Анкета: Колко платени приложения имате на телефона? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
1
17.02%
8
17.02%
2
6.38%
3
6.38%
3
4.26%
2
4.26%
4
6.38%
3
6.38%
5
4.26%
2
4.26%
Над 5
34.04%
16
34.04%
Нямам платени приложения
27.66%
13
27.66%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко платени приложения имате на телефона?
#1

[Изображение: photo.png]

Колко платени приложения имате на телефона?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Платени нямам ... Но моднати имам 5

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

1 - текстов редактор
Цитирай
#4

Ето подобна анкета направена по смислено : цък
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

Платени - платени и платени - пуснати безплатно или с намаление.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

Предпочитам да платя за приложение което е добро и го ползвам. Мина времето когато търсех да прецакам работата на някого.
[-] 2 потребители изказват благодарност на bajchoni за това мнение:
  • LilSaint05, oxuboxu
Цитирай
#7

Нямам нито едно, защото не ми се е налагало... но бих си закупил.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#8

Имам 4 които съм купил.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#9

В момента имам инсталирани поне 26 купени приложения включително сиджик, който не се отчита в плейстор. А общо успях да преброя поне 88, които съм купил.
Подозирам обаче че бройката е по-голяма, тъй като ми се струва, че липсват неща в списъка. Освен това например тапаталка - навремето го бях купил, после след 2-3 години тея се отметнаха и го направиха на абонамент. Заради принципа не съм се абонирвал и не смятам.
На практика съм деактивирал почти всичко гугълско и не ми пречи толкова изобщо да ги нямам сървисите им. Проблема ми е, че съм си купил толкова програми, който няма как да прехвърля в друг магазин. А също и банкирането.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#10

(2020-12-01, 21:39:10)jivkojj написа:  В момента имам инсталирани поне 26 купени приложения включително сиджик, който не се отчита в плейстор. А общо успях да преброя поне 88, които съм купил.
Подозирам обаче че бройката е по-голяма, тъй като ми се струва, че липсват неща в списъка. Освен това например тапаталка - навремето го бях купил, после след 2-3 години тея се отметнаха и го направиха на абонамент. Заради принципа не съм се абонирвал и не смятам.
На практика съм деактивирал почти всичко гугълско и не ми пречи толкова изобщо да ги нямам сървисите им. Проблема ми е, че съм си купил толкова програми, който няма как да прехвърля в друг магазин. А също и банкирането.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Тапаталка щом си го купил си го ползваш без да се вкарваш излишно и в абонамент.
Ако нещо имаш проблем с редовния, тогава си инсталирай Pro версията.
Поддържат я за такива като нас стари купувачи.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

Имам над 7 покупки използвани в момента, но точна сметка не съм правил. Може би съм заплатил 10-15.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 2 потребители изказват благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • alexbg67, jivkojj
Цитирай
#11

Oxuboxu, мерси! Изобщо не бях забелязал, че има и Про версия в плейстора. Само дето ме пита за потребител и парола, а аз съм се регистрирал с гугъл акаунта

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#12

В момента само едно - Malware bytes.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#13

Power Amp, MX player, SD maid, FBReader, едно българско приложение за детското развитие, четец на български език с глас и една игра. Това съм купувал.
P.s. Nova launcher съм забравил.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#14

Над 30:


Nova Launcher Prime
Need for Speed Most Wanted
LIMBO
MX плейър Pro
Shazam Encore
BSPlayer Pro
aTorrent PRO - torrent client
USB Stick Plugin-TC
Screen maker - screenshot
Asphalt 8 Racing Game - Drive, Drift at Real Speed
Smart IR Remote - AnyMote
Mms Backup Restore
Smart Tools
The Dark Knight Rises
Endomondo Sports Tracker PRO
OfficeSuite Pro + PDF
Angry Birds Space Premium
Asphalt 7: Heat
Stick it! (Pop-up Player)
WiFi File Explorer PRO
GPP Remote Viewer
Asphalt 6: Adrenaline
Puffin Browser Pro
ezPDF Reader Interactive PDF
VLC HD Remote Pro Unlocker
ZZSunset NEED FOR SPEED Shift
Poweramp Full Version Unlocker
Winamp Pro Bundle
Camera ZOOM FX Premium
TileStorm
HEAVY GUNNER 3D
Alarm Clock Xtreme & Timer
Fast Reboot Pro

От изброените в момента ползвам само няколко, а някои от тях вече не съществуват (не се поддържат от разработчиците) или просто са несъвместими с по-новите издания на Android.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
[-] 1 потребител изказва благодарност на centur за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#15

anatol има разлика между караш ли дизел и колко дизела си карал.
alex всичко различно от безплатно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#16

Ами не ми е приятно да си купувам приложение и да вземат че да го махнат от playstore-то или пък да му направят ъпдейт и да ми е със страшно грозен дизайн или пък бъгаво до не знам си къде .Всеки 2-3-4 дена ъпдейт и ...!Даже част от програмките и игрите съм забравил че съм ги купил някога си.
Продължавам да си купувам но си имам едно на ум!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 2 потребители изказват благодарност на Compare за това мнение:
  • L1892, oxuboxu
Цитирай
#17

0 и не мисля да купувам, ако не се налага.
Цитирай
#18

Не купувам, защото нямам нужда, а и безплатните приложения в тях има начин да се активира платен вариант без реклами и още 1, 2 екстри. А и като гледам платените приложения са игри, които струват доста за игра на телефон, а не са по-хубави от безплатните, както и приложения, в които нямам доверие, като ги гледам.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#19

Винаги купувам. Няма да ставам цига*ин за 2 лева.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#20

Какво си купил, за какво го използваш

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#21

https://www.digital.bg/9-plateni-prilozh...26712.html Реших да разгледам платените приложения, които си заслужават. Но като гледам безплатните не отстъпват на нито едно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#22

Като гледам - в момента единствената ми платена програма е Dr.Web Security Space. Купил съм я за компютрите вкъщи и с паролите от там ми работи и мобилната версия.
За малко да дам пари и за телефонна навигация за велосипед, но като прегледах по-популярните, не намерих такава, която да ми харесва повече от безплатната Гугъл Мапс и си карам с нея, когато се наложи.
Друго не ми е трябвало.


   Познанието носи печал.
Цитирай
#23

Купувам това което ползвам. Единствено съжалявам, че навремето си купих BSplayer понеже нещо се бъгна не помня вече какъв му беше проблема но продължи 2 ъпдейта и така и не го оправиха....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)