Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 8/8 Pro - слухове, спецификации, коментари
#76

VoLTE/VoWi-Fi тук също няма, но в случая аз не го смятам за дерт.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
Аксесоари
#77

(2023-10-04, 21:36:26)NoMaD написа:  VoLTE/VoWi-Fi тук също няма, но в случая аз не го смятам за дерт.

Защо? Не искаш ли перфектно да чуваш и да те чуват при разговор ? И да е кристално качеството на звука.
Цитирай
#78

Звукът така и така си е добре, аз все още нямам проблем със слуха, така че въпросните опции въобще не ми липсват.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#79

VoLTE/VoWi-Fi - едно време с по-кофти телефони и техника като цяло, пак се чувахме без проблеми. Не е болка за умиране.

Относно преордър за да хванете бонуса - миналата година поръчвах дирекно от Google Store с габко и всичко си дойде заедно без проблеми.

Иначе, дано близките години най-после да дойде и тук официално, че да има 5г и волте (не че ме вълнуват толкова, но е хубаво да ги има като опция). Аз лично ще пропусна този, понеже съм със 7ца. Плана ми е да го ползвам 3г. та можеби за 10ката ще се пробвам вече.
Цитирай
#80

Здравейте! Някой който е поръчвал от Гугъл Германия изпитва ли затруднения с финализиране на поръчката? Стигнах до края и не иска да ми я финализира. Излиза ми следваща стъпка, която е защитата на моята банка и след като си потвърждавам паролите чрез СМС и статична ме връща обратно...  Bu
Цитирай
#81

Ето как изглежда Google Pixel 8 отвътре.

 
Цитирай
#82

(2023-10-05, 15:38:26)blind9292@abv.bg написа:  Здравейте! Някой който е поръчвал от Гугъл Германия изпитва ли затруднения с финализиране на поръчката? Стигнах до края и не иска да ми я финализира. Излиза ми следваща стъпка, която е защитата на моята банка и след като си потвърждавам паролите чрез СМС и статична ме връща обратно...  Bu
Оказа се, че в банката е проблема, имал съм лимит… оправих се и поръчах, очаквайте скоро с първи впечатления от първият ми пиксел и андройд ОС!  Big Grin https://ibb.co/TbKgh6V


[-] 1 потребител изказва благодарност на blind9292@abv.bg за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#83

Честито и ще чакаме за първи впечатления.

 
Цитирай
#84

(2023-10-05, 15:38:26)blind9292@abv.bg написа:  Здравейте! Някой който е поръчвал от Гугъл Германия изпитва ли затруднения с финализиране на поръчката? Стигнах до края и не иска да ми я финализира. Излиза ми следваща стъпка, която е защитата на моята банка и след като си потвърждавам паролите чрез СМС и статична ме връща обратно...  Bu

Преди 2 години си бях поръчвал от немския гугъл Pixel 4a5G и не мина поръчката с моята дебитна карта, защото сайта им правеше проверка че не е немска. Наложи се приятел с немска дебитна карта да поръча вместо мен.
Аз съм с Pixel 6 повече от 1 година и съм изключително доволен. Най-добрата камера, най-добрата софтуерна подръжка, най-безпроблемно работеща ОС.
Истина е че в първата седмица (преди година) имах проблем с прегряване и бързо падане на батерията, с преинстал, и премахване на един апп, всичко си дойде на мястото. Като цяло мога само да препоръчам

Що се отнася до лиспващите 5G, VoLTE & VoWifi, има сравнително прост начин в XDA (https://forum.xda-developers.com/t/enabl...d.4550817/ ) за активиране на VoLTE, без root. 5G не ми лиспва защото тала или иначе моя оператор БиБаком ограничава скороста ми на и-нет до 50Mbit/s. А и специално за 6-цата, много потребители казват че 5G зверски яде батерията. за 1 година веднъж не съм почуствал проблем с скоростта. Жена ми ползва успоредно айфон с 5G и не виждам никакви предимства засега.



И аз съм хвърлил око на 8-цата, но цената ме възприра а и искам да видя ревютата.
[-] 2 потребители изказват благодарност на apatrahil за това мнение:
  • Bavarche, nanobanano
Цитирай
#85

(2023-10-06, 13:46:48)apatrahil написа:  ...Що се отнася до лиспващите 5G, VoLTE & VoWifi, има сравнително прост начин в XDA (https://forum.xda-developers.com/t/enabl...d.4550817/ ) за активиране на VoLTE, без root...
Начинът може и да е прост, но след всеки ъпдейт или актуализация се налагат пак същите гимнастики за активиране на въпросните функции...

 
Цитирай
#86

Google Pixel 8 Pro оцеля достойно в теста за издръжливост.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай
#87

Pixel 8 Pro Unboxing.

 
Цитирай
#88

По отношение на енергийната ефективност Tensor G3 в Pixel 8 според тестовете съответства приблизително на нивото на Dimensity 9000, но е далеч пред Exynos 2200.

Източник

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • san1ty
Цитирай
#89

Той tensor-a не е ли буквално ребрандиран ексинос ? Даже си мисля, че новия ексинос и той ще е 9 ядрен...
Цитирай
#90

По качество на звука Pixel 8 Pro се наложи над iPhone 15 според тестовете на DxOMark.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#91

И по екран ги е отвял Smile

[Изображение: image.png]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#92

В теста за издръжливост Pixel 8 Pro се представи по-добре от предшественика си.

 
Цитирай
#93

Явно за да не останат потребителите на Pixel 8 и Pixel 8 Pro разочаровани от представянето им в тестовете, компанията забрани инсталирането на такива бенчамарковете като Geekbench и 3DMark на новите си флагмани.

Източник

 
Цитирай
#94

Здравейте,
Насочил съм се към Google Pixel. Най-важното което ме интересува - техните телефони изпитват ли същите болежки като повечето Андроиди.
Започват ли да лагват от време на време след 3-4 година или тъй като е Гуугъл телефон тук оптимизацията е на друго ниво и такива неща не се срещат при тяхните устойства? Включваме и факта, че софтуера си е техен... Би трябвало такива "изживявания" да са сведени до минимум.

Android SXZ Black Android 4.2 JB Android<---------- Sony Xperia Tipo 4.0.4 ICS <---------------- Sony Ericsson W395
Цитирай
#95

(2023-10-13, 09:16:53)airbus написа:  И по екран ги е отвял Smile
Pixel 8 Pro и Pixel 8 са в челната класация в този тест на DxOMark, защото те са първите смартфони в света с най-новия OLED панел на Samsung E7. За сравнение Samsung Galaxy S23 Ultra и Xiaomi 13 Pro са оборудвани с панела OLED Samsung E6.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • airbus, ockac23
Цитирай
#96

(2023-10-15, 15:27:57)Simosbj написа:  Здравейте,
Насочил съм се към Google Pixel. Най-важното което ме интересува - техните телефони изпитват ли същите болежки като повечето Андроиди.
Започват ли да лагват от време на време след 3-4 година или тъй като е Гуугъл телефон тук оптимизацията е на друго ниво и такива неща не се срещат при тяхните устойства? Включваме и факта, че софтуера си е техен... Би трябвало такива "изживявания" да са сведени до минимум.
Аз имам пиксел 5, който е модел от 2020 и от тогава се ползва, аз съм му втори собственик, обнови се до Android 14 и няма никакви подобни забивания нямаше и на 13.

Изпратено от моят Pixel 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#97

Pixel 8 Pro - Обзор

 
Цитирай
#98

https://petapixel.com/2023/10/17/google-...st-camera/

Цитирай
#99

Първи проблеми. Някои от собствениците на Pixel 8 Pro се оплакват от розов текст в режима AOD. Към момента от Google не са реагирали относно тези сигнали, така че не е ясно от какво естество е проблема и дали той ще може да бъде отстранен със следващите ъпдейти.
[Изображение: Pixel-8-Pro-Display-Issue-1-e1697642198317-large.jpg]
Източник

 
Цитирай

(2023-10-18, 18:30:44)NoMaD написа:  Първи проблеми. Някои от собствениците на Pixel 8 Pro се оплакват от розов текст в режима AOD. Към момента от Google не са реагирали относно тези сигнали, така че не е ясно от какво естество е проблема и дали той ще може да бъде отстранен със следващите ъпдейти.
[Изображение: Pixel-8-Pro-Display-Issue-1-e1697642198317-large.jpg]
Източник
ЕЕЕ още съм на предварителна поръчка и вече ще почна да треперя за бъгове и дали и при мен ще се проявят  Grater Bu

Между другото сайта на Гугъл май крашна. Въобще не иска да зарежда
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 6 гост(и)