Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S23/S23+

6.1 в края на март - https://www.sammobile.com/news/samsung-o...arch-2024/
[-] 2 потребители изказват благодарност на etog за това мнение:
  • Dowper, kayovas
Цитирай
Аксесоари

След като обнових до изтеклия нов Launcher от One Ui 6.1 реално интерфейса върви по-гладко, но има един гаден лаг на екрана за скорошни приложения като са повече от едно и почнеш да ги махаш едно по едно. Бъга при който Dolby Atmos не се пуска сам след разговор на случаен принцип все още го има. Както по-горе предложиха изключих опцията Ram Plus и мисля че също добавя към гладкостта. При мен батерията е добре. Чакаме официалния 6.1да заспят нещата. Вероятно много скоро.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Успявате ли да си ъпдейтнете галакси стора?
Цитирай

Вчера го ъпдейтнах без проблеми.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2024-03-22, 11:16:33)Marto.g написа:  Вчера го ъпдейтнах без проблеми.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk

При мен няма ъпдейт, мн интересно  със версия  4.5.69.6 съм още.
Цитирай

И на предния ми S21 FE не се е актуализирал, предполагам ще дойде, но обикновено едновременно идва не знам сега какво са направили.

Изпратено от моят SM-S918B с помощта на Tapatalk
Цитирай

Получих имейл от Самсунг в който казват че скоро ще получа ъпдейта до 6.1 и кои AI неща ще има.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Вече можем пак да си мерим SOT-а като хората
https://www.reddit.com/r/oneui/s/ICIvz7nNnr

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Има ъпдейт от днес, 6.1, малко над 3гб. 🙄

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
[-] 2 потребители изказват благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • Ivan_Bonev, remixa92
Цитирай

И за Ultra, от сутринта излезе.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

Cool Cool
(2024-03-28, 07:35:34)MapTo_D написа:  Има ъпдейт от днес, 6.1, малко над 3гб. 🙄

Да и аз получих ,какво е новото!??

Да и аз получих ,какво е новото!??
Цитирай

Мазната анимация , новия ъпдейт на колко трябва да е 1 или 1.5 че до сега моята беше 0.5..>?
Цитирай

(2024-03-28, 08:36:10)emo_841 написа:  Cool Cool

Да и аз получих ,какво е новото!??

Да и аз получих ,какво е новото!??

Новото, което забелязах, освен промяна в анимациите, SOT вече май ще си е реален, а не както до сега, има и промени в настройките на батерия. Режимите за запазване на нейния живот са променени, сега може да се настрои на 80%, а не както беше до сега на 85. Вероятно има и други неща, но това е на първо четене.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

[-] 2 потребители изказват благодарност на batproho за това мнение:
  • Compare, emo_841
Цитирай

(2024-03-28, 08:36:10)emo_841 написа:  Cool Cool

Да и аз получих ,какво е новото!??

Да и аз получих ,какво е новото!??
Новото: Circle to Search, превод на телефонни разговори в реално време, превод на глас, текст от изображения и др., резюмиране и превод на уеб страници, генеративна редакция на изображения и т.н.

 
Цитирай

Дали така си въобразявам или батерията пада по бързо
Цитирай

Просто изчакай системата и приложенията да се адаптират към новото.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Dowper, toem84
Цитирай

Първото впечатление ми е, че интерфейса е по-мазен, въпреки че гледам тук се оплакват. Поне засега няма грам лаг.
Не съм тествал нито една от новите функции Big Grin
Дразни ме в указателя, че двете сим карти са с иконки, преди беше по-добре като имаше на иконките 1 и 2, но ще се свикне.
Ще погледна събота и неделя дали не са пипнали нещо по камерата.
Не намирам в настойките на батерията това, което се коментира, че вече има опция да си следиш изтощаването на батерията от последното зареждане до 100%, а не по часове. Самата батерия как се държи ще си проличи след 3-4 дни.
Цитирай

Някой намери ли начин да се маха лентата в дъното на екрана както беше преди? Не виждам нищо и в Goodlock

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2024-03-28, 11:31:15)remixa92 написа:  Някой намери ли начин да се маха лентата в дъното на екрана както беше преди? Не виждам нищо и в Goodlock
Е нали тая лента играе ролята на опцията с ограждането, не съм се заигравал още да видя дали е възможно, от настройки жестове не става ли?

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

(2024-03-28, 11:31:15)remixa92 написа:  Някой намери ли начин да се маха лентата в дъното на екрана както беше преди? Не виждам нищо и в Goodlock

Без никакви допълнителни софтуери се маха, аз от ден първи съм я махнал. Сега нямам време да проверя къде беше насторйката, но ще пиша довечера. 
Нещо .. плъзгане за смяна на приложенията и те пита с или без лента долу.

ПП: И аз сега забелязах, вероятно няма да може да се махне, защото се използва за задържане на функцията - търсене с ограждане. Дано да не съм прав и да има начин да се махне.
Цитирай

Дисплей->Лента за навигация->Бутони или Жестове за плъзгане.
Цитирай

(2024-03-28, 11:41:27)ribbon написа:  Дисплей->Лента за навигация->Бутони или Жестове за плъзгане.

Май няма да стане обачеSmile

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Аз бях на жестове, днес след ъпдейта го смених на бутони от любопитство, сега пак се върнах на жестове и всичко е наред, сменят се. Чист С23 е телефонът.
Цитирай

(2024-03-28, 11:47:35)ribbon написа:  Аз бях на жестове, днес след ъпдейта го смених на бутони от любопитство, сега пак се върнах на жестове и всичко е наред, сменят се. Чист С23 е телефонът.

Аз съм с ултра и при мен стои лентата...

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

(2024-03-28, 11:54:12)vovalinder написа:  Аз съм с ултра и при мен стои лентата...
НЕ, маха се 
НО не е като реди! ( Няма връщането назад а само минимализиране на приложенията или с леко задържане на горе отваряне на всички работещи ) 
На мен ще ми трябва бая време да свикна, но това е единственият вариант ( 
Idea а за връщане назад съм настроил като сръпна екрана от дясно настрани да връщша ( някъде от странични ленти ) , но НЕ помня как  Lol

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)