преди.

Гледам, че и някакви комбинирани доставки имат.


Цитирай

Предлагам 100 рубли код отстъпка, за покупка над 1000 рубли от алито. Важи до 10 януари, съжалявам, че съм забравил да да питам, но купона ми е от 15 декември. Кой превари, той завари. Пускам кода на ЛС.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Аз

Изпратено от моят RMX3201 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Печелиш, пращам ти ЛС

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2021-09-19, 11:52:39)hkastelov написа:  Здравейте, да направя и аз едно питане, правя много поръчки от eBay.com и съм много доволен...
Ето една позабравена тема: Поръчка от Ebay/Amazon

 
Цитирай

(2021-12-30, 21:40:15)eksoldier написа:  И аз имам проблеми със saver shipping. UA пратки са ми я върнали. Оня ден ходих да проверя за втора пак с UA начало и ми казаха, че са върнали първата щото не съм я търсил... Само с aliexpress standard shipping нямам проблем и ми идва смс са пристигнала пратка. Реших само така вече да купувам. Плащам 2-5 лв горница ама съм спокоен.

Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk

да ти кажа следят се и от типа на UA................HU, но просто нашите ги мързи
пишат номера в компютъра да ти пратят СМС но не го отчита в официалния им сайт
а и съседите ни си ги следят - просто нашите мързели са побългарили нещата
https://parcelsapp.com/en/tracking/UA531511881HU
Цитирай

Този сайт има приложение в Стора подобно на Трак17 и е добро.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Здравейте, има ли още магазини за безплатни доставки до вратата без данъци от Алиекспрес?
Гледах ми глобал и голдвай, но май вече не се занимават с Европа.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Не, няма вече такива. Всички стоки вече се облагат с данък още при самата поръчка.

 
Цитирай

То не е до магазин, а самата платформа вече е така конструирана
Цитирай

Здравейте, моля за малко помощ.Получих навигацията от китайците,която беше изпратена от Полша .Всичко добре , но не работи.
Какви са опциите за връщане и как да процедирам?
Цитирай

Откриваш диспут и прилагаш видеодоказателство за връщане на сумата.

 
Цитирай

Здравейте, пазарувам от Алиекспрес от години, но така и не мога да разбера как се използват тези coins. Мога ли също така въпросните монети да се използват за едно плащане и ако може, как става? Прочетох също, че могат да се обмемят за cupons, но и това не разбрах как става. Има ли някой търпение да ми обясни по подробно тези ми питания. Благодаря!

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Здравейте, както по-рано писах ,получих неработеща навигация от Алиекспрес.Започна се едно писане ,клипове,снимки с продавача.После му писах ,че искам да я върна и да ми възстанови сумата,след което малко съжалих.Да оставя ли нещата да ги риши Алиексприс или да изпълня условието му.
Диспутът ще приключи скоро и не знам какво да правя?

Сега гледам че диспута е приключил и е без плащане от продавача
мога ли да направя нещо?
Цитирай

Диспутът е преключил в чия полза?

 
Цитирай

В полза на продавача. Аз реших ,че е по – добре да изчакам и се прекарах.сега си писах в чата с Алиекспрес.Дано направят нещо
Цитирай

И други колеги са го казвали - с продавачи Не Се Занимавайте, само официален спор, заведен към арбитража с възможно най-солидни доказателства.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Продължавам да се разправям.Първо ми злизаше затварена поръчка - нещо от сорта Няма връщане от продача
След като писах на Алито в чата се промени на Няма плащане от купувача ,а в момента гледам,че е отворен нов диспут.
Не разбирам Алито или продавача го прави.Всъщност ще трябва да върна стоката.
Цитирай

(2022-02-22, 08:56:45)simeonov_74 написа:  Здравейте, пазарувам от Алиекспрес от години, но така и не мога да разбера как се използват тези coins. Мога ли също така въпросните монети да се използват за едно плащане и ако може, как става? Прочетох също, че могат да се обмемят за cupons, но и това не разбрах как става. Има ли някой търпение да ми обясни по подробно тези ми питания. Благодаря!
С монети могат да се купят купони, като всеки от тях важи за отстъпка при закупуване на стока на определена сума. При пускане на ордера, купонът, ако има такъв и отговаря на условията, се приспада автоматично от общата сума на поръчката.

 
Цитирай

Да ви питам и още нещо
ако реша да връщам пратката,а явно ще я върна, с български пощи или със Спиди трябва - откъдето я получих
Цитирай

(2022-02-22, 15:49:40)NoMaD написа:  С монети могат да се купят купони, като всеки от тях важи за отстъпка при закупуване на стока на определена сума. При пускане на ордера, купонът, ако има такъв и отговаря на условията, се приспада автоматично от общата сума на поръчката.

Нещо не мога да се ориентирам в мобилното приложение как става. Мога ли ако имам 20$ в монети и избера нещо за 50$ да ги вложа в плащането?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Не. Тия монети са пълна глупост. Почти нищо не можеш да си купиш с тях. Те затова и ги раздават
Цитирай

(2022-02-22, 17:42:20)vaso22 написа:  Не. Тия монети са пълна глупост. Почти нищо не можеш да си купиш с тях. Те затова и ги раздават

Събрал съм 1033 coins(20.66$) и освен за определени продукти от 50 до 200 coins, не мога да разбера къде още могат да се използват.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Там, където си поливаш дръвчето, под него е секцията с насочени към употреба на монети оферти, които реално са доста изопачени, но има шанс и да си харесаш нещо на сметка.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)