Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy S20 FE

(2021-09-28, 14:34:21)to4kata написа:  Пичове, вече съм със S20FE със SD процесор от A1 за 709 лв, барабар с безжични слушалки. Благодаря много за съдействието. Телефона е супер, разучавам го още защото е първият ми Samsung. Възникна един проблем обаче, не мога да добавя Гугъл акаунта си, въвеждам паролата и ми дава някакъв ... ERROR, тоест не мога да ползвам и Гугъл приложенията съответно. Паролата е ОК, в профила си влизам от лаптопа и виждам, че новото устройство фигурира вече там ... SG20 FE, но в телефона акаунта не се вписва ....??? Как да го излъжа?
Добави снимка колега да видим какво ти дава

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2021-09-28, 18:30:21)iwanssss написа:  Някаква идея от къде мога да го взема с снапдрагон освен EMAG?

И от Технополис и от А1. Имай предвид че консултантите просто не знаят, че продават и СД версиите. Те мислят, и така отговарят, че За Европа са само с Ексинос, но не е вярно. В чекмеджетата им стоят телефони със СД, за което повечето и не подозират. Искай да погледнеш кутията, за да се увериш ...

(2021-09-28, 18:42:57)алекс99 написа:  Добави снимка колега да видим какво ти дава

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk

Стана, не знам как, но стана. Проблема е решен. Не ме пускаше в Google play, нимо можех да добавя гугъл акаунта. Изтрих кашето на съответните приложения, пробвах - не стана. Сега въведох мейл и парола и всичко тръгна ... Благодаря за отзивчивостта!
Цитирай

(2021-09-28, 18:43:47)to4kata написа:  И от Технополис и от А1. Имай предвид че консултантите просто не знаят, че продават и СД версиите. Те мислят, и така отговарят, че За Европа са само с Ексинос, но не е вярно. В чекмеджетата им стоят телефони със СД, за което повечето и не подозират. Искай да погледнеш кутията, за да се увериш ...


Стана, не знам как, но стана. Проблема е решен. Не ме пускаше в Google play, нимо можех да добавя гугъл акаунта. Изтрих кашето на съответните приложения, пробвах - не стана. Сега въведох мейл и парола и всичко тръгна ... Благодаря за отзивчивостта!
Супер радвам се на мен като ми даде бъг направо му бия рестарт и следващите 500 600 часа не го рестартирам

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-09-18, 23:55:37)rikob написа:  Само 4G версията я пуснаха официално.

Това означава ли, че ще има някакъв проблем с гаранцията в оторизираните сервизи на самсунг, като не е пуснат официално? И има ли надежда някога операторите да му пуснат 5G, или щом не е официално, така ще си остане?
Цитирай

Телефонът си има гаранция
Това, че Самсунг Румъния решиха да го няма в България, не касае гаранцията
Цитирай

Някой с G780G да е излизал в чужбина последно време.
При мен имаше сериозен проблем с роуминг мобилните данни и общата свързаност към мобилната мрежа. Не искаше да се връзва към примерно Водафон, O2 и т.н. Връзваше се само към някаква измислена мобилна мрежа и почти непрекъснато се разкачаше

Google Pixel 6a
Цитирай

Малко вероятно да е от телефона
След отпадане на роуминг таксите , всеки оператор има предпочитан партньор в чужбина и картите му се свързват само с тази мрежа
При ръчно търсене , опитите са свързване обикновено са неуспешни
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • slavkov
Цитирай

В Германия и Австрия не съм имал никакъв проблем. На А1 съм абонат.
Цитирай

Хора, ползвам една блутут слушалка на Плантроникс, но нещо не се разбират добре с телефона. Когато е свързана слушалката, мелодията на телефона при входящо обаждане прекъсва /иначе не/, а когато приемам обаждане през слушалката в момента в който вдигна тоест натисна копчето на слушалката и връзката и с телефона прекъсва, разговорът се прехвърля на телефона, което не е ОК, когато шофирам например. Вярно, че слушалката е на 3, 4 години, но до онзи ден се разбираше прекрасно с Mi8 на Xiaomi. Някакви наблюдения и съвети? Не винаги го прави, но много често...
Цитирай

Здравейте, имам един излишен оригинален активен калъф за SAMSUNG S20 FE, ако някой си търси подобена аксесоар да пише. Използван е няколко дни.

S20FE SD
Цитирай

След като изчетох всичките 20 страници на темата, честно казано пак не разбрах заслужава ли си Драконската версия на телефона към днешна дата или не? Проблемите, които се споменават с дисплея, има ли ги още? Искам да сменя P30 Pro (че вече 2 години го търкалям и почна да ми омръзва) и се чудя заслужава ли си. Основно като батерия ме интересува; ясно е че с камерата ще е коНпромис (P30 Pro-то снима по-добре на тъмно), но пълно щастие няма така или иначе. Та, батерията на Дракона прави ли 8-9 часа сот (при потребление без игри) или няма шанс?
Цитирай

Идвам от P40, не е Pro или Lite версия. За мен си сърува да се вземе S20fe SD. Без игри и предимно на wi-fi 7:30ч SOT. Максимума, който аз натоварих устройството в рамките на един ден бе 4G постоянно , 40 снимки, две видеа по 3мин и 4:30ч SOТ.

S20FE SD
Цитирай

(2021-10-15, 20:46:40)imthedevil написа:  След като изчетох всичките 20 страници на темата, честно казано пак не разбрах заслужава ли си Драконската версия на телефона към днешна дата или не? Проблемите, които се споменават с дисплея, има ли ги още? Искам да сменя P30 Pro (че вече 2 години го търкалям и почна да ми омръзва) и се чудя заслужава ли си. Основно като батерия ме интересува; ясно е че с камерата ще е коНпромис (P30 Pro-то снима по-добре на тъмно), но пълно щастие няма така или иначе. Та, батерията на Дракона прави ли 8-9 часа сот (при потребление без игри) или няма шанс?

Батерията прави 8-9 часа СОТ, заслужава си телефона. Камерата никак не е компромис, на тъмно е много близо до Хуавея. Няма проблеми с дисплея или с каквото и да било (това е нова ревизия с оправени каквито хардуерни проблеми е имало в миналото), единствено липсата на сензор за близост е малко тъпа, но се свиква. Пръстовият отпечатък е 50/50 откъм скорост, не е най-бързият на пазара, но има и по-бавни Big Grin.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Обмислям смянана на S10e с Galaxy S20FE естествено Снапдрагонската версия. Основен приоритет ми е батерията. Какво мислите?
Цитирай

Мислим, че тряба да прочетеш последните коментари в тази тема Smile

S20FE SD
[-] 1 потребител изказва благодарност на martin_varbanov за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Някой да каже нещо за този как е защото след предпоследния се бях отказал на 100% за следващ хаха[Изображение: 06541b94bb2380f71f71a81dec840f83.jpg]

Изпратено от моят SM-G780F с помощта на Tapatalk
Цитирай

не виждам добре картинката, но това което виждам е че е само Секюрити
т.е. няма страшно
Цитирай

Странно. При мен СОТ-а е ужасно слаб. Около 4 часа. Телефона е на 4-5 дни. Купих го много набързо, че си изгубих стария и малко съжалявам.
Някой намери ли решение за записа на разговор за СД версията?

Sent from my SM-G780G using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай

И аз го закупих днес от ЕМАГ. Първите ми впечатления са добри. Изкарах 1 час само на 4Г и батерията падна само със 8 9 процента за социални мрежи/тикток/ейдж Надявам се да се подобри с времето. Спрели ли сте бързото зареждане?
Цитирай

То зарядното в кутията не е бързо..
Аз си купувах отделно бързо и зареждам с него и съм доволен.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

Е да 15 W е по-добре отколкото с спряно зареждане. Ама мисля да не взимам 25 W , че след 2 години ще се скапи от бързината и топлината
Цитирай

25W ще я скапе точно толкова колкото и стандартното
Това, че Самсунг го наричат супер бързо е чисто маркетингов трик
Конкуренцията зарежда със 120W (наистина с малко различна технология) и разликата в умората на батерията не е забележима за потребителите
Нашите 25W не генерират топлина, която да повлияе на батерията
А удобното е, че може вечер със същото зарядно да зареждаш бавно , а само при нужда на 25W
Цитирай

При мен е отчайващо положението.
Някакви неща си работят в бекграунд и не знам защо.[Изображение: cb7fa91bf85129517b449aeffed69691.jpg]

Sent from my SM-G780G using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай

Иде нещо по-голямо....


Прикачени файлове Миниатюри
   

Google Pixel 6a
Цитирай

Да ъптейтвам ли хаха.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)