Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 10T/Mi 10T Pro - Лични впечатления и коментари

hkd е хонг конгски долар.  По днешен курс
1 hkd = 0.21 lv.
Аксесоари

Здравейте,

Да се похваля вече и аз съм с Xiaomi Mi 10T. Взех го от Т*л*нор при преподписване на договора. За съжаление нямаше наличност на  mi 10Т Pro.
За малко повече от 10 дни не мога да се оплача, че нещо не ми работи. Определено прави по-добри снимки от Nokia 7.2.
Идвам от Nokia 930 (windows phone) и още не мога да свикна на 100 %, но няма как. Разцъквал съм Nokia 7.2 на жената и имах бегла представа за андроид.

И аз смених скоро Самсунг С8 плюс със Xiaomi Mi 10Т Pro .Хубаво телефонче за парите си .Още не мога да свикна с дисплея от амоледа на Самсунга ,но другото е добре .Нещо не мога да получа СМСа за потвърждение на Ми акаунта,не знам защо .Рових в настройките ,сменях мястото на картата ,нищо . Някакви идеи ,защо се получава така ?

Ако си дал акаунта да влиза от този с Google, няма и да получиш, но важното е, че го имаш акаунта, ако не си по този начин и пак нямаш съобщение, но имаш акаунт, не го мисли.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • dreems

И аз дълго време не успявах да потвърдя акаунта с телефонния си номер. Аз съм с @gmail.com регистриран. Тъкмо го бях отсвирил и вчера реших да пробвам от лаптопа. Изненадващо получих кода на съобщение.

https://mobilebulgaria.com/news/5g-mrezh...-smartfona Ще добавят теефоните ви към 5G мрежата им.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Добавени са вече от около месец.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Question 

Здравейте.
Искам да си закупя смартфон xiaomi 10t Pro(256гб), но не го откривам наличен в по-големи магазини (Техно-..., Мобилни оператори и тн).  Huh
Откъде закупихте вашите устройства?
Дали имате отзиви за магазините от скрийншота?
За Пл*сио четох, че не са коректни откъм гаранция.
Благодаря   Blush


Прикачени файлове Миниатюри
   

Има наличен, но само на място, иначе тези магазини, не са препоръчителни, защото не знаеш, за кой регион ги внасят, също и сервизите са си техни и не знаеш, какви части им слагат и дали работят както трябва.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • zd1993

(2021-01-09, 16:45:28)hazART написа:  Има наличен, но само на място, иначе тези магазини, не са препоръчителни, защото не знаеш, за кой регион ги внасят, също и сервизите са си техни и не знаеш, какви части им слагат и дали работят както трябва.

Звънях в Тех-полис и казаха, че щом няма налични онлайн - няма и във физически магазини...

(2021-01-09, 16:36:38)zd1993 написа:  Здравейте.
Искам да си закупя смартфон xiaomi 10t Pro(256гб), но не го откривам наличен в по-големи магазини (Техно-..., Мобилни оператори и тн).  Huh
Откъде закупихте вашите устройства?
Дали имате отзиви за магазините от скрийншота?
Провери за въпросните магазини в тази тема: Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и дискусии

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • zd1993

(2021-01-09, 16:36:38)zd1993 написа:  ...
Дали имате отзиви за магазините от скрийншота?
За Пл*сио четох, че не са коректни откъм гаранция.
Благодаря   Blush

Точно Плесио са най-коректни от въпросните магазини. Къде си чел, че не са коректни?

1916 

(2021-01-09, 20:27:29)milss написа:  Точно Плесио са най-коректни от въпросните магазини. Къде си чел, че не са коректни?

Гугъл търсене 'плесио мнения гаранция' излизат не малко оплаквания...

(2021-01-09, 22:53:38)zd1993 написа:  Гугъл търсене 'плесио мнения гаранция' излизат не малко оплаквания...

На мен ми излязоха десетина негативни мнения, 7-8 от които от преди 10-15 години.

1916 

Плесио са супер зле.Скоро поръчах от тях смарт контакти и вместо 2 получих 1.Отдел рекламаций връзка с тяй само по email и след 10 дни чакане и празни приказки по телефона отказах поръчката.

(2021-01-10, 12:44:09)trabucco написа:  Плесио са супер зле.Скоро поръчах от тях смарт контакти и вместо 2 получих 1.Отдел рекламаций връзка с тяй само по email и след 10 дни чакане и празни приказки по телефона отказах поръчката.

Поръчвал съм лаптоп и часовник от тях. Проблеми с комуникацията и доставката не съм имал. Ако избирам от гореизброените магазини пак ще е от Плесио. Другите не се знае дали имат изобщо физически магазини. Тези поне имат и ако се наложи, знаеш къде да ги намериш. Има и КЗП, ако не си изпълняват ангажиментите.
Как връзката с тях е само по е-mail, а сте имали "празни приказки по телефона"? Понякога се получават неразбории, ако комуникацията е само по mail и е неграмотно написана подобно на твоя пост.
Рекламаций римски пълководец ли е?

1916 

На телефона който е за връзка ти казват че нищо не знаят и да пратиш email на отдел рекламация и чакаш да се "свържат" с теб и голямото чакане почва.

Здр имам ми 10 т про и съм на виваком звъннах им да ги питам как мога да се свържа с тяхната 5 G мрежа и ми отговориха че все още телефона ми неможе да работи с 5G мрежата  Undecided

(2021-01-15, 22:01:03)Neo написа:  Здр имам ми 10 т про и съм на виваком звъннах им да ги питам как мога да се свържа с тяхната 5 G мрежа и ми отговориха че все още телефона ми неможе да работи с 5G мрежата  Undecided

Виваком само Huawei p40 и Mate 40. Само А1 добавят нови телефони към списъка.

Мерси за пояснението

Здравейте, не откривам дали тел. записва обаждане или е окастрен. Ако е обсъждано ме извинете. Благодаря.

Ако си с глобален ром - вероятно не записва.

Да разбирам, че ако го купя от Виваком няма да записва?

Ако от оператора го предлагат с такъв, което е най-вероятно - да.

 

Благодаря.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)