Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google TV. Струва ли си за БГ?
#26

A1 xpolre tv go става за телевизори LG-Samsung след 2017 година,може да се провери дали модела става тук

Huawei P30
Цитирай
Аксесоари
#27

Ако има таблет Lenovo Tab M8 и телевизор Sony Bravia с google chromecast има ли вариант да не стане връзката?Има мобилен нет на таблета с A1 Explore TV(подарък за целия срок на договора,безплатно),който искам да го изкарам на телевизора.С блутут и wi fi не успях да го извадя,не знам защо(уж тв-то е ,,умен''),с кабели също на хартия не става,прочетох за гореописания вариант.Също така има за 20-30лв из ОЛХ,нови ,,китайски''-вършат ли работа или по-добре оригинален за 80-90лв.Само с wi- fi ли е връзката?ТВ-то си има HDMI,таблета не.За майка ми проучвам въпроса.Благодаря предварително
Цитирай
#28

ще трябва да си споделиш wifi-я от таблета. И да се надяваш да може телевизора да се върже на wifi.
Цитирай
#29

(2022-01-10, 15:29:38)georgekodinov написа:  ще трябва да си споделиш wifi-я от таблета. И да се надяваш да може телевизора да се върже на wifi.
Вързан е(може),друг е въпроса как ще е връзката и дали няма да насича(взима от съседка сигнал,дала и е парола,но за тази стая май е горе-долу добре),благодаря.Иначе главно ползва таблета с мобилет интернет
Цитирай
#30

Няма как тв-то да е на една мрежа, таблета на друга и да работи каста.
Цитирай
#31

Ок,разбрах,мерси.Извинявам се, че клонирах темата в друг раздел,но тук нямаше отговор няколко дни и видях че има и тема за ТВ бокс
Цитирай
#32

Има ли някой, който ползва Хромкаста с usb hub?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#33

Тоест как с usb hub? Той е с hdmi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#34

(2022-06-20, 19:18:37)georgekodinov написа:  Тоест как с usb hub? Той е с hdmi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

На мястото на захранването се ползва USB HUB.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#35

да, вече си купих и си бачка. в тубата има много видеа за какво се ползва

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#36

Здравейте колеги, обмислям покупката на chromecast tv 4k, Въпроса ми е, дали мога да изтегля от app стора Play Diema Xtra приложението както и A1 Xplore TV и вървят ли безпроблемно. Сега ползвам chromecast 3 доволен съм, но ме дразни това че трябва да ги каствам през телефона.

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай
#37

За Диема не знам. А1 не можеш. Няма го за андроид тв. Можеш мобилното, но не става за ползване.
Цитирай
#38

Диемата касти без проблем към chromecast.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#39

Човека пита за приложение. Не иска да каства
Цитирай
#40

Е, то и аз искам много неща. Но каста според мен е по-добре от приложение. Защото го бъцкаш от телефона и е по-удобно малко.


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай
#41

Дори да е по-добре в отделни случаи, на Google tv можеш също и да кастваш, а на обикновен хромкаст не можеш да инсталираш приложения. Определено хромкаст с гугъл тв е в пъти по-добре.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#42

Виж, то и на телефона може да инсталираш приложения.
Имам и двете: и чист кромкаст и такъв с тв.
Единственото нещо което не ми харесва на това с тв-то е че Гугъл хоум Смарт спикера ми не успява много да го управлява. С кромкаста мога просто да му изкрещя: пусни еди си кой сериал по нетфликса. И си работи. Но нещо не успях да го повторя този подвиг с Гугъл тв-то.


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)