Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Health Monitor (ЕКГ и кръвно налягане с часовник Samsung Watch3)

^Да инсталирах го. Екг-то си работи даже. Само за кръвното не иска да се инсталира.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
Аксесоари

Аз имам същия проблем на SGWA2. От поддръжката през Samsung Members ми казаха, че проблема се състои в това, че часовника ми е с firmware на САЩ, а там има активно само ЕКГ за момента.
Цитирай

Има ли някой, който да е подписал файловете с fit2installer. Защото на мен ми дава грешка java не знам си какво, 50 реда грешки. Правих всичко възможно за да отстраня грешката, но просто не ми се получава. Та ако някой е подписал успешно с fit2installer, ще съм му много благодарен ако подпише и моя *.tpk за кръвното само. Ще пратя сертификати и парола за тях, та и файла, само стъпката с fit2installer ми е проблемнна.

Благодаря предварително!

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

(2021-03-29, 17:10:52)dada_ написа:  Има ли някой, който да е подписал файловете с fit2installer. Защото на мен ми дава грешка java не знам си какво, 50 реда грешки. Правих всичко възможно за да отстраня грешката, но просто не ми се получава. Та ако някой е подписал успешно с fit2installer, ще съм му много благодарен ако подпише и моя *.tpk за кръвното само. Ще пратя сертификати и парола за тях, та и файла, само стъпката с fit2installer ми е проблемнна.

Благодаря предварително!

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Мога да пробвам.Прати ми файловете ако обичаш .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2021-03-29, 19:07:57)Compare написа:  Мога да пробвам.Прати ми файловете ако обичаш .

Имаш ЛС. Също и почерпка, независимо от резултата, дано да пиеш бира Smile

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

(2021-03-29, 19:39:41)dada_ написа:  Имаш ЛС. Също и почерпка, независимо от резултата, дано да пиеш бира Smile

Трябва да стане но ще трае известно време , тъкмо инсталирам Tizen Studio !
А точно то става бавно.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

@Compare Големи благодарности!!!

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

(2021-03-30, 08:49:33)dada_ написа:  @Compare Големи благодарности!!!

Лошо няма ,важното за мен че стана от първият път !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Здравейте, някой може ли да ми каже как става това със следенето на съня, че нещо не го намирам. Има едно сън и няма данни за него и това
Цитирай

От приложението Samsung Health на телефона.
Цитирай

(2021-07-27, 23:56:45)any9 написа:  От приложението Samsung Health на телефона.
Благодаря ?
Цитирай

Здравейте, имам проблем с часовника даже незнам дали да го наричам проблем, но вчера при цял ден ходене по задачи часовника отчете, че съм направила 1400крачки,което е невъзможно. Направила съм го така, че да свети само когато си мръдна ръката. Не знам дали е от това. Понякога трябва малко повече пъти да си тръскам ръката, че да се покаже часа.
Цитирай

Моя също свети когато си завъртя китката или завъртя безела, но крачките ги отчита нормално. В момента показва 9636 крачки.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

(2021-08-03, 12:17:26)Толя написа:  Здравейте, имам проблем с часовника даже незнам дали да го наричам проблем, но вчера при цял ден ходене по задачи часовника отчете, че съм направила 1400крачки,което е невъзможно. Направила съм го така, че да свети само когато си мръдна ръката. Не знам дали е от това. Понякога трябва малко повече пъти да си тръскам ръката, че да се покаже часа.

Да не би да е отчело така защото си на автоматичен workout и да си погледнала последно какво е отчело!
Вкраен случай на доктор да го заведеш!
А до колкото е тръскането на ръката направи го с почукване да не си тръскаш ръката !Поне да не се излагаме ,като ни питат колко е часа!
И на моя чеасовник е така !Свети си даже от време на време по сред нощите ,а когато искам да видя колко е часа не светва. Angel

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2021-08-03, 22:52:39)Compare написа:  Да не би да е отчело така защото си на автоматичен workout и да си погледнала последно какво е отчело!
Вкраен случай на доктор да го заведеш!
А до колкото е тръскането на ръката направи го с почукване да не си тръскаш ръката !Поне да не се излагаме ,като ни питат колко е часа!
И на моя чеасовник е така !Свети си даже от време на време по сред нощите ,а когато искам да видя колко е часа не светва. Angel

Онзи ден имах същия проблем, вчера и днес пак.  Ползвам го с Huawei телефон, дали от това е проблема, вече започвам да съжалявам за този часовник.
Цитирай

(2021-08-03, 23:32:09)Толя написа:  Онзи ден имах същия проблем, вчера и днес пак.  Ползвам го с Huawei телефон, дали от това е проблема, вече започвам да съжалявам за този часовник.

Не знам, освен да го пробваш с друг часовник .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

При ДжиТитата пък е обратното, отчитат повече от реалното или почти всяко помръдване.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2021-08-03, 12:17:26)Толя написа:  Здравейте, имам проблем с часовника даже незнам дали да го наричам проблем, но вчера при цял ден ходене по задачи часовника отчете, че съм направила 1400крачки,което е невъзможно. Направила съм го така, че да свети само когато си мръдна ръката. Не знам дали е от това. Понякога трябва малко повече пъти да си тръскам ръката, че да се покаже часа.

Факта, че трудно ти се активира при завъртане на ръката за да видиш колко е часа ме навява на мисълта, че е за ремонт.

(2021-08-03, 22:52:39)Compare написа:  Свети си даже от време на време по сред нощите ,а когато искам да видя колко е часа не светва. Angel

Да не би да ти е активен автоматичния режим "Лека нощ" (Goodnight mode)? Другото, което ми е правило впечатление е че като съм легнал ъгъла на поглеждане на часовника е друг и не ми отчита като опит да видя времето.
Цитирай

(2021-08-06, 10:18:32)sapiora написа:  

Да не би да ти е активен автоматичния режим "Лека нощ" (Goodnight mode)? Другото, което ми е правило впечатление е че като съм легнал ъгъла на поглеждане на часовника е друг и не ми отчита като опит да видя времето.

Goodnight mode не е активиран.
Явно зависи и от светлината ,нямам си и на идея точно но като цяло има какво още да си пожалая.
___________________________________________________________________________________________________

P.S
Следващият часовник ще ми е такъв който мери и кръвната захар (ще падне чакане но ..) .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Аз пак да питам, когато активарам спортните режими на часовника, например бягане, трябва ли телефона да е с мен? Днес се активира режим разходка, но понеже съм с прохождащо дете, телефона остана в количката, а аз се отдалечи доста от телефона и връзката с Bluetooth прекъсна. И затова имам питане дали трябва когато тичам телефона да е в джоба ми.
Цитирай

Не, после като се вържат ще се синхронизират данни те между 2-те устройства.
Цитирай

(2021-08-08, 19:48:29)rumo написа:  Не, после като се вържат ще се синхронизират данни те между 2-те устройства.

Благодаря ?
Цитирай

От днес има проблем с яркостта на active 2, когато е на ръката ми се вижда по-тъмно, а вчера небеше така. Когато сваля часовника се вижда по-ярко. Сменях циферблати, рестартирах няколко пъти телефона и часовника и отново е така. До вчера всичко беше ок . Не съм увеличила до край яркостта на 8 е и е тъмно. Като завъртя ръката, циферблата тръгва да свети силно за 1 секунда и пак затъмнява.

Тук не е.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Нещо да си лепил протектор или да е имало такъв, който е тръгнал да се разлепя и съответно възпрепятства сензорът за осветеност?!
Цитирай

Здравейте, има ли начин да се заобиколи нуждата от парола, пръстов отпечатък или друг метод на отключване на мобилното устройство за да се използва Samsung health monitor?

S20FE SD
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)