Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Затварят държавата... Ковид, Глад и още нещо...
#76

Борбата е ужесточена.
https://www.youtube.com/watch?v=xVGyhbpa...e=youtu.be

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Аксесоари
#77

(2020-11-24, 18:53:50)eksoldier написа:  Да, бяха си болни и с други неща, но ако не беше вирусът щяха да си живеят още.

Точно! Няма как да се премахне въздействието на инфекцията с вируса в този момент. Щяха да починат в някакъв друг момент от някое от основните си заболявания.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
#78

Ама тая графика я знам преди теб.
Даже я бях пуснал като коментар, ама я махнах. Тя нищо не показва и нищо относно ковид не доказва. България е болна и бедна нация. Хората масово умират от рак, сърце, инсулт, тук-там и от ковид, но както писах по-горе, но отново никой не обърна внимание, ковид СЕ ПИШЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО КАТО ПРИЧИНА ПРИ СМЪРТ, АКО ГО ИМА В ТЕБ! Без абсолютно никакво значение дали изобщо имаш или нямаш никакви симптоми, дали допринася за смъртта ти, дали има някаква връзка със смъртта ти, дали е довел до усложнения, дали си умрял от друго или при крайните изключения той да е причината за смъртта-пише се причина за смъртта ковид и влизаш в статистиките.
Ако имаш ковид, но не умреш-пак те пишат с диагнозата ковид, като на умрелите, но си жив. Което е уникално!
И същата простотия може без проблем и с далеч по-голяма мащабност да се приложи и за обикновения грип, ако и той се вкара като задължително вписване в смъртния акт.


(2020-11-24, 19:04:41)Compare написа:  Борбата е ужесточена.
https://www.youtube.com/watch?v=xVGyhbpa...e=youtu.be

Къв е тоз колхозник , бре  хахаха ?
Мале...
#79

1243
30
Не знам какво става но гледам резултатите до момента 1243 подкрепят казанто!
После най вероятно ще коментирам тук във форума. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





#80

@greensmoke7777, оставете Ковид-19 настрани (няма го). Обяснете защо през ноември 2020 година и то до сега имаме около 4 000 починали в БГ, а през ноември на миналата година сме били с около 2500 починали. Е как така сега скочиха с 1500 бр. повече, дайте обяснение на този феномен в графиката. Четете всичката информация, както го прави дявола Евангелието.
#81

Не е проблема във ваксините ,ами от тяхните странични ефекти има достатъчно видео информация в нета както и какви странични ефекти може да допринесе една ваксина която организма не я приема.

Covid 19 или по мое виждане го изкарах на крака още декември месец 2019, е с по 5-6 новалгина и здрав сън продължение на близо две седмици ,чуствах се доста възрастен и главоболие,температура,затруднение с дишането .....
Точно по това време бях и на диспансер за други болести.И си мислех че нещо друго се е възпалило което и друг път е ставало но толкова дълго никога не е било.Имаше и още няколко хора със същите симтоми.
По седях си седмица и половина без ангажименти ,взе че мина.Имаше един агент явно доста добре информиран и е чул за Covid 19 след като го лепнах и буквално разду на всички и се бе развикал истерично в рестуранта и мяткаше ръце да съм се бил махал да не съм ги заразил,а и аз самият не знаех и не бях чувал за такъв вирус или грип никога и си мислех че това са си мойте болести и че не може да се пренася вируса.А то каква била работата .Сега комшията на майками има положителен тест с Covid 19 с абсолютно същите симтоми,та точно това и ме води на мисълта че Грип,Вирус има но всеки го прекарва по различен начин .За това и не ми пречи да си седя в къщи и да си правя разходки от време на време до някой парк,работата е сериозна.И на мен ми се ходи на почивка,и не ми се седи в къщи но за сега това ще е явно.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





#82

Сметай...
Над половин милион българи смятат, че коронавирусът се разпространява чрез 5G


http://m.focus-news.net/?action=news&id=2824645
#83

Като всеки един медикамент и ваксината има свийте странични ефекти върху единица хора. За разлика от лекарствата, където процента на страничните ефекти е много по-голям, при ваксините този процент е по-малък. Не бива да се правят директни сравнения между ваксина за детски паралич, грип и тази за ковид. Да всички знаем, че при ваксината за детски паралич 1 дете на 1 000 000 от ваксинирането се уврежда до живот и развива болестта. Това за детето и семейството е безспорна трагедия, но ако е няма ваксината от този 1 000 000 деца, поне 100 от тях са щели да развият заболяването. Сегашните ваксини би трябвало със съвременното развитие на медицината, изчислителните центрове, технологиите и апаратурата да подпомагат процеса по изработване на безопасни ваксини. Повечето хора ги е страх от страничния ефект на бъдещата ваксина, а аз се питам не би ли следвало да ги е по страх да не се окажат, че попадат в групата на 2%, които почиват от този вирус?
#84

Нещо интересно!

https://btvnovinite.bg/svetut/astrazenek...nitet.html

Накратко-учените се "объркали" при биенето на анти-ковид ваксина и на някои пациенти сложили вместо обичайната една доза половин доза. Какво се случило?
В тялото веднага се получил силен имунен отговор и ефективността на ваксината станала 90%.
За сравнение-след обичайното биене на 2 дози ефективността била...60%.
Отделно страничните ефекти при половин доза били и далеч по-слаби.
#85

Дааа, целта е да ни уморят. Айде стига конспиративни глупости, очаквах в поне технически насочен форум да има повече интелигентни хора.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
#86

Навсякъде са един дол дренки.
Слаби хора, слаба държава.
Арабите тука ходят без маски и ми обесняват как Сащ владее света и всичко е една голяма конспирация за да може да ни затворят и не знам си какво и пълни глупости, мрът като кучета по техните села.

Та и вие така, разсъждения на циганите тука.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#87

(2020-11-24, 20:53:50)whitehart написа:  Дааа, целта е да ни уморят. Айде стига конспиративни глупости, очаквах в поне технически насочен форум да има повече интелигентни хора.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
И аз на това се надявах, но се оказа, че не е точно така. Самото предъвкване на темата започна да вади форума от основното му предназначение.
Дайте да коментираме технологии, вярвам, че тона и познанията за тях са на по-високо ниво.

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
#88

Кой ви е спрял да си изкажете мнението?
Защо все някога се появяват ей такива като тука един-двама, които отказват да приемат чуждите мнения, и почват да говорят за "нива", класи още малко и тн?

Какъв ви е проблема?
Освен , че категорично не може да търпите чуждо мнение?
И очевидно нямате и свое!
Раздел Общи Приказки, тука има всякакви теми-като търсите аристократично ниво и не желаете да общувате в темата-ами не пишете. Никой не ви кара да пишете.

Сега следват цитати и отговори на това , което написах... И нито един няма да е по темата!
#89

Извинете за отегчеността ми от темата, която си направих труда да прочета, че е започната от Вас.
Мнение имам, и то е диаметрално на Вашето.
Апломба с който е започната темата говори за паника от ограничителните мерки - за вирус, който според Вас не съществува.
И всичко това преполагам заради това, че някой Ви налага нещо, което Вие предвид разбиранията Ви не желаете да приемете.

P.s. Не посмях да Ви цитирам. Нямаше да е оригинално, и щеше да в противовес на интесната тема.

Жив и здрав.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
#90

Затварят държавата, защото са в безизходица. Това е един от случаите, в който няма верен вариант. Слаба държава, слаби ръководители и ето ги резултатите на лице. Ако имахме една добре изградена здравна система нямаше да стигнем до тук. Определено смъртните случай щяха да са в пъти по-малко отколкото сега. Имаме правителство в което 70% от хората не вярват. За това каквато и мярка да предприемат тя не се приема от населението, и се посреща на нож. Затвориха държавата при 13 случай в страната, с маските се изложиха с маски, без маски и пак така, и пак така. Не се намери човек, който спокойно да каже, каква е целта на една маска. Сега на прага чука ваксината, е къде е човека, който да излезе и да разясни предимствата и недостатъците от масовата ваксинация. Кой и да излезе, като населението не вярва на никой вече. Германия, Испания и др. страни от сега изграждат центрове за ваксинация в градовете и имат стратегия, как ще се случи това. Тук ще дойдат ваксините и ще видите какъв хаус ще настане по транспорта им, съхранението, поставянето т.н. Хаус с една сума.
#91

(2020-11-24, 22:05:43)kostastam написа:  Извинете за отегчеността ми от темата, която си направих труда да прочета, че е започната от Вас.
Мнение имам, и то е диаметрално на Вашето.
Апломба с който е започната темата говори за паника от ограничителните мерки - за вирус, който според Вас не съществува.
И всичко това преполагам заради това, че някой Ви налага нещо, което Вие предвид разбиранията Ви не желаете да приемете.

P.s. Не посмях да Ви цитирам. Нямаше да е оригинално, и щеше да в противовес на интесната тема.

Жив и здрав.

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

1. Никъде не съм казал, че ковид не съществува

2. Не съм против ваксините

Пиша го пак ,за трети път, за ей такива като тебе, без мнение, но иначе критикуващи наляво-надясно.

(2020-11-24, 22:06:04)ivanov_km написа:  Не се намери човек, който спокойно да каже, каква е целта на една маска. Сега на прага чука ваксината, е къде е човека, който да излезе и да разясни предимствата и недостатъците от масовата ваксинация. Кой и да излезе, като населението не вярва на никой вече.

1. Маската определено пази! От глоби!
2. Ваксината е по желание, нищожен % ще се ваксинират. Не мисля и че ще минат 5% от населението, колкото и да е фешън в момента короната.
#92

Аз за втори път ще напиша/без да Ви цирирам/, че мнението ми е диаметрално/противоположно/ на Вашето. Това обаче на Вас ви говори, че нямам такова.




Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
#93

(2020-11-24, 10:24:34)milss написа:  Конспирацията яко те тресе. 
През 1996 година е имало 75 000 случая на Полиомиелит (детски паралич). Това прави 0.0125 промила. Малко над 1 случай на 100 000. Повечето заразени оцеляват, но остават инвалиди за цял живот. 
Според твоята логика няма нужда от ваксина и за Полиомиелита. Това е извратено мислене.
Благодарение на ваксината срещу детски паралич през периода 2012-2013 случаите са под 250. От 2016 до 2020 няма регистриран нито един случай в най засегнатия континент Африка.
Нека да не цитираме точно тази ваксина. Тя е една от най-спорните заради увреждания при някои от ваксинираните.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

(2020-11-24, 10:29:16)ivanov_km написа:  @azcv . За PCR теста и аз смятам, че с почти нищо не превъзхожда бързите антигени тестове. Не сте прав, че това заболяване е по-леко от грипа. Между Ковид-19 и гриповете, няма нищо общо. Хайде извадете статистика от 24.11.2019 г. да видим дали на тази дата имаме 189 починали от грип пък били те и с редица придружаващи заболявания. Аз лично споделих по-горе, че изкарах Ковид-19 в лека фирма на домашно лечение. Лека форма с адски болки по тялото от 1-ви до 5 ден, загуба на нощния сън (удари ме в периферната нервна система от там идваха и болките), 10 дни с температура, загуба за 4 дни на вкус и мирис. По време на боледуването бях неадекватен, забравях за проведени разговори по телефон с продължителност от по 10 минути. Губят ми се цели дни (нямам спомени за тях) и т.н. Като цяло съм добре трениран, активно плувам, тичам, карам колело и на годишна база имам изтичани, преплувани и преминати километри с колело над 2 000 км. Считам, че за леката ми форма на протичане на болестта си каза думата добрата кондиция, в която се намирам. От 5 години не съм карал настинка, а за грип повече от 10г. Та колко от заболелите в БГ могат да посрещнат болестта в подобна форма? Когато всичко започна аз с месеци не познавах болни от тази болест, есента започна да чувам за мой познати, че са болни, преди месец и аз се разболях. Най-лошото е, че вече мой познати и комшии не са между живите заради тази болест. Стреса за мен дойде, когато оздравях и трябваше да се каче от 1-ви до 5-ти и на 3-тия етаж ходейки пеша трябваше да спра да почивам, нямах нито въздух нито сили. Същото упражнение го правех преди болестта на спринт, говорейки по телефон и на 5-тия етаж почти нямах учестяване на дишането. Пиша всичко това за да споделя досега си с тази болест и да се опитам да променя мнението на мнозината, че това е само един прост грип. Никой все още не знае преболедувалите го, какви здравословни проблеми ще имат в бъдеще време. Болестта бие по почти всяка една система на човешкото тяло.
@ milss Поздравления!
24.11.2019 е несравним. То е ясно, че сега започнаха да измират. Не за друго, а защото задръстиха болниците със здрави болни. Всякакви схеми с по 1000 лева на калпак, клинични пътеки за по 1600 лева, спиране на планови операции (забрана да си болен от друго) и т.н. Ясно е, че болниците ще търсят начини за приходи и е нормално да прибират всеки подсмърчащ. Много болни от всякакви други заболявания ги разкарват наляво и надясно. Нормално е да измират. Психозата също е виновна. Има хора с хронични заболявания, които ги е страх да стъпят в болница за да не се заразят. Възрастни хора се задушават с глупавите маски. Няма как след толкова съзнателно и несъзнателно направени глупости да има ниска смъртност.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
#94

(2020-11-24, 16:37:26)nowhere написа:  Няма значение, нали си медик. Да, сигурен съм, че никога не си стъпвала при лекар. Smile За малко да ти повярвам, иначе да, и аз като настина се самолекувам. Я дай да видим смъртния акт на този с тежката черепно-мозъчна травма от катастрофа дето пише, че е починал от коронавирус. Ако може и информация за катастрофата. Благодаря.

Съобщиха го официално по новините: "Мъж, приет с черепно-мозъчна травма почина от коронавирус". Подобни изказвания са ми напълно достатъчни, за да спра да вярвам на каквото и да било, което съобщават.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
#95

Така, моето мнение е, че Ковида е за заблуда, докато разпространяват 5G с военни прилепи, като крайната цел е да ни унищожат напълно!!!
#96

Хората умират, защото нямат адекватно лечение или още по лошо не ги приемат в болница. Мои познати, които са били болни със страшен задух, ходи ли са до спешен кабинет във Варна, чакали 4 часа отвън в студа и не са ги приели за преглед. Комшийка на друг познат е починала. 10 дена със супер висока температура без никой да я приеме никъде. Не умират хората от самия вирус а от абсолютното нехайство на лекарите. Да ме извиянват ако има тук такива,но не може да върнеш човек, който едвам диша и да му кажеш не можем да те приемем ще ти мине. Ти си лекар, положил си клетва и това ти е работата. Трябва да помагаш и да лекуваш хората.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
#97

(2020-11-24, 16:50:48)Victormihov написа:  Българина има една черта и това е, че 100% вярва, че целият свят иска да го прецака и само той знае "истината", а другите са жертви на строя и режима и са чисти роби в "новият световен ред".

Нека ви кажа една малка истина, общувал съм с хора от почти целият свят, нямат си и представа къде е България.

Само дето не е само българинът. От целия свят има сигнали, че на хората им се връчва епикриза или смъртен акт с диагноза коронавирус, без да са им правили изследвания нито пък да са имали "типичните" симптоми. Имаше и един италианец, който се беше промъкнал със скрита камера в болницата, която е празна. Пристига новинарският екип, возят някакви легла с "пациенти", снимат ги, след това си тръгват и махат леглата...

А това, че не знаят къде е България няма никакво значение. Никой не твърди, че измамата е насочена специално към България, към целия свят е. Така че ние няма как да не участваме.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
#98

И Бил Гейтс да ни чипира, за да може да ни контролират. Норвежки чернокожи хомо двойки ще ни вземат децата, небесата ни ще са раздирани от кемтрейлса, с който ни тровят допълнително, и всичко това е само тренировка за въвеждането на 6 джи, което окончателно ще ни затрие. Добре, че има будни българи, които разкриха тази зловеща конспирация!

Sent from my HD1900 using Tapatalk
#99

(2020-11-25, 09:46:56)justvank0 написа:  Хората умират, защото нямат адекватно лечение или още по лошо не ги приемат в болница. Мои познати, които са били болни със страшен задух, ходи ли са до спешен кабинет във Варна, чакали 4 часа отвън в студа и не са ги приели за преглед. Комшийка на друг познат е починала. 10 дена със супер висока температура без никой да я приеме никъде. Не умират хората от самия вирус а от абсолютното нехайство на лекарите. Да ме извиянват ако има тук такива,но не може да върнеш човек, който едвам диша и да му кажеш не можем да те приемем ще ти мине. Ти си лекар, положил си клетва и това ти е работата. Трябва да помагаш и да лекуваш хората.

Точно така. Имаше и едно болно бебе. Майката го завела в болницата, но те й казали, че приемат само пациенти с коронавирус и отказали лечение. Малко след това бебето умряло.

И друго, няколко човека ми разказаха, че имали записан час за ПСР тест, но по една или друга причина не отишли. Въпреки това получили СМС с резултат от теста. На някои беше положителен, на други - отрицателен. Какво е обяснението на интелигентните и технически грамотни хора за този феномен?

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite

(2020-11-24, 15:22:11)ivanov_km написа:  Медиците се разболяват понеже не влизат херметично подсигурени в помещенията с болни и са изложени на голям вирусен товар. Няма как 12 часа да дишаш въздух отделян от болни и вирусни частици да не се вдишат. Ето така става заразяването.

Ами тогава защо не предприемат мерки затова, а само повтарят през час по телевизиите, че се заразяват медици. И без туй нямаме много лекари дай да уморим и наличните ни, и не предприемаме мерки да ги предпазим. После защо по стълбите умирали хора или болни обикаляли болниците за да ги приемат. Защо никой не каже "къде бъркаме" и ни се заразават толкова много медици. А само се плямпа за маски, дезифектанти и да ходят да се тестват за 90-120 лв на PCR тест.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)