Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S23/S23+

(2024-03-29, 07:13:52)toem84 написа:  Някой знае ли как се прави това със времето на заключвн екран дето е свързано с AI

Едно от малкото неща които за се НЕ са достъпни на 23та серия

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
Аксесоари

При мен го има.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2024-03-29, 09:17:10)esil2 написа:  Пробвах новата версия няма такова нещо

Мисля, че трябва да се свали apk- то и да се инсталира.

Galaxy S8> Galaxy S20+ Grey> Galaxy S23+ Green
Цитирай

(2024-03-29, 07:51:17)boandroid написа:  5. Не виждам нищо AI в търсенето с ограждане, това си е гугъл обектив, чрез който съм търсил по същия начин години назад;

Не бих казал , че е същото, даже напротив. Много по-удобно е. За гугъл обектив трябва да имаш свалено изображение. Тук ограждането може да го ползваш навсякъде.
Цитирай

Намерих решение с Youtube Music Revanced. Инсталирате старата версия на MicroG както и старата версия на Music Revanced и си работи. Не ъпдейтвате. А за Video Revanced си инсталирате новата (отделна версия) на MicroG и си ъпдейтвате до най - новия Revanced.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

[-] 1 потребител изказва благодарност на remixa92 за това мнение:
  • mom4ev
Цитирай

Ъпдейтна ми се Device care от гугъл магазина и се появи опцията за следене на разхода на батерията от последното зареждане.
[-] 4 потребители изказват благодарност на boandroid за това мнение:
  • Dowper, milss, Monipeev, OGIER
Цитирай

(2024-03-29, 20:22:02)boandroid написа:  Ъпдейтна ми се Device care от гугъл магазина и се появи опцията за следене на разхода на батерията от последното зареждане.

И при мен се ъпдейтна номера и е 13.08.06.11 но като стане 00ч и се занулява както беше и преди.
Цитирай

(2024-03-29, 21:29:22)esil2 написа:  И при мен се ъпдейтна номера и е 13.08.06.11 но като стане 00ч и се занулява както беше и преди.
Има настройка вече Wink. Аз не съм ъпдейтвал до 6.1, но Device care сега се появи и ъпдейтна.[Изображение: e74073b04b8f7a94ad654e028141a9ee.jpg][Изображение: da93064c940f195b65a68ff8c5d8e822.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 3 потребители изказват благодарност на stenlius за това мнение:
  • Diido0, Dowper, Monipeev
Цитирай

(2024-03-29, 21:48:14)stenlius написа:  Има настройка вече Wink. Аз не съм ъпдейтвал до 6.1, но Device care сега се появи и ъпдейтна.
Само , че сега не показва никакъв sot .

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

@Emobul
Какво да разбираме под "Сега не показва никакъв sot"?
Прикачи скрийншот на менюто със статуса на батерията.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

(2024-03-30, 00:06:07)Emobul написа:  Само , че сега не показва никакъв sot .
Е как да не показва, кликни графиката и е както преди време...[Изображение: b884b8aaf36ce34aade73bb4bbdcb194.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Да видях я тази настройка трябва да се отметне от последното зареждане
Цитирай

(2024-03-30, 00:41:55)Monipeev написа:  @Emobul
Какво да разбираме под "Сега не показва никакъв sot"?
Прикачи скрийншот на менюто със статуса на батерията.
Да , сега вече показва сот-а , снощи веднага след обновяването на приложението на приложението не показваше, пробвах и на двата телефона S23U и на S21FE.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

(2024-03-29, 20:10:50)remixa92 написа:  Намерих решение с Youtube Music Revanced. Инсталирате старата версия на MicroG както и старата версия на Music Revanced и си работи. Не ъпдейтвате. А за Video Revanced си инсталирате новата (отделна версия) на MicroG и си ъпдейтвате до най - новия Revanced.

Аз просто си дръпнах мениджъра на "Revanced" и си инсталирах extended версията. Работи даже по-добре.
А във този мениджър има и едни други приложения кракнати, които може да са полезни на някой. Big Grin



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
Thumbs Down 

Здравейте, имам S23+. Не пиша тук често, веднъж на 10 г, но искам да споделя мнение за този ъпдейт.  Не виждам никакъв бенефит за българския потребител. Естествено, че не очаквам някой да направи всичко специално за БГ, но поне можеха да ползват аутотранслейт от Google AI Bard, Gemini или каквото е там. 
Това с резюмирането на бележки и тям подобни функции, е неприложимо. Мога да кажа, че тази функция работи перфектно на български език с Bing в Skype. 
До сега ползвах жестове, вместо бутони, и не разбирам, как не можах да направят тъпия централен бутон просто да се задържа за circle to search и всичко останало да си работи нормално като ляво за преглед на отворени приложения и дясно за бек.
В момента всичко ми се отваря хаотично - ляв и десен страничен slide gesture правят едно и също, централния бутон изпълнява функция на предишния ляв, левият ми отваря Гугъл асистент, който за чеп за зеле не става заради липсата на български език, а десния (предишен back gesture), ми затваря отворения app или какйвто и да и прозорец и ме връжо в ночалния екран. Ш#т и ф... 
Естествено, че вече изтеглих  Nice Lock и  NavStar, но си е буламач. 
Моля, някой с Good Lock да каже, мога ли да си оправя жестовете, ако го изтегля с извадена сим карта и VPN за САЩ? Респективно - кой VPN да ползвам?
А и още нещо, клавиатурата значително е оглупяла. 
Тапети, AOD и други не ме интересуват, нито пък SOT. За мен е важна бърза и НЕ объркваща функционалност. 
Засега от мен .
[-] 2 потребители изказват благодарност на tonitka30 за това мнение:
  • dodo_pv, larana
Цитирай

(2024-03-31, 08:11:10)mom4ev написа:  Аз просто си дръпнах мениджъра на "Revanced" и си инсталирах extended версията. Работи даже по-добре.
А във този мениджър има и едни други приложения кракнати, които може да са полезни на някой. Big Grin
Може ли линк към мениджъра щото на официалния им сайт намирам само apk-тата. Само да не трябва да трия и инсталирам наново Video Revanced щото съм направил един тон настройки там.

(2024-03-31, 09:05:01)tonitka30 написа:  Здравейте, имам S23+. Не пиша тук често, веднъж на 10 г, но искам да споделя мнение за този ъпдейт.  Не виждам никакъв бенефит за българския потребител. Естествено, че не очаквам някой да направи всичко специално за БГ, но поне можеха да ползват аутотранслейт от Google AI Bard, Gemini или каквото е там. 
Това с резюмирането на бележки и тям подобни функции, е неприложимо. Мога да кажа, че тази функция работи перфектно на български език с Bing в Skype. 
До сега ползвах жестове, вместо бутони, и не разбирам, как не можах да направят тъпия централен бутон просто да се задържа за circle to search и всичко останало да си работи нормално като ляво за преглед на отворени приложения и дясно за бек.
В момента всичко ми се отваря хаотично - ляв и десен страничен slide gesture правят едно и също, централния бутон изпълнява функция на предишния ляв, левият ми отваря Гугъл асистент, който за чеп за зеле не става заради липсата на български език, а десния (предишен back gesture), ми затваря отворения app или какйвто и да и прозорец и ме връжо в ночалния екран. Ш#т и ф... 
Естествено, че вече изтеглих  Nice Lock и  NavStar, но си е буламач. 
Моля, някой с Good Lock да каже, мога ли да си оправя жестовете, ако го изтегля с извадена сим карта и VPN за САЩ? Респективно - кой VPN да ползвам?
А и още нещо, клавиатурата значително е оглупяла. 
Тапети, AOD и други не ме интересуват, нито пък SOT. За мен е важна бърза и НЕ объркваща функционалност. 
Засега от мен .

В темата някой беше дал линк към кракнати Goodlock който си работи идеално в България. Аз съм с OneHand+ модула и отдавна управлявам телефона с един пръст за всичко. Не ползвам стандартната система за навигация от години.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2024-03-31, 09:29:03)remixa92 написа:  Може ли линк към мениджъра щото на официалния им сайт намирам само apk-тата. Само да не трябва да трия и инсталирам наново Video Revanced щото съм направил един тон настройки там

Поне при мен трябваше да деинсталирам старата и тогава новата версия.
Иначе мениджъра е точно над апк-тата.    



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

(2024-03-31, 20:52:13)mom4ev написа:  Поне при мен трябваше да деинсталирам старата и тогава новата версия.
Иначе мениджъра е точно над апк-тата.

Оправиха го. Нова версия на GMS работи с новия Youtube Music
https://vancedmanager.com/vanced-microg-apk/

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Някой има ли проблеми с отключването с пръстов отпечатък? На моменти не ми лови пръста и прави някакви странни плъзгания, все едно се опитвам да сваля notification bar-a.

Samsung Galaxy S23 8/256 Phantom Black | Samsung Galaxy S8 Orchid Gray 64GB LG G3 16GB Titan LineageOS 14.1 | ZTE Blade Q 
Цитирай

Изглежда най -на края са оправили опцията за оптимизация на сцената при снимане и сега реално мисля че снимките са по-детайлни и с по-правилен контраст и цветове от колкото без да е включена опцията. Преди ъпдейта цветовете бяха прекалени както и изострянето.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/problem-...i6wCZMLOFw

При вас как е пръстовия?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

При мен на S23 работи по-добре след ъпдейта. Хваща всеки път докато на 6.0 не беше така.
Цитирай

(2024-03-31, 22:37:59)remixa92 написа:  Оправиха го. Нова версия на GMS работи с новия Youtube Music
https://vancedmanager.com/vanced-microg-apk/

а за видеото какво ползвате
Цитирай

(2024-04-04, 15:25:33)kerenski написа:  а за видеото какво ползвате

Youtube Revanced от същата страница.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Хора, гледам из тик том разни настройки за новия one ui 6.1 и онея имат в настройките на дисплея за смяна на резолюцията, а при мен го няма в менюто.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)