Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

От А1 обявиха нововъведения в плана Roaming Revolution, с които разговорите и мобилният интернет в чужбина ще бъдат при по-добри условия за клиентите на оператора. Както частните, така и бизнес клиентите вече ще разполагат с още повече MB в рамките на дневната такса и по-атрактивни цени на минута разговор.

Източник

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
Аксесоари

По Великден  - очакват ли се по-добри оферти от април за преподписване (и нов договор)?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2024-03-09, 18:29:58)android_97 написа:  Това с превключването от 5г на 4г при мен се случва при по-слаб обхват. Но генерално не съм имал проблеми с мрежата на а1, преди това бях на виваком и с тяхната мрежа също не съм имал проблеми.

Причината се оказа в телефона, нулирах му настройките за мобилна мрежа и се оправи, не че ползвам 5g .

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

Vivacom дава допълнителни 20 000 MB мобилен интернет на всички нови клиенти на предплатените 5G пакети Free2Go. Потребителите могат бързо и лесно да ги активират през приложението My Vivacom.

Източник

 
Цитирай

(Вчера, 18:12:38)NoMaD написа:  Vivacom дава допълнителни 20 000 MB мобилен интернет на всички нови клиенти на предплатените 5G пакети Free2Go. Потребителите могат бързо и лесно да ги активират през приложението My Vivacom.

Източник

С каква валидност е пакета, щото Йеттел дава 10 000 ... за 7 дни!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай

(Вчера, 19:07:54)jhoro написа:  С каква валидност е пакета, щото Йеттел дава 10 000 ... за 7 дни!
Бонусът е валиден 30 дни.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • jhoro
Цитирай

(Вчера, 19:10:40)NoMaD написа:  Бонусът е валиден 30 дни.

Значи и тук са по-добри!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)