Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 8T - Лични впечатления и коментари
#51

(2020-12-20, 13:49:58)russy написа:   Това е версията за щатите, даже версията з T-mobile има. ip rating за вода и прах. До сега рових, в Европа не намерих сив 12/256. Искаше ми се да взема и аз сив, но няяяма.

Да KB2003 май няма 12/256 в сиво. На хартия разликата между версиите е само в антените. Като изключим тази на T-mobile.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай
Аксесоари
#52

Има го вече във Виваком/А1 и се чудя дали да го взема на изплащане. по 52 лв на месец реално телефона излиза 1248, колкото е и по магазините. Дали си заслужава? Принципно съм доста против, но за да се добера до качествена бройка с локална гаранция ще се мине бая време.

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
#53

Не си заслужава. По-добре от официалния им сайт, където цената на въпросната конфигурация е €613 или от някоя техноверига тук.

 
Цитирай
#54

Или от Технополис за 1195лв. Някой във форума беше споменал за 10% отстъпка по Коледа, но не съм наясно дали имат такава практика. Обикновено само за черния петък го правят.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай
#55

https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-te...N/p/577517 От тук си заслужава повече.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#56

Не е лошо хубаво да помислите дали 128гб са ви достатъчни, защото без слот за СД карта си е кофти. Аз лично в момента имам заето около 110ГБ и скоро щях да съм с флагмански телефон без памет ако не бях взел голямата версия...
Цитирай
#57

Аз Pixela ми е с 128, не съм ползвал СД от 10 години, когато нямаше Спотифай, сега не съм минавал 64-70 никога. Ползвам го основно за уеб контент, малко снимки и музика (стрийминг). Питах ги да ми предложат персонално предложение на изплащане за плана ми, ако ми пуснат нещо на изплащане дето да става към 1100 ще си заслужава, че и процедурата е по-лесна, иначе да ще видя това на технополис, мерси че ми го дадохте колеги!

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
#58

ъпдейт- Поръчах го от Емаг на промо за 1050 лв., мисля че това е най-адекватния вариант и цена за момента.

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
#59

Има нова актуализация

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#60

Отново няма превключване на 5G и VoLTE
Освен това след рестарт всякакво видео зацикля... Оправя се като заснемеш ново видео с камерата.
Китайска работа. Пълен боклук им е софтуера!!!
Цитирай
#61

(2020-12-30, 21:56:41)macko166 написа:  Отново няма превключване на 5G и VoLTE
Освен това след рестарт всякакво видео зацикля... Оправя се като заснемеш ново видео с камерата.
Китайска работа. Пълен боклук им е софтуера!!!

Нещо са оплескали последния ъпдейт и видеото се оправя за момента като се пусне battery save режима. Волте и 5г скоро за нашите оператори може и да няма (дано да се лъжа). Поне има варианти да се пусне с и без руут (волте).

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#62

(2020-12-30, 22:11:46)batala написа:  Нещо са оплескали последния ъпдейт и видеото се оправя за момента като се пусне battery save режима. Волте и 5г скоро за нашите оператори може и да няма (дано да се лъжа). Поне има варианти да се пусне с и без руут (волте).

Как се пуска VoLTE?
Цитирай
#63

(2020-12-30, 22:29:28)macko166 написа:  Как се пуска VoLTE?

Ето линк към темата и по-специално към поста с клипа как се пуска.  Или ако имаш регистрация в руския форум има цяла тема събрани препратки из форума как се пускат услуги на всички телефони на 1+ както и някои екстри (примерно EVS кодек).

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#64

Те пуснали фикс ,ама и той бил тотал щета.
https://www.androidpolice.com/2020/12/30...much-more/
За пореден път тази година татална излагация.

Sent from my IN2023 using Tapatalk
Цитирай
#65

Аз нямам горе споменатите проблеми след актуализацията.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#66

Странно че и при мен няма проблем след ъпдейта, бачка си идеално. Най-сетне може да се разкара тази скапан стрелка за скриване на клавиатурата заради която бях на милиметър от разкарване на телефона....
Цитирай
#67

Тези оплаквания, за които четете, само за 8т ли са ?
Цитирай
#68

И при мене всичко е наред след ъпдейта  Smile


Xiaomi mi note 3 6/64    

Oneplus 8T 8/128 Silver
Цитирай
#69

A1 все още не поддържат 8t, но поддържат Nord?? Чакам да видя, за да кажа и аз.

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
#70

(2020-12-31, 14:49:43)evil4o написа:  A1 все още не поддържат 8t, но поддържат Nord?? Чакам да видя, за да кажа и аз.

Дефинирай "поддържат", че там е малко съмнително с А1...

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#71

От изброените устройства поне, фигурира Nord за момента, след 15ти януари трябва да експандват поне.

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
#72

Някой намерил ли е решение да записва обаждания без да е рутнат телефона?

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#73

Аз съм с Норд, не е руутнат.
Ползвам ACR Cube - работи без забележки

Sent from Moon

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
[-] 1 потребител изказва благодарност на bummer2000 за това мнение:
  • steve_07
Цитирай
#74

Много слабо се чуваше. Какви настройки си му задал?

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#75

Пробвал ли си с метода за 8 про  и нативния рекордер?

jonetools  от маркета и адб пермишън ?
         


P.s. сигурно няма да стане, защото май 8т е с гугълски дайлър.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)