Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Xiaomi Mi 10T/Mi 10T Pro

Обаче китайците никога няма да се научат да пишат читав софтуер . С тези параметри телефона трябва да хвърчи ,а се усещат тук там забивания...... А този Андроид 11 още 5 месеца не могат да го оправят ,бъгове ,крашове.......
Цитирай
Аксесоари

Нямал съм проблем с този сензор на предишните ми телефони, на този също нямах до днес. И то не е постоянно. А тази актуализация на андроид 11 кога се очертава да дойде до всички..
Цитирай

актуализацията се случва супер лесно
не е нужно да се чака
ако не сте с Европейски РОМ, сваляте това някъде в телефона
https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/a...0.RJDEUXM/
и след това правите ръчна актуализация:
https://c.mi.com/thread-1890305-1-0.html
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • Luppo
Цитирай

Това официална версия ли е ?
Цитирай

Абсолютно да
Цитирай

Най-после дойде андроид 11 и при мен ,тегля го в момента Smile .
Цитирай

(2021-02-19, 17:01:29)Sev написа:  актуализацията се случва супер лесно
не е нужно да се чака
ако не сте с Европейски РОМ, сваляте това някъде в телефона
https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/a...0.RJDEUXM/
и след това правите ръчна актуализация:
https://c.mi.com/thread-1890305-1-0.html

Благодаря колега.Дръпнах и го инсталирах.
Цитирай

Днес и на мен излезе, че е наличен андроид 11, обаче след като го инсталирах ми се струва, че има някакво леко забавяне спрямо преди. При вас как е?
Цитирай

При такъв голям ъпдейт ( нова версия на Андроид ), най-добре си е чиста инсталация според мен.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай

(2021-03-01, 22:20:20)mariyanivanov написа:  Днес и на мен излезе, че е наличен андроид 11, обаче след като го инсталирах ми се струва, че има някакво леко забавяне спрямо преди...
Направи му reset след актуализацията.

 
Цитирай

(2021-03-03, 22:25:15)NoMaD написа:  Направи му reset след актуализацията.

Малко късно отговарям, но преди да направя актуализацията към андроид 11 имах само около 5-6 по-обемисти приложения, също както и сега. Дали, ако в момента му върна фабричните настройки ще има разлика? Уж изключих анимациите, а на места сякаш част от тях пак ги има.
Цитирай

Анимациите понякога се включват след сканиране за проблеми в секюрити центъра. Също както изчезва и developer options менюто.

Ресет само ако имаш бъгове.
Едно нещо ако си работи - не се пипа
Цитирай

Май след актуализация ми изчезна функцията за почистване на високоговорителя .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай

Къде има такава функция?
Цитирай

Ако я има е в настройки->разширени настр.->почистване на високоговорителя.

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на petar37 за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Няма я, явно са я премахнали като функция.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Жалко беше полезна според мен .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
[-] 1 потребител изказва благодарност на vinety за това мнение:
  • suffer
Цитирай

От 3 дена съм собственик на Ми10Т от технополис. Идвам от galaxy S20 plus, а и предните ми няколко тела бяха все галаксита. Държах да е нещо с лсд, голяма батерия и дракойн процесор. То нямаше много друг избор, а и като го видях на каква цена е -770лв без договор го отнесох без да мисля.
Не бях се докосвал от години до ксиаоми устройстево. Добре, че се ъпдейтна след часове до 11 андройд и 12-то миуи, че преди тва си беше бая недодялан в софтуерно отношение.
Като цяло покрива нуждите ми на макс, за това за което го взех- батерия отлична, зареждане - супер. Мно красив гръб Smile lunar silver - матово сребристо стъкло - кефи ме да го гледам.
Дисплея е ок на стайна светлина, но на слънце издиша, не стига яркост. Сензора си е кофти, пръстовият е много добре реализиран. Не знам каква е тая мания да ги навират в дисплея та да не хващат....абе затворихте темата за впечатления, да не се отплесвам

Гледам, че е писано и активацията на 5г от виваком. И ако не е тяхно устройство не ставала.
Става.
Звъннах им веднага, не ме питаха от къде е. Само имахме тежък дебат с госпожата, която ми се обади 30мин след като пуснах заявка за акативацията. МНого сериозно ме убеждаваше, че за да тръгне 5Г-то трябва задължително да съм на андроид 12!
Казах и че и да искам няма...само версията на софтуера от производителя е миуи 12, но андроида си е 11, и това е най-новият, но тя упорито настояваше и то след разговор с техническият отдел - трябва да е андроид 12 иначе няма да има 5г
А бе като не съм от техническият кой ще ми повярва. Рестартирах си телефона и се появи 5Г. По-важни ми бяха гб, който дават и получих, но са само 30ГБ и то за 30 дена
[-] 2 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • redsys, suffer
Цитирай

Как пусна заявката за активация.
Цитирай

С обаждане до оператора. Те проверяват модела на телефона, софтуера Smile и поне на мен ми върнаха обаждане. Пращат уж и смс с потвърждение, но аз поне не получих, затова и рестартирах. Естествено трябва и да си в 5г среда, защото не навсякъде го има
( Ако някой не знае че още няма андроид 12 и попадне на същият техн. отдел, ще им се върже и ще има да чака)
Цитирай

Мерси.
Цитирай

(2021-03-07, 15:54:08)vinety написа:  Жалко беше полезна според мен .
Затова има външни такива приложения и избора е голям:
https://play.google.com/store/search?q=c...ust&c=apps

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Я да ви попитам някой слагал ли е европейски РОМ на телефона и да сподели по добре ли е,че ми писна от проблеми с стоковия постоянно бъгове с проксимити сензора и доста орязани функции .Липсват доста настройки .Ако е по добре с европейския да го слагам и аз?
Цитирай

(2021-03-31, 08:36:00)barnett написа:  Я да ви попитам някой слагал ли е европейски РОМ на телефона и да сподели по добре ли е,че ми писна от проблеми с стоковия постоянно бъгове с проксимити сензора и доста орязани функции .Липсват доста настройки .Ако е по добре с европейския да го слагам и аз?

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=100614
Цитирай

Аз съм доволен от Европейския. Но съм със седмичния бета 21.3.17 никакви бъгове само има непреведени участъци от настройките.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)