Анкета: Имате ли Moto G9 Plus? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, имам
53.85%
7
53.85%
Обмислям покупката му
46.15%
6
46.15%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Моето зарядно работи нормално. Пробвай с друг USB-C мъжки - мъжки ако имаш, за да видиш да не е от свързващият кабел
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • innumerus
Цитирай
Аксесоари
#77

QPAS30.19-Q3-32-50-5 Секюрити пач за Март 2021

[Изображение: Moto-G9-Update.jpg]
Цитирай
#78

След пач забиват ли ви приложенията ви при мен се бъгна тел постоянно крашват приложенията някой не искат да се отворят даже
Цитирай
#79

Сигурно няма да е от пача. Всички имахме този проблем. Влизаш в програми и намираш Android System WebView и горе на трите точки му махаш актуалициите и я ъпдейтваш наново от маркета. Може да се наложи рестарт, но не при всички.
Цитирай
#80

най-вероятно си с кофти ъпдейта на webview
Цитирай
#81

Доста забавиха ъпдейта към Андроид 11
Цитирай
#82

Те само на този модел да са го забавили. И One Vision още чака, а уж трябваше да е един от първите.
Моторола, какво повече да очаква от тях човек.
Аз за какво си взех Galaxy A52 и държа моторолата за резервен или ако се появи някой мераклия.
Цитирай
#83

На g 5g plus дойде миналата седмица, но Моторола са си Моторола, ъпдейтите са доста редки, камо ли ъпдейт на ОС

Sent from my moto g 5G plus using Tapatalk
Цитирай
#84

Извинявам се за спама ама те затова спряха да правят телефони с Android One, като One Vision, защото ги мързи да правят ъпдейти. А Android One програмата ги задължава с 2 ъпдейта на ОС и 3 години на сигурността, та май на нагоре им дойде и се отказаха.
Цитирай
#85

(2021-05-12, 20:53:31)GodPetar написа:  На g 5g plus дойде миналата седмица

Как е? Нещо подобри ли се?
Цитирай
#86

Анимациите станаха по плавни. Имам чувството, че сега по-добре се усеща 90 херца на дисплея.
Лека промяна в управлението на дисплея с gestures, но се свиква.
За моето ползване нищо фрапантно не са променили.
Имам някой малки бъгове, като това че дисплея не заспива и стой постоянно включен, но тези дни ще.направя ресет и се надявам да се оправи

Sent from my moto g 5G plus using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на GodPetar за това мнение:
  • solo5
Цитирай
#87

Андроид 11 все още е мираж Big Grin 
От Google почнаха тестове на Андроид 12, ний още ручаме доматите с колците
Цитирай
#88

Та направих ресет преди 2-3 дни и дребните лагове изчезнаха. Всичко си е ок с Андроид 11.
За съжаление обаче, Моторола си продължават с слабата софтуерна поддръжка, ъпдейт на около 3 месеца, на версията на Андроид никой не казва кога и дали въобще.
Обаче какви са алтернативите: в този ценови диапазон, ако не гледаме чистия Андроид , алтернативата е Xiaomi. Там ъпдейти бол, но всеки с по някакъв минус и чакаш следващия да оправи предишния. Недай си боже да ти удари батерията и да пада бързо, това би ме изнервило най-много.
За чист Андроид бяха Нокия, но там май всичко приключва. Добър телефон среден клас не са вадили от доста време. А и понеже идвам от 7 плюс, не бих се върнал при тях. Доста хардуерни проблеми.
Та всичко си върви с някакъв компромис, въпроса е всеки да си прецени от какво да се лиши

Sent from my moto g 5G plus using Tapatalk
Цитирай
#89

Последният ми секюрити пач беше на 1 март,
вече сме 1 юни така че най-вероятно днес или утре ще имаме секюрити юпдейт
Андрод 11 може и през Септември да го получим
Не е голяма работа, че ги няма
Надали ще има голямо надграждане, че да ги чакаме с нетърпение
Когато-тогава...
Аз съм доволен от G9 Plus, особено за 400-те лева които струваше
Цитирай
#90

Аз затова минах на Самсунг А52 5G. Корейците последно време се справят супер с ъпдейтите и обещаха цели 3 такива на Андроида и 4 на сигурността.
Имах големи надежди за One Vision, но Моторола тотално се изложиха според мен. Много им е слаб софтуерният отдел. Дори за новия модел Edge обещават само 1 ъпдейт на Андроида, което е адския майтап за телефон за 1000лв.
Поне на този етап си оставям One Vision като втори резервен телефон и ще следя какво се случва с него, освен ако не се появи някой с 200лв и не го засиля Smile
Цитирай
#91

Е как 1 ъпдейт на Андроида?
2 ъпдейта май са гарантирани
А секюрити пачовете си вървят през 3 месеца
и май би трябвало да ги има и през третата година
Цитирай
#92

Да 1, даже скоро гледах интервю на nixanbal, https://youtu.be/_MJ4icjFpFE , и сам ще се убедиш в това.
Цитирай
#93

Хм, сега намерих инфо за Moto G9  Plus
Тия верно са го ударили през просото

moto g9 plus
Currently receiving regular security updates.
Device launched on August, 2020
Security updates will stop on August, 2022


За телефон пуснат пред Август 2020 да предвидили един голям андроид ъпдейт и секюрити ъпдейти до навършване на втората година от пускането. Като се има предвид, че някои ще си купят телефон 1 година след пускането му на пазара... Щеше да е смешно, ако не беше трагично

Ето Link, ако някои иска да си провери за неговата Motorola
Не знам дали има разлика за САЩ и останалите страни
Цитирай
#94

Кофти тръпка!
Лошото е, че като фен на чистия Андроид, няма много богат избор на подобни телефони. Нокия не са вадили нищо от доста време, Моторола си ги дискутираме, единствено Pixel си е решение и то единствено, ако запазят "а" серията, за да са малко по бюджетни.


Sent from my moto g 5G plus using Tapatalk
Цитирай
#95

Явно това е стъпката, за да се изпилят цените
Като гледам колко малко сме притежателите на Моторола тук
се чудя дали след 1 година ще има смисъл от самостоятелен раздел :-)
Цитирай
#96

Тоя път се изложиха и със секюрити ъпдейта.На 01.06 трябваше да е пристигнал новият ъпдейт. Странно е че 3 месеца не са им стигнали
Цитирай
#97

Не само този път. Моторола се излагат постоянно.
Добре, че са евтините им модели, които ги купуват хора на сериозен бюджет, че иначе нямаше да ги има на картата.
Цитирай
#98

Днес е 24 Юни, но това не пречи на Моторола да пусне пач за сигурност 1 Май 2021
който уж надгражда мартенския пач
Цитирай
#99

Здравейте, прочетох за липсата на компас, на мен също не ми пречи липсата му при навигация, но все пак дали някой знае за приложение, което да показва посоката чрез GPS?
Имам предвид самостоятелно, без да съм пуснал мапса или иго.
Цитирай

Напиши Компас в гугъл плей

Не знам дали е от последните ъпдейти или се дължи на нещо друго, но в последните 3 дни понякога при снимане с основна камера ми се появява съобщение "Снимката се обработва" и телефона цикли минути в това състояние.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)