Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инвестирате ли в акции и крипто валути?
#76

Що да е клоун, че е тръгнал от Африка и е минал през какви ли не трудности, за да стигне дотук.
Скоро, като четох, кога Tesla ще пусне най-бързата си кола и отдолу чета коментари - Тоя да не се чуди, какво да си прави парите и да ги събира, а да ги раздаде на хората. Под него пък един тръгнал да смята ако ги раздаде на всички, колко ще има за всеки човек. Вчера пък четох - тоя не е толкова умен, като казва, кога е добре да се купуват колите му. 
Той помогна и на Signal да си вдигне акциите.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#77

(2021-02-03, 15:29:19)nowhere написа:  Имам въпрос към разбиращите - да речем, че си купя някакви акции през еТoro (примерно), ако нещо стане със сайта какво се случва с моите акции?
  Не претендирам , че съм разбирач. Ако стане нещо с eToro мисля ще изгориш почти на 100%. Виж какво стана с Карлос Гон. На теория тия борси са застраховани и парите са гарантирани , но на практика......не съм много сигурен, лично мнение.

(2021-02-08, 18:38:07)iv.enev написа:  Elon туитва постоянно: dodge coin, задържа цената на биткойна ниска и после Тесла купува... Тоя клоун си знае интереса. Wink

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Няма да умре от глад определено Елон. Купува някакъв актив. Пуска един туит за тоя актив и цената за литва с 10%-20% за ден. Продава с печалба после Big Grin.
Цитирай
#78

(2021-02-08, 19:29:31)hazART написа:  Що да е клоун, че е тръгнал от Африка и е минал през какви ли не трудности, за да стигне дотук.
Скоро, като четох, кога Tesla ще пусне най-бързата си кола и отдолу чета коментари - Тоя да не се чуди, какво да си прави парите и да ги събира, а да ги раздаде на хората. Под него пък един тръгнал да смята ако ги раздаде на всички, колко ще има за всеки човек. Вчера пък четох - тоя не е толкова умен, като казва, кога е добре да се купуват колите му. 
Той помогна и на Signal да си вдигне акциите.
Грешка на езика... Не е клоун, а се държи като такъв. Аз също му се кефя донякъде.. Принципно адмирирам на всички успели хора, независимо как са успели!

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай
#79

Кефи ме как във всеки bull run, всеки втори става крипто анализатор
Цитирай
#80

(2021-02-08, 23:11:57)gurcayy написа:  Кефи ме как във всеки bull run, всеки втори става крипто анализатор

Мама Ружа и нея я кефеше този факт ..........   Lol Lol

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#81

Сагата с Виста-та продължава.
Сега и този пич му отговаря в малко по-шегаджийско и иронично видео в началото.
Лично за мен този Радушев е много по-сериозен от Румен.


Цитирай
#82

(2021-02-13, 16:42:50)greensmoke7777 написа:  Сагата с Виста-та продължава.
Сега и този пич му отговаря в малко по-шегаджийско и иронично видео в началото.
Лично за мен този Радушев е много по-сериозен от Румен.


Час и десет минути си загубих с този клип но искам да взема правилната
страна в този спор......... Добре, че в един момент скриха тази кичозна брошка
в стил "масони", че щях да имам нощно напикаване.........
А тия онлайн търговци, като се плюят един друг не ги виждам докъде ще я 
докарат но това си е техен проблем! 
Дано не качите още някое 70 минутно видео хора...!!!!!!!!!!!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#83

Аз го превъртах и набързо го гледах, общо дали и 20 минути гледах. Има и още един му отговори -хапче в душата.
Душичката, той пък един нежен хахаха.
Цитирай
#84

Обединеното Кралство е втория пазар, на който PayPal ще предлагат криптоавлутните си услуги, след САЩ. Apple също влизат в играта: PayPal стартират услугата си за криптовалути и в Обединеното кралство. И Apple влизат в бизнеса!

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#85

Тази сутрин ситуацията е червена Smile[Изображение: 78ecb7cbf954472d2874c9a7e8498e02.jpg]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Цитирай
#86

(2021-02-15, 09:11:01)iv.enev написа:  Тази сутрин ситуацията е червена Smile[Изображение: 78ecb7cbf954472d2874c9a7e8498e02.jpg]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Имал си една вечер bear market ............ Не се отчайвай...........Smile
Утре +са няма да го споделиш.................Smile
П.П.
Жечев пусна нов клип и шоуто продължава.....
Румбакиса ще има потни нощи................ Tongue

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#87

Биткойна проби котата от 50 000 долара и достигна нов връх за всички времена- 51 700 долара. Днес имах ново обаждане от приятел, на който лятото му казвах да вложи няколко хиляди, сега си скубе косите... Smile

П.П. Не е препоръка за инвестиция Smile  Направете си собствено проучване, но най-малкото си отворете сметки в големите борси за крипто валути и брокери за акции. В момента по цял свят се печатат пари с бясна скорост, т.е. политиците директно крадат от вашият джоб...


Цитирай
#88

Гледах видеото на Любо. Ми направо си  го разби отново. Аз миналото на тоя Румен, не го гледах, но като гледам, даже не знае, какво е приказвал, от това, което видях. Особено накрая, най се смях.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#89

Биткойна премина котата от 55 000 долара и продължава нагоре.  Другите крипто валути също се представят на ниво. Даша нарастна с над 50 % за последните дни, Монеро също. Животът е хубав... Smile




Цитирай
#90

Здравейте трейдъри!
Имам малко лаишки въпрос.Как мога да си взема парите от Coinbase и да си ги прехвърля в банковата сметка?
Благодаря предварително!
Цитирай
#91

Обръщаш си валутата в биткойн или друга известна валута.
Ако вече ти е биткойн или друга известна валута, свързваш се с някоя доверена платформа за търговия в България с цел продажба.
Ако платформата поддържа и по-малко известни валути, а ти имаш такава, няма нужда да обръщаш в биткойни.
Пишеш по мейл, да го има черно на бяло, че искаш да им продадеш криптовалутата си.
Разбирате се как ще стане.
Пращаш им ги на даден от тях адрес на портфейл, те ги получават и ти превеждат парите по изипей или куриер.
След това си ги взимаш и вкарваш в банковата сметка.
Сега, може и да е възможно да ти ги вкарат директно в сметката, ама малко ме съмнява, защото трябва да ходят до изипей или банката.

Така го правих преди 3-4 години, изчакай най-добре Милен да ти каже, може и да греша някъде, той е все още в тия инвестиции и повечко ги разбира, аз спрях 2018-та.
Цитирай
#92

Благодаря!В Coinbase виждам няколко опции:
-да обменя Биткойн за евро или долари, и дотам;
-да продам Биткойн за кеш-само че ми дава ,че парите ще бъдат депозирани към EUR Wallet,където и да се намира тоя портфейл.Очаквах че ще мога да си взема парите лесно и бързо,но явно не е така
Цитирай
#93

В Coinbase нямам сметка в момента. Стандартният път е- обръщаш в евро и оттам със SEPA превод към твоя банкова сметка ( за да няма излишни такси за превода). Прбвай първо с малка сума- 100 евро и после действай с големите. Вариант е също да използваш Револют. Coinbase- Revolut- бг банкова сметка или ги дръж в Револют. Ако сумата е много голяма, я раздели на малки части и превеждай многократно и през различни месеци.


Цитирай
#94

JuliosCesar: Последния съвет е адекватен. Последвай го и ще си извадиш парите без проблем.
Само гледай дали имат сепа. Коинбейз са щатска борса.
Цитирай
#95

Имам револют,но не става.Всъщност се оказа по-лесно ,отколкото си мислих.Просто е трябвало да разгледам малко по-обстойно.
Не знам защо,обаче Койнбейс иска Виза карта.Мастъркард не приема.Въведох картата на жената и сега чакам да дойдат парите.Да видим колко време ще отнеме,
Цитирай
#96

Само за информация да вметна нещо. Ако някой ти прати пари по картата (а не по сметка) банката ще ти вземе процент от тях, което за големи суми може да е болезнено.

Samsung Galaxy S20 Plus

Цитирай
#97

По карта не дъм вадил никога. Винаги по сметки. Идват или същия ден или най много до 48 часа. Вадил съм за пробата към епъл пей. Отиде 7-8 дена докато дойдат.
Цитирай
#98

Парите дойдоха на 04.03. в 19,00 ч.-т.е. 48 часа след тегленето им.Не знам тука дали оказва влияние че Трети март при нас е неработен ден.
Цитирай
#99

Биткойна премина границата от 60 000 долара. От години повтарям на моите приятели да инвестират в крипто валути, който ме послуша сега е много доволен Smile  Има и такива, които си хапят ушите от яд, но това е живота...

Биткойна счупи пореден рекорд и премина нивото от 60 000 долара


Цитирай

А ти доволен ли си? И колко?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)