Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 10T/Mi 10T Pro - Лични впечатления и коментари

Въпрос : Случайно да ползваш онази програма дето уж записвала много добре разговорите (Cube ACR или нещо подобно беше)?
Ако отговора е - да, трий я и пробвай пак бутоните.

П.п. Това беше третата причина да я деинсталирам (освен, че изобщо не записваше читаво разговорите и високоговорителя забрави да работи).

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Аксесоари

Не телефона е нов на 7 дена и много ме е яд....няма никакви инсталирани програми....

Друго, за което се сещам е да пробваш с кода за тестовото меню *#*#64663#*#*
Там едно от нещата, което можеш да тестваш са именно бутоните за звука и този за вкл./изкл.
Това, може би би дало насока дали проблема е софтуерен или хардуерен.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime

На теста показва че работят и за в момента работят.....направо незнам какво се случва с тези бутони....

Освен, ако започнат пак да правят проблеми, да се тестват пак от тест менюто. Ако при такъв сценарий през него работят, един hard reset има вероятност да реши проблема.
Ако пък все още няма нищо важно на телефона нищо не пречи профилактично и сега да му се направи.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime

Благодаря ще го имам напредвид...

(2020-12-18, 08:43:24)Be6i4 написа:  Здравейте, можете да го смените. Направте си MI account (важно е да запомните паролата). После от приложението за Теми, има и раздел за шрифтове. Може да се наложи да се смени регион, амо не ви излизат на регион България.

Здравей,не ми излиза въобще раздел теми.Може ли малко помощ?

Нали Be6i4 го е написал! Ако не излизат темите, се сменя региона.

И мойте бутони не реагират винаги дразнещо е.

Mi 10t pro

Huawei Mate 10 L29 Black

И моите за 10тина дни вече, откакто го имам отазват 2 пъти. Явно е нещо софтуерно и дано го оправят с ъпдейт.

На мен вчера ми се наложи да снимам доста и половината снимки не се визуализираха в галерията - черен екран. След рестарт се оправи.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 

Имате ли проблем с плейването на видеота от Галерията? Често при плейването на видеота които включват обикаляне с камерата на пейзажа около мен (1080p, 30 кадъра), се забелязва насичане и пропускане на кадри...
После ако го плейна видеото на компютър върви нормално, но телефона насича докато ги плейва

Плейвавай ги с друг плеър - VLC, MX....

Щом имате тези проблеми, предполагам всички сте с новите ъпдеити, значи няма да актуализирам скоро, аз и не мислех и ще си стоя на оригиналния, с който си идва. С него нямам проблемите ви...

И при мен видеата насичат през галерията, но не съм ги гледал на компютъра.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 

Днеска отново бутоните не работят намалянето работи усилването не.....ГОЛЯМ КЕНЕФ ЩЕ ИЗЛЕЗЕ ТОЯ ТЕЛЕФОН САМО ДЕТО ГО ХВАЛИХА ТОЛКОВА.....СУПЕР МЕ ИЗНЕРВЯ ....ТЕЛЕФОН ЗА 1000ЛЕВА УЖ ПО ХУБАВ АМА НА.....

Да разбирам, че освен проблем със сензора за близост при 10Т Pro, който проблем май е наличен като цяло в марката, има и проблем с бутоните за усилване и намаляване?
Попаднах тук на мнение, че последната актуализация поправяла проблема със сензора за близост. Така ли е в действителностн или не?
Да считаме ли, че за момента остава само проблема с бутоните?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3

Няма проблем с бутоните!
Последният ъпдейт съдържа само секюрити пача за ноември. Сензорът за близост един път работи, 2-3 пъти не.
[-] 1 потребител изказва благодарност на joring за това мнение:
  • Monipeev

Проблеми с бутоните и аз нямам. Сензора за близост малко играе, когато повече местиш телефона докато говориш, но на Микс 2 беше същото, поне при мен, така че съм му посвикнал. Както написа колегата по-горе, отлепяш от ухото и приближаваш пак за секунда и си гасне.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на dani_z25 за това мнение:
  • Monipeev

Проблеми има с бутоните работят когато си искат и дриги хора са писали че го имат.....100 пъти съжалих че съм го купил......
[-] 1 потребител изказва благодарност на Neo за това мнение:
  • Monipeev

@Neo, значи сега е момента за гаранционно обслужване.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3

Не е нормално телефон които струва 1000 лева за 9 дена да се преебе при положение че го пазя повече от очите си.....и сега като ходих да попитам как стоят нещата с гаранцията ми казаха оставяш го и чакаш след празниците да ти дадем резултат.....голяма тъпотия.....ПЪЛЕН БОКЛУК......НЕ СИ ВЗЕМАИТЕ ТАКЪФ ТЕЛЕФОН......

По тази логика не си взимайте никаква техника, защото може да даде дефект. И защото Нео казва така... Той е бесен, че видиш ли дал хиляда лева за телефон. Момче ( пиша ти така, защото по реакцията ти съдя, че си на около 12-13 години ), на Айфон 12 задния капак струва толкова Big Grin
Не казвам, че не е неприятно, но просто се случва. При всеки. Факт. Самсунг изтеглиха цяла серия от топ флагмана си на времето. БМВ преди години цели партиди от седма серия. И да ревеш като мома по форумите и да не ревеш, това е. Сервиз Smile

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Добре де даи ми 1000 лева и да ти продам нещо счупено и след десетина дена ми го върни за ремонт за около месец става ли

Просто казвам че си е боклук телефона и хората да не си вземат такъф....

А относно годините може да съм на 10 може да съм и на 40 1000 лева са си 1000 доста хора работят за тея пари цял месец не са ми ги дали мама и тати

И какво общо има БМВ еми като имат проблем да си ги изтеглят или пък че на айфона само задния капак струвал толкова.....

(2020-12-22, 00:28:14)Neo написа:  Не е нормално телефон които струва 1000 лева за 9 дена да се преебе при положение че го пазя повече от очите си.....и сега като ходих да попитам как стоят нещата с гаранцията ми казаха оставяш го и чакаш след празниците да ти дадем резултат.....голяма тъпотия.....ПЪЛЕН БОКЛУК......НЕ СИ ВЗЕМАИТЕ ТАКЪФ ТЕЛЕФОН......
А пробва ли да го рестартираш...?
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)