Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

мнение за андроид телевизор

Просто предлагам нещо, което съм изпробвал и съм останал доволен. Не всеки може да си позволи последен модел телевизор, за мен лично годината няма значение щом е чисто нов.
Цитирай
Аксесоари

Колеги мнение за този самсунг https://www.tehnomix.bg/samsung-ue0-32-k-5102
Цитирай

Колеги,

Какво ще кажете за тези Philips:
40PFT4201 (580 лв)
40PFT4101 (550 лв)

Сърби ме за 40-инчов FHD тъп телевизор, но да е супер бюджетен, че ми е първи. Взехме на нашите 32-инчов от същата серия за 450 лв и е доста добре.Въпросът ми е дали има по-добро за тия пари?
Цитирай

1. https://www.emag.bg/televizor-led-smart-...1094_10956

2. https://zora.bg/product/32-ffb-5001-smart-1
 
Angel
Цитирай

В 10 от 10 ще избера шарп пред финлукс. Иначе нещо липсва инфо в сайта на зора, а от това което виждам ми се струва, че финлукса няма wifi а има само готовност за него. Което ще рече че трябва да си купиш допълнително устройство и цената ще стане като на шарпа. Провери и ако е така по-добре шарпа, понеже цената им ще е една и съща. Иначе пак +1 за шарп.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

(2017-08-09, 17:33:53)dada_ написа:  В 10 от 10 ще избера шарп пред финлукс. Иначе нещо липсва инфо в сайта на зора, а от това което виждам ми се струва, че финлукса няма wifi а има само готовност за него. Което ще рече че трябва да си купиш допълнително устройство и цената ще стане като на шарпа. Провери и ако е така по-добре шарпа, понеже цената им ще е една и съща. Иначе пак +1 за шарп.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

100 лв ли струват донгълите?! Понеже не съм се замислял! Иначе и аз клоня към Шарпа!
Цитирай

Не знам. Преди години един приятелмси взе едно лг и тогава донгъла беше към 70лв. Сега със сигурност ще е по-евтин. Но все пак съм за шарп-а. Ако ще ползваш смарт функциите. Също няма да е лошо да видиш на място коя картина ти харесва повече. Все пак ъова е най-важното в едно тв.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай

(2017-08-10, 07:09:10)gbankov написа:  Кой да избера от двата:

https://www.emag.bg/televizor-led-smart-...ntent=link

2. https://zora.bg/product/32-ffb-5001-smart-1
Sharp-a си е Sharp. Иска ли питане? Взимай го и да се свършва...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

Здравейте колеги. Преизползвам темата за да ви помоля за предложения и насоки за телевизор. Единственото ми изискване е да е с Android TV и размер на екрана над 40 инча. 4k, 3D и други глезотии не са приоритет. Бюджета ми е 1200-1300лв.

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
Цитирай

Привет. Създавам темата, защото ми предстой закупуване на телевизор. Искам до е макс 49 инча. Ресурс: до 1000 лв.

Гледах различни марки, различни цени и не мога да избера нещо конкретно.

Допадат ми тези на Philips Ambilight като идея, но не знам до колко вътре си струват. Моля да дадете свой съвет какво бихте си взели и какво си струва.

Гледах модели и с android os - не знам до колко си струва инвестицията все още за нещо такова?!

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Предлагам да разгледаш ето тази марка:https://www.technomarket.bg/televizor/skyworth-49u5a14g-ultra-hd-smart-tv-09162546.Сега навлиза на пазара и се държи доста добре.Ползвам по нисък клас от нея и съм адски доволен..https://www.technomarket.bg/televizor/strong-49ua6203-uhd-smart-tv-09163989-това също е тяхна марка.Амазон също ги предлага и там отзивите са повече от добри.От известните марки избягвай Филипс,особено от "натоварените с екстри"модели.
Цитирай

Конкретно Филипс и аз не бих те посъветвал, за съжаление, марката не е тази, която е била. Може да звучи очаквано, но бих те насочил към Samsung или LG.

За около 1000 лв., освен ако не е по-малък, едва ли ще намериш с Андроид, а има предимство да е с тази операционна система, но не е чак такъв проблем и да не е. Все пак, има как да го превърнеш дори в компютър (я с Андроид, я с Уиндоус) за около 150-200 лв. отгоре (което си е сума) или просто да го свържеш с компютър.
Цитирай

Аз бих взел този: https://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-LG-4...ED/p/16369
Преди година си взех LG 32" и съм супер доволен от него. А за предложенията на колегата - нищо лично, но аз за близо 1000 лева не бих си взел Skyworth, Strong, Neo, Finlux или друга подобна марка.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

А някой занимавал ли се е да манипулира Андроид софтуерето и да се инсталират програми от черният маркет ,какво е предимството на Андроид пред Smart TV?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2018-06-30, 09:04:58)android_97 написа:  Аз бих взел този: https://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-LG-4...ED/p/16369
Преди година си взех LG 32" и съм супер доволен от него. А за предложенията на колегата - нищо лично, но аз за близо 1000 лева не бих си взел Skyworth, Strong, Neo, Finlux или друга подобна марка.

Не се засягам,но света не се изчерпва със Самсунг и ЛГ.Ако имаш интерес седни,прочети за посочените марки и после ги сравнявай с производните на Коч холдинг,Беко и Вестел продукти.
Цитирай

То има непопулярни у нас марки, които всъщност са съвсем класни, но не са изпадняшките, които retyn ти предлага - изобщо встрани от неговите съвети.

Не съм споменал Сони, защото за мен са неоправдано скъпи, не че не си заслужават.
Цитирай

Някой има ли идея, как с това:
https://www.technomarket.bg/car-audio/ne...b-09107021#
... Мога да подкарам ефирната ни цифрова телевизия? Като идеята е все пак да работи на 12V от "запалка" в автомобил. Няма вграден DVB-T...
Цитирай

(2018-06-30, 10:49:21)retyrn написа:  Не се засягам,но света не се изчерпва със Самсунг и ЛГ.Ако имаш интерес седни,прочети за посочените марки и после ги сравнявай с производните на Коч холдинг,Беко и Вестел продукти.

Верно е не свършва със Самсунг и ЛГ ... има и Сони  ...
Останалата част малко не я разбирам, та ако може да разясниш какво имаш предвид, че могозначителността особено като се касае за избор е пагубна ...
Какво трябва да се чете за посочените марки и какво за тези на Коч холдинг , беко и вестел? Объркваш ме някак ...
Последно като гледах BEKO и произвежданите от него Grundіg, Вrеgеnс, Аrсtіс, Вlоmbеrg, Lеіѕurе, Теlеfunkеn, SANG (пък може и още други понеже отдавна не съм ги гледал) са си Коч холдинг ...
Vestel, Crown, NEO, FINLUX, Ніtасhі са си Vestel Group, която пък е собственост на Zorlu холдинг със щаб-квартира Истанбул, близо до това на Коч холдинг ...
Тук са изброени не малко марки кое се произвежда от тях ...
https://en.wikipedia.org/wiki/Vestel
Колкото до Skyworth и Strong ... Strong е марка на Skyworth, като и двете също се призвеждат от Vestel за европата, въпреки, че са китайски...
Именно колега съм малко объркан ... особено, като не

(2018-06-30, 12:03:48)cinizam написа:  Някой има ли идея, как с това:
https://www.technomarket.bg/car-audio/ne...b-09107021#
... Мога да подкарам ефирната ни цифрова телевизия? Като идеята е все пак да работи на 12V от "запалка" в автомобил. Няма вграден DVB-T...

Без DVB-T едва ли ...
Цитирай

(2018-06-30, 12:13:49)bodonance написа:  Верно е не свършва със Самсунг и ЛГ ... има и Сони  ...
Останалата част малко не я разбирам, та ако може да разясниш какво имаш предвид, че могозначителността особено като се касае за избор е пагубна ...
Какво трябва да се чете за посочените марки и какво за тези на Коч холдинг , беко и вестел? Объркваш ме някак ...
Последно като гледах BEKO и произвежданите от него Grundіg, Вrеgеnс, Аrсtіс, Вlоmbеrg, Lеіѕurе, Теlеfunkеn, SANG (пък може и още други понеже отдавна не съм ги гледал) са си Коч холдинг ...
Vestel, Crown, NEO, FINLUX, Ніtасhі са си Vestel Group, която пък е собственост на Zorlu холдинг със щаб-квартира Истанбул, близо до това на Коч холдинг ...
Тук са изброени не малко марки кое се произвежда от тях ...
https://en.wikipedia.org/wiki/Vestel
Колкото до Skyworth и Strong ... Strong е марка на Skyworth, като и двете също се призвеждат от Vestel за европата, въпреки, че са китайски...
Именно колега съм малко объркан ... особено, като не


Без DVB-T едва ли ...

Skyworth са със собствена развойна дейност и производство в доста области в електрониката и нямат нищо общо с турските заводи.Към дългия им списък на турците могат да се запишат още доста марки-та на тях им е все тая Нео се продава ,Санг се дъни,имат и трета,пета,седма марка-все нещо ще се продава,бълват продукция на килограм .LG,Samsung,Sony ги продават имената и въпреки високото ниво на брак в продукцията фенската маса ги държи на върха.Малко известните марки свеждат брака до минимум и дават максимум екстри за да са в играта.Не ти разбрах драмата с: "Останалата част малко не я разбирам, та ако може да разясниш какво имаш предвид, че могозначителността особено като се касае за избор е пагубна ...".Няма многозначителност-гаранцията на всеки продукт е 24 месеца,колегата иска съвет-давам на база собствен опит.Пагубно звучи едва ли не съм го подтикнал към харакири с моя съвет.Ако ти липсват драми-едва ли форума е най-доброто място да ги търсиш/намираш.
Цитирай

Колега, давай го по-спокойно, защо се напрягаш толкова? Като влизаш в разговор с някого, е нормално да очакваш идеи, мнения, противоречия, не знам какво точно очакваш. По-темата, на @kstavrev бих препоръчал да заложи на нещо с доказано качество. Като марка, имам добри лични впечатления от LG.
Цитирай

По темата:какво ползваш и какво съветваш колегата поискал съвет за телевизор.Конкретно и ясно.Лакърдиите полза не носят.
Цитирай

(2018-06-30, 10:49:21)retyrn написа:  .....Ако имаш интерес седни,прочети за посочените марки и после ги сравнявай с производните на Коч холдинг,Беко и Вестел продукти.

(2018-06-30, 14:23:07)retyrn написа:  Skyworth са със собствена развойна дейност и производство в доста области в електрониката и нямат нищо общо с турските заводи....

Колега достатъчно съм чел, че даже и ползвал ... На база това съм убеден, че са същите като производните ... Вземи Skyworth, Strong и Thomson ...1:1 са мали ...само надписа различен ... Май същата работа ... То и за това сигурно стои надписа Thomson в сайта на strong.tv ... Случайно ще да е ...
Сега да ти дам и малко повод за размисъл в обратната посока ...Ако отидеш при Vestel и има кажеш искам 1 000 000 бройки от този телевизор който вие произвеждате под марката Vestel, но го искам с надпис retyrn, те ще ти го произведат, но от вътре ще си е дръгливия Vestel. 
Със същия успех можеш да отидеш да им хвърлиш схемите, спецификациите и списък с доставчици, които са ти изплюли развойното звено и да има кажеш - произведете ми моя телевизор в 1 000 000 бройки, точно както правят хитачи, тошиба и шарп например ... Дори евтините панасоник се правят от тях ...
Strong и Thomson се произвеждаха и те така от Vestel ...  а може и още да се произвеждат ... оставям го на теб да си го проверяваш ... Thomson  се произвежда така и от Strong ... По същия начин  се произвежда и Skyworth от Quadrant Televentures Ltd. в Индия от 2013г насам ... Та викаш собствено производство ... В този свят на глобализация и неограничени пазари собственото производство е ... То сигурно за това Skyworth си направиха заводи в африка, полша и аржентина ... И Metz си купиха даже ...
Понеже сме телефонен ворум малко или много ... Айфон и те американски ама къде се призвеждат? ... погледни нещата и от другата страна...

Не ме разбирай погрешно ... не казвам, че Skyworth и т.н. са лоши продукти, както и много от производните на Коч холдинг и Вестел продукти не са, но вярвай ми имат много по общо от колкото предполагаш и не бъркай продукт на килограм със сменен надпис и продукт правен за поръчител под негов качествен надзор ...

"По темата:какво ползваш и какво съветваш колегата поискал съвет за телевизор.Конкретно и ясно."

Samsung с Edge подсветка и Samsung с Direct подсветка, евтино JVC минало през заводите на VESTEL ... И от трите доволен, но като картинка се иска бърза матричка по OLED или Direct LED ... другото не е същото сякаш ...
Цитирай

Привет. Искам да ви питам дали сте попадали на подходяща оферта за телевизор, тъй като търся и аз и не знам на какво да се спра. Съображенията ми са: размерът трябва да е до 49 инча. И да е до 1000 лв. Гледах philips ambileght,но продавача ми каза че са красиви отвън и калпави отвътре. Моля да дадете съвет

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Здравейте , решил съм да взимам телевизор за спалнята . Спрял съм се на 32 инчовите . Нещо full hd & smart да е . До 400-450 лева . В този бюджет единствено се побират https://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-JVC-...ED/p/11489 & https://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-TOSH...ED/p/18301 . Кой от двата е по-добър (ако има изобщо такова понятие при тези 32-ки ? Нямам си на идея от JVC & Toshiba . Вкъщи сме с Филипс и става . Гледах ги във магазина и двата имаха добра картина . Тошибата ми хареса повече на външен вид и като , че ли картината беше малко по-светла отколкото при JVC-то . Мисля , че като е смарт е по-добре . Ще се свърже с wi-fi вкъщи и ще се гледат клипчета или телефона ще се каства .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2018-06-30, 14:23:07)retyrn написа:  Няма многозначителност-гаранцията на всеки продукт е 24 месеца,колегата иска съвет-давам на база собствен опит.Пагубно звучи едва ли не съм го подтикнал към харакири с моя съвет.Ако ти липсват драми-едва ли форума е най-доброто място да ги търсиш/намираш.

Някои дават и 5 год. гаранция колега. Преди 10 год. купих LG телевизор с 5 год. гаранция и не ми се е налагало да я ползвам. Не е смарт, но работи и до днес.

[Изображение: 22317286_m.jpg]
Например:
LG-49UJ670V-4K-Ultra-HD-LED влиза в списъка, но надвишава цената с 99 лв.

този влиза в списъка, но надвишава цената със 120 лв.

LG-43UK6750PLD-4K-Ultra-HD-LED/p/16402 също влиза, но е 43 инча и също надвишава с малко.

LG-43UK6470PLC-4K-Ultra-HD-LED също влиза в списъка, цената е 899 лв. но е 43 инча.

LG-43UJ670V-4K-Ultra-HD-LED също влиза в списъка.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)