Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S21/S21+ - Лични впечатления и коментари
#76

A1 са пуснали volte за с21 сериите.
Цитирай
Аксесоари
#77

(2021-05-26, 14:58:33)emzo написа:  A1 са пуснали volte за с21 сериите.
Отдавна...

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#78

Преди 2 седмици нямаше.
Цитирай
#79

Може би от около месец два вече има поддръжка за А1. Друг е въпроса, че не активират автоматично услугата поради чисто финансова причина (лицензна такса). Иди обяснявай после, че активацията на услугата е най-глупаво направена при един друг оператор.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#80

Попаднах на една опция за изключване на мобилните данни и ви-фи на изгасен дисплей и сега не мога да я намеря, ударете едно рамо.
Цитирай
#81

https://www.youtube.com/watch?v=6vZAwgUanBQ

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#82

Ех къде било, голямо търсене беше.
Цитирай
#83

Здравейте имам един малък проблем със samsung galaxy s21 plus става въпрос как мога да спра сигнала който се чува преди сигнала за набиране.На s9 plus ставаше от зелената слушалка и горе вдясно трите точки но тук не мога да открия опцията ако въобще я има.Благодаря за вашата помощ.
Цитирай
#84

Точно там е, трите точки->извест.повик. и тон на звънене->възпроиз. тон при свръз. разговор.
Ако става въпрос за бибиткането преди свободно, от там се изключва.
Цитирай
#85

Точно затова става въпрос но при мен е спряно но бибиткането го има ще го рестна да видя.

Нещо при мен не става като пусна опцията която ми каза излизат два сигнала като я спра остава бибиткането не знам защо.Да не би да е стандартен звук от сим картата на Теленор?
Цитирай
#86

Тествах ги и бибиткането спря.
____________________________________
Току що ми активираха картата на вива и телефона лудна - изяде 9% батерия за по малко от час и се загрява.
Махнат е от зарядното вчера сутринта и до преди час беше на 20% и 6 часа СОТ.
Някой с S21 на вива има ли подобни случай? Три дена го ползвах с карта на А1 и всичко си беше наред.
Май ще има рубриката "без багаж" обратно по куриер....

@blade1980 сега пробвах да набера и с А1, няма бибиткане. Нямам карта на Теленор да тествам. Да не си се прехвърлил с този номер от друг оператор?
Цитирай
#87

Не не съм.

Разбрах откъде е проблема имам свързан часовник към блутута и като тръгна да набирам ми дава сигнал в слушалката сега търся да го спра това.

Като е спрян блутута не писка при пуснат блутут писка в слушалката някой да знае откъде се спира сигнала ?

Реших проблема като изтеглих версия на huawei health и hms от гугал магазина а не тази от appgallery и всичко е наред. )
Цитирай
#88

Препоръчайте качествено бързо зарядно за кола. Предпочитам да е от наличните в техноверигите, че не ми се обикаля или поръчвам по интернет.
Цитирай
#89

(2021-06-16, 08:27:43)Vi70 написа:  Препоръчайте качествено бързо зарядно за кола. Предпочитам да е от наличните в техноверигите, че не ми се обикаля или поръчвам по интернет.

Намират се в технополис,но са ограничени по магазините,направи проверка къде са налични и за жалост са до 15w ,нямат по мощни,а така бях свикнал с 40 ватовото на хуавея

    ето тези

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#90

Дай конкретен модел, че не съм много наясно кое е бързо и кое не. Всъщност не ми трябва някакво супер бързо, а нещо от сорта за половин час да ми вдигне 10-15%.
__________________________________________________________________________________________________
А това на Моторола дали ще стане на Самсунга https://www.technopolis.bg/bg/Aksesoari-...C/p/595336
Цитирай
#91

Тези двата които ти пуснах ще станат,самсунг е много претенциозен и трудно сработва с друга марка или не оригинално

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • scorceni
Цитирай
#92

И на мен са ми такива притесненията затова се допитах. Ще взема едно от двете които ми предложи, благодаря.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай
#93

Мога да препоръчам външна батерия ADATA, която тествано поддържа fast charge на S21.

http://www.mostbg1.com/most/Item.aspx?itemid=64353

Цената там е без ДДС.

Модела трябва да е AP10000QCD, защото има и обикновена AP10000 Wink

В интерес на истината поддържа няколко стандарта на бързо зареждане.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • dessexc
Цитирай
#94

Сега идва въпроса, кабел QC 2 ще поддържа ли тези 15w, или QC 3 да взема?
_____________________________________________________________________
Намерих зарядно в комплект с кабел 18w в Зора
Цитирай
#95

Забелязах от известно време, явно е дошло с някой от последните ъпдейти, като се зарежда телефона и явно минава на 60hz а и като цяло доста по-бавен ми се струва, ако го ползвам докато се зарежда.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#96

На мен ли така ми се струва или след някой от последните ъпдейти телефона се зарежда по-бавно?

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#97

Вчера за пръв път пуснах да снимам видео със S21, 4k, 60fps, без светкавица, всичко останало на авто. След около 2:20мин изкара съобщение, че е прегрял и спира камерата. Телефонът не се държеше. "Супер" камера, ама неизползваема.

iPhone 14 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Константинов за това мнение:
  • dessexc
Цитирай
#98

Къде беше имаше една настройка мисля че беше с цел пестене на енергия по-бързо димва екрана? Не мога да я намеря а ме побърква.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#99

(2021-07-11, 15:31:03)ole написа:  Къде беше имаше една настройка мисля че беше с цел пестене на енергия по-бързо димва екрана? Не мога да я намеря а ме побърква.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
Опцията е налична през Battery Guardian и Good Guardians приложенията. Доста полезна опция и ми върши работа през повечето време.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

Благодаря!

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)