Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Поръчка от Yettel - кредитна оценка

(2023-03-06, 17:27:01)martoo написа:  Не за този от Германия говоря, че няма да има гаранция 100%. А за този взет за фирма няма да има проблем с гаранцията.
Самсунг би трябвало да има международна 2г гаранция само по IMEI, но не ми се е налагало да ползвам и не мога да потвърдя

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
Аксесоари

Мен ми се е налагало и не важи, единствено Apple признават гаранцията без абсолютно никакви документи. Huawei също изискват касова бележка и с тях съм се сблъскал.
[-] 2 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • eksoldier, OGIER
Цитирай

Отказах се от моята поръчка(15.02) и взех телефон от олкс.256 тицата купена от А1 с бюджет на фирма взех.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

Със здраве да се ползва и да не създава ядовеSmile

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • felipe
Цитирай

Айде моята ултра тръгва
Цитирай

Ама като гледам и тази година голямо чакане падна....който не поръча на 1-ви или 2-ри го мотаят здраво.
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай

(2023-03-07, 15:55:35)martoo написа:  Ама като гледам и тази година голямо чакане падна....който не поръча на 1-ви или 2-ри го мотаят здраво.

Близо месец при мен. Но ми пратиха тракинг номер днес най-накрая.
Цитирай

(2023-03-07, 15:55:35)martoo написа:  Ама като гледам и тази година голямо чакане падна....който не поръча на 1-ви или 2-ри го мотаят здраво.
Е аз поръчах на 4-ти и дойде на 7-ми... Просто свършват бройките. Щом моя е произведен декември, явно не им стига времето да захранят целия свят доволно.

Samsung S23 Ultra & Tapatalk
Цитирай

Някой с поръчка от yettel направена преди 01/03 да е получавал обаждане за безплатна застраховка 1 година Смартфон протект+ ?
Цитирай

Днес гледах информацията според която 30% повече поръчки на пред продажба има тази година серията 23и, а за Европа даже 50% ( което може да се дължи на процесора )

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

(2023-03-07, 18:54:03)chitalov написа:  Някой с поръчка от yettel направена преди 01/03 да е получавал обаждане за безплатна застраховка 1 година  Смартфон протект+ ?

Здравейте. Да. Първоначално, помислих, че е за компенсация за голямото чакане. И си казах, ееей има светлина в тунела - ще станем бяла държава и ний.
Но вечерта получих много ама много интересен e-mail. В него представител на Yettel се извинява за грешката на техен служител относно безплатната застраховка. Как принципно той не бил хора поръчали преди 01/03/2023. Тъкмо подсъзнанието ми тръгна да се отказва от телефона и от Yettel като цяло и цезира КЗП, продължавайки да чета, разбрах, че Yettel не иска недоволни клиенти, така че ще запазят застраховката както е обещано по телефона. Но все пак няма да имам отделен договор за тази клауза, просто застраховката ще фигурира по втория начин в тяхната система. Както и да е, не дай се боже да се наложи да използвам тази застраховка, че не знам как ще се случат нещата Smile Засега все още ще продължавам да чакам телефона, който беше поръчан на 13/02/2023...
[-] 1 потребител изказва благодарност на myworld за това мнение:
  • chitalov
Цитирай

(2023-03-08, 12:10:42)myworld написа:  Здравейте. Да. Първоначално, помислих, че е за компенсация за голямото чакане. И си казах, ееей има светлина в тунела - ще станем бяла държава и ний.
Но вечерта получих много ама много интересен e-mail. В него представител на Yettel се извинява за грешката на техен служител относно безплатната застраховка. Как принципно той не бил хора поръчали преди 01/03/2023. Тъкмо подсъзнанието ми тръгна да се отказва от телефона и от Yettel като цяло и цезира КЗП, продължавайки да чета, разбрах, че Yettel не иска недоволни клиенти, така че ще запазят застраховката както е обещано по телефона. Но все пак няма да имам отделен договор за тази клауза, просто застраховката ще фигурира по втория начин в тяхната система. Както и да е, не дай се боже да се наложи да използвам тази застраховка, че не знам как ще се случат нещата Smile Засега все още ще продължавам да чакам телефона, който беше поръчан на 13/02/2023...

Аз днес си получих телефона, поръчан е на 14/02.
Същият имейл получих и аз ,да видим след края на втория  месец ще искат ли пари.
Цитирай

Yettel обяви, че през март почитателите на Samsung, които изберат най-новите модели от серията серията Galaxy S23, ще получат 1 година безплатна застраховка от телекома. 
Застраховката има покритие в целия свят и започва да тече веднага след сключването ѝ. Всеки клиент има право на до 2 одобрени щети в рамките на 12 месеца, а заявяването на щета става с телефонно обаждане на номер 123. При нужда от ремонт или подмяна на апарата, клиентите получават и помощ в собствен оторизиран сервизен център на Yettel.
Промоционалната оферта е в сила до края на март при покупка на устройство от серията Samsung Galaxy S23 в брой или на изплащане в онлайн магазина на Yettel и в цялата търговска мрежа заедно с план Total Unlimited по избор и договор за 24 месеца.

Източник

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Докато чакам от 13.02 телефонът и след като вчера си взех кейсовете от Алито, започнах усилено да натискам магазина.. Днес телефонът вече е в куриер и пътува към мен.

Дай Боже всичко да му е ОК и да няма заводски дефекти, дори и това с дисплея ще се радвам да го няма.
Цитирай

(2023-03-09, 12:28:50)DoryanY написа:  Yettel обяви, че през март почитателите на Samsung, които изберат най-новите модели от серията серията Galaxy S23, ще получат 1 година безплатна застраховка от телекома. 
Застраховката има покритие в целия свят и започва да тече веднага след сключването ѝ. Всеки клиент има право на до 2 одобрени щети в рамките на 12 месеца, а заявяването на щета става с телефонно обаждане на номер 123. При нужда от ремонт или подмяна на апарата, клиентите получават и помощ в собствен оторизиран сервизен център на Yettel.
Промоционалната оферта е в сила до края на март при покупка на устройство от серията Samsung Galaxy S23 в брой или на изплащане в онлайн магазина на Yettel и в цялата търговска мрежа заедно с план Total Unlimited по избор и договор за 24 месеца.

Източник

Да това е явно, но моят и на колегата са поръчани почти месец преди началото на промоцията. Интересно ми е дали е грешка или съзнателно по някаква причина ни вързват с тази застраховка.
Цитирай

(2023-03-09, 16:01:04)chitalov написа:  Да това е явно, но моят и на колегата са поръчани почти месец преди началото на промоцията. Интересно ми е дали е грешка или съзнателно по някаква причина ни вързват с тази застраховка.
Ще трябва да се пита,дали важи и за Вас.
Застраховката която е сключена чрез Онлайн магазина на Yettel,може да се прекрати по всяко време.
Цитат:Застрахователна полица, сключена чрез Онлайн магазина на Yettel, може да бъде прекратена по всяко време чрез подаване на заявление в който и да е търговски обект на Yettel, вкл. преди и след законоустановения 14-дневен срок за отказ от договор за финансова услуга, сключен от разстояние.
https://www.yettel.bg/services/smartphone-protect

Huawei P30
Цитирай

Направих онлайн поръчка 15.02, след няколко седмици очакване завчера статус се промени от “приета за обработка" към "обработва се"
Това значи ли нещо, или пък ще е така още няколко седмици?
Цитирай

От Самсунг тази седмица зареждат магазините и ще има доста хора с дошли бройки. Имайте надежда, малко остана.. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на RoboCop за това мнение:
  • valthebald
Цитирай

В емаг изненадващо ниски цени на телефона (2199 и 2399) от днес, може би заради голямата доставка от Самсунг.

Siemens C25 -> Nokia 5110 -> Siemens C55 -> Siemens SX1 -> Siemens S65 -> Motorola MPX200 -> Nokia 6233 -> Nokia 5800 -> Nokia C7 -> HTC EVO 3D -> Prestigio 5044 -> Nexus 5 -> LG G2 -> Galaxy S8 -> Mi 10 -> S23U
Цитирай

Emag се подиграват с клиентите си, поръчал съм преди 25 дни, те го пускат по-евтино, преди да си изпълнят поръчките от приордъра. Чудя се сега да отказвам ли предварителната поръчка?
Цитирай

Тези бройки на тези ниски цени там, за мен, имат някаква история..
Цитирай

Цените са си съвсем нормални, не може да ги държат надути вечно.

Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

Едва ли, няма как за месец от 2999лв да падне на 2199лв без причина..

С 50-100лв му я виждам да пада цената първата година.
Цитирай

(2023-03-11, 17:39:16)Coffeeforums написа:  Emag се подиграват с клиентите си, поръчал съм преди 25 дни, те го пускат по-евтино, преди да си изпълнят поръчките от приордъра. Чудя се сега да отказвам ли предварителната поръчка?

Аз моя го отказах и пуснах нова поръчка.

Siemens C25 -> Nokia 5110 -> Siemens C55 -> Siemens SX1 -> Siemens S65 -> Motorola MPX200 -> Nokia 6233 -> Nokia 5800 -> Nokia C7 -> HTC EVO 3D -> Prestigio 5044 -> Nexus 5 -> LG G2 -> Galaxy S8 -> Mi 10 -> S23U
[-] 1 потребител изказва благодарност на slizer за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай

Айе! Дойде и моята поръчка, направена 15.02
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)