Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy S20 FE

(2021-04-05, 23:40:41)Ivan_GT написа:  Дааа дааа,продължавай да плюваш Ексиноса....
Кой плюе? Просто показвам кое е по-добрия вариант. Ползвах двете версии на телефона и Ексиноса наистина нищо не става от него. Проблем ли има ,че нещо не мога да те разбера?

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • rikob
Цитирай
Аксесоари

(2021-04-06, 01:32:18)Ivan_GT написа:  10 часа СОТ от 23часа...можеш сам да сметнеш че стенд бай е около 12 часа!Под вола теле ли търсим?
Разбира се че СД е по-добър,никога не съм казвал друго.Казвам че Ексиноса не е толкова жалък колкото го оплюват.
Не е толкова жалък,да. По-жалък е. А 10 часа sot изобщо не знам как си ги направил, сигурно с 1001 икономии, яркост до долу, 60 херца, тъмни теми, спиране на мобилни данни и т.н.

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • ganchev, rikob
Цитирай

Какво значение има колко СОТ изкарва един телефон, и Дракона и Ексиноса всяка вечер са на заряд. Мен ме интересува да ми изкарва деня без проблем, 3-4 или 9-10 часа СОТ все ми е тая, награда няма да ми дават.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • milss
Цитирай

Никой не се е оплакал, че колата му гори по-малко, а и върви повече в същото време.
И ако спешно ти трябва телефона, да издържи два часа повече е по-добре, отколкото да се чудиш, какво да правиш.
А и като чета тука, те казват, че и грее, не само, че не държи.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • rikob
Цитирай

Като печка е. До лятото трябва да съм го разкарал, че в жегите сигурно ще е като котлон.

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • rikob
Цитирай

Имахме въпросния телефон в семейството, дали е греел не съм сигурен, но на мобилни данни спокойно е изкарвал деня, продадоха го заради размера, но ако наистина проблема е толкова сериозен, най-добре продавайте.
Цитирай

Проблема е само при Ексинос 4G версията. И ако се ползва на 120hz опресняване дисплея няма да изкара дена със сигурност при по интензивно ползване.

Sent from my LM-V350N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • rikob
Цитирай

От S10 Plus "свалих" на S10 Lite заради дракона, не съм съжалил и за момент.  Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на rikob за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

(2021-04-06, 09:54:29)ganchev написа:  Проблема е само при Ексинос 4G версията. И ако се ползва на 120hz опресняване дисплея няма да изкара дена със сигурност при по интензивно ползване.

Sent from my LM-V350N using Tapatalk

Принципно проблема с Exynos е още от Samsung S6,че и преди това, но малко хора го осъзнаваха тогава защото нямаше как да го сравнят със Snapdragon същия модел, но като навлезнаха 2-3 модела със Snapdragon в Европа, хората най-накрая осъзнаха,че Exynos-a е кофти процесор.

Мен всички в тоя форум ме мислиха за луд навремето като им казах,че от S7 edge с exynos нищо не става и си бях прав де, но чак сега започват да го осъзнават Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Най-загряващия телефон който съм имал беше 10+, хубав телефон, но наистина загряваше много. Ползвал съм и Драконски и Кирин процесори и всички греят на моменти, и няма как да не греят. Но ако наистина е много горещ само смяна му е майката.
Цитирай

И аз поръчах един FE 5G да видим след толкова години как е Samsung, след S7 edge (последния самсунг които имах) се бях зарекъл,че Samsung с Exynos няма да си купя повече. Сега с SD-то се надявам да съм доволен. Ще видим, ще споделя мнение след няколко дни.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Със сигурност ще си доволен.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

При S10e Дракончето го правят само за Щатите.И като вземеш такъв не можеш да го подкараш на български език и още две три неудобства в ползването му на територията на България.Та пълно щастие няма.
Цитирай

Така е при S10 ,S20 ,S21 серията ,ако се вземе телефон със Снапдрагон. Обаче S20FE 5G се предлага официално в Европа и няма никакъв проблем да се ползва тук . Всичко си има .

Sent from my LM-V350N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Никога не съм ползвал телефон на български език.
Съкращенията ме убиват, аз повече не му разбирам на Български, отколкото на Английски. Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 2 потребители изказват благодарност на Legend за това мнение:
  • emzo, ganchev
Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/samsung-...-s20-fe-4g Ще има 4G версия със Snapdragon.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Що ли ? Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

То е време по скоро за S21 Fe.
Цитирай

Ми те направо ще спрат 4G версията с Exynos и ще минават на Snapdragon. Или не се купува много с този чип или има много оплаквания, а защо не и двете.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

"Samsung столкнулась с критикой чипа Exynos 990 из-за проблем с перегревом и временем автономной работы. Смартфоны S20/20+, S20 FE и Note 20 на Exynos 990 показали и более низкую производительность, чем их аналог на Snapdragon 865. Поетому Samsung снимает с производства S20 FE 4G на базе Exynos 990 и заменяет его с разогнанную версию Snapdragon 865+."
Ясно е, че версията с Snapdragon 865 е по-добра, но не се оплаквам и от моята с Exynos 990. Зареждам го всяка вечер и изкарвам безпроблемно деня - около 5.5 часа SOТ. Приблизително толкова изкарвах и с предишния ми - Huawei 40 Pro, като че ли малко повече грее, но в никакъв случай не е печка (игри не играя). Снимките директно от телефона също ми по-харесват - особенно цветовете и работата на HDR. На тъмно при Huawei-я шума е малко по-нисък. Това за основната камера, колкото до ултрашироката - там разликата е голяма - тази при Huawei 40 Pro си е екстра, дори цветовете са ОК! Явно широко рекламираното преимущество на RYYB подредбата на пикселите е кьор-фишек! При това Самсунга ми излезе нов за 680 лв. (продадох Huawei 40 Pro за доста повече, след 8 месечно ползване), така че съм доволен!
[-] 3 потребители изказват благодарност на Ganev за това мнение:
  • ganchev, nikiberk89, vikic
Цитирай

Специално за FE серията прецакаха всичко има 4g версия със snapdragon виждал съм с очите ми но не се предлага за европа имало е доста оплаквания и явно за това са решили да минат на драконите

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай

От 3 дни съм със S20 FE 5G (snapdragon).
Като един истински самсунг и най вече ексинос хейтър мога да кажа,че тоя телефон напълно оправда всичките ми очаквания,
особено за тия пари (1050лв.) към днешна дата.
Камерата снима много добре, не е по лоша от стария ми Mate 20 Pro (правеше супер снимки), Клиповете са доста по добри на Samsung-a обаче.
Дисплея е в пъти по добър дори на 60HZ сравнено с Mate 20 Pro-то въпреки,че тук резолюцията е по ниска.
Телефона не загрява, батерията държи, общо взето всичко е 6 и съм много доволен, но все пак си оставам хейтър на Ексинос.
В Софтуерно отношение като изключим някои доста излишни неща (някои самсунг приложения които никога няма да ползвам) се справя отлично и има супер удобни и полезни неща. onehand mode-a е един от най добрите които съм виждал.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 2 потребители изказват благодарност на Legend за това мнение:
  • ganchev, whitehart
Цитирай

Аз като казвам ,че 5G версията няма нищо общо с 4G Ексинос ,някои хора взеха да се дразнят тука. Ама няма как да ме убедят в противното . Просто разликата е много ама много голяма .Радвам се ,че си доволен и ти.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

@Legend ,има нов ъпдейт за нас. [Изображение: 60aa021069b03459c7b99ace63dba818.jpg]

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Супер, сега го пускам

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)