Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Health Monitor (ЕКГ и кръвно налягане с часовник Samsung Watch3)

Не разбрах добре въпроса. На моя часовник като си пусна измерване на кръвно или ЕКГ не ми иска парола, пръстов отпечатък и т.н.
Цитирай
Аксесоари

Иска ми парола на мобилното устройство. Иначе не мога да си прехвърля резултатите от направено измерване...


Прикачени файлове Миниатюри
   

S20FE SD
Цитирай

Единственото което се сещам за момента е да махнеш всички защити на телефона и пак да пробваш, да видиш поне дали ще ти вади това съобщение.
На какво мобилно устройство ти вади заключването на екрана ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

S20 FE

S20FE SD
Цитирай

Страничен въпрос, но ми е любопитно...
Каква е причината да държиш телефона си отключен и общо достъпен за всички?

iPhone 14 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Константинов за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Страничен отговор.... Нямам какво и от кого да крия, че да задам пръстови отпечатъци, лицево, пин и всичко друго възможно. Имам единствено пин на сим картата.

S20FE SD
[-] 1 потребител изказва благодарност на martin_varbanov за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

(2021-11-07, 10:46:36)martin_varbanov написа:  Иска ми парола на мобилното устройство. Иначе не мога да си прехвърля резултатите от направено измерване...

Пробвай:
Настройки -> Заключване на екран (Lock screen) -> Умно заключване (Smart lock) -> Доверени устройства (Trusted devices) и си добави часовника там. Би трябвало, когато носиш часовника и е свързан с Bluetooth да не ти иска пароли и подобни.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • martin_varbanov
Цитирай

Благодаря за съвета, но самото приложение иска парола без значение дали е свързан часовника с телефона.

S20FE SD
Цитирай

В такъв случай пробвай да изтриеш cash и data на приложението, което ще му върне фабричните настройки.
Цитирай

Какво общо имат data-та и cache-а?! Приложението иска задължително заключване на телефона, без него няма да заработи...

iPhone 14 Pro
Цитирай

(2021-11-11, 19:41:00)Константинов написа:  Какво общо имат data-та и cache-а?! Приложението иска задължително заключване на телефона, без него няма да заработи...

Същото, каквото да иска заключване на екран за да работи!

Имам го приложението и НЕ иска подобни неща! Давам препоръки за да помогна.
Цитирай

Не става с изтриване на дата и кеш.....

S20FE SD
Цитирай

(2021-11-12, 17:25:50)sapiora написа:  Същото, каквото да иска заключване на екран за да работи!

Имам го приложението и НЕ иска подобни неща! Давам препоръки за да помогна.

Обясни го и на Самсунг, щото явно са глупави и не знаят как им работят нещата. Smile

https://www.samsung.com/us/support/answe...to%20start.

https://us.community.samsung.com/t5/Gala...-p/1717584

iPhone 14 Pro
Цитирай

Дали някой е намерил работещо решение за BP (кръвно налягане) с не самсунг телефон. Файла за часовника от първия пост и от няколко последващи не може да се инсталира.
Кардиограмата я подкарах с модифициран SHM и файл за часовника само за ЕКГ.
Цитирай

Много хубаво обяснено що е то измерване на "кръвно налягане" със Самсунг смарт часовник:


https://4pda.to/forum/index.php?showtopi...=109353409

Ползвайте преводач.
[-] 4 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • chepkata, Dowper, kerenski, vesko_iotov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)