Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуени проблеми и въпроси на Samsung Galaxy S21 Ultra
#26

Аз намерих решение на този проблем с часовника.Отидох и си купих Samsung galaxy watch 3 и вече го нямам този проблем.
Помежду другото в магазина казаха че можело да е от софтуера на часовника ако е някаква по стара версия.Аз лично в това им твърдение не намирам логика.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tedo за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
Аксесоари
#27

И доволен ли си? Батерията не е ли доста по-слаба?
Цитирай
#28

Да и на мен ми е интересно как е батерията на watch 3? Аз съм с galaxy watch и изкарва между 3 и 5 дни. Сестра ми с huawei държи по 2-3 пъти повече.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#29

Huawei-а го зареждам два пъти в месеца, като взема в предвид премиум материалите (сапфир стъкло , титаниево шаси и керамичен гръб ) и цената, хич не ми се сменя.. до колкото съм гледал ревюта самсунга се представя по-зле, а е доста по-скъп...
[-] 1 потребител изказва благодарност на g1kata за това мнение:
  • hristovashristov
Цитирай
#30

(2021-03-18, 22:14:29)ole написа:  Да и на мен ми е интересно как е батерията на watch 3? Аз съм с galaxy watch и изкарва между 3 и 5 дни. Сестра ми с huawei държи по 2-3 пъти повече.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk
При Warch 3 живота на батерията е 2-3 дни максимум и то със спрян АОД и светването на екрана при повдигане на китката

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#31

Много ми е чудно защо не държат на Самсунг часовниците? И huawei и xiaomi им държат по много повече батериите а съм гледал размери на батерии, подобни са.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#32

Защото имат много екстри като на Apple Watch.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#33

(2021-03-19, 10:00:15)ole написа:  Много ми е чудно защо не държат на Самсунг часовниците? И huawei и xiaomi им държат по много повече батериите а съм гледал размери на батерии, подобни са.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Как да държат, едното е смартчасовник с операционна система, другото е фитнес тракер с нотификации.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • milss
Цитирай
#34

(2021-03-19, 11:43:09)Dowper написа:  Как да държат, едното е смартчасовник с операционна система, другото е фитнес тракер с нотификации.
По-голяма глупост не бях чувал отдавна... и двата часовника са с OS и даже huawei има доста повече опции от самсунга, но не това е темата.. Сега по темата, наблюденията ми показват, че връзката се разпада, може би трябва да се поровя в настройките на блутута..
Цитирай
#35

Ако е от това:
На самеца - settings - search - battery optimizations - избираш huawei health.
Tака приложението ще работи постоянно, докато не го килнеш от таск менеджъра.
Самсунг генийчетата са решили, че може да локнеш само 1 приложение. така че ако нямаш друго - възползвай се.
Цитирай
#36

(2021-03-19, 12:58:16)emzo написа:  Ако е от това:
На самеца - settings - search - battery optimizations - избираш huawei health.
Tака приложението ще работи постоянно, докато не го килнеш от таск менеджъра.
Самсунг генийчетата са решили, че може да локнеш само 1 приложение. така че ако нямаш друго - възползвай се.

Оптимизацията съм я спрял, ако я активирам ограничава функциите на дадено приложение във фонов режим.. Намерих инфо в един форум на huawei инсталирах HMS от стора, дадох му разрешенията и сега ще потествам да видя дали има разлика, но имаше доста позитивни коментари за това.
Цитирай
#37

Принципно да друга марка апарат, часовника работи идеално и без HMS.
Цитирай
#38

(2021-03-19, 13:23:12)emzo написа:  Принципно да друга марка апарат, часовника работи идеално и без HMS.

Така би трябвало да е , но реално като му сложих HMS проблемите ми изчезнаха... или поне така изглежда.. ще потествам още малко да видя, но до момента е перфектен, мисля си че може и андроид 11 да не се харесва много с часовника, но нямам идея все още
Цитирай
#39

Здравейте,днес ми пристигна смарт тага и при отваряна на smart things, при първо стартиране на приложението и smartThings find се зарежда картата и се вижда всичко но излезна ли от приложението след това не иска да се отвори дали някой може да помогне.
Цитирай
#40

Здравейте, от днес след обяд съм изхвърлян от редица приложения, игри, олх, поща, вайбър и т.н. някой друг с този проблем?

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#41

Актуализирай web view от гугъл плей.

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
[-] 1 потребител изказва благодарност на iliev80 за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай
#42

Опитвам се, но не се получава

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#43

Потърси го в apkmirror.com

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай
#44

Просто му дай uninstall updates и го ъпдейтни утре (примерно).
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай
#45

Здравейте,от къде се активират администраторските права,на хухавела се почукваше 7 пъти ама тука...

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#46

Цъкаш на Номер на компилация
Докато ти изпише
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай
#47

Абе хора, сега е 13 и 15 часа, току-що снимах сина ми как си играе в стаята, ден е, със и без светкавица, на 9:16, 60 fps и видеото е по-лошо от на с10 плюс дето имам. На какво се дължи това, super steady го деактивирах?

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Цитирай
#48

Видеото наистина е потресаващо, аз в слънчев ден навън правих клип на детето с колелото, едно насичане при преглед, а на изкуствена светлина даже не се и опитвам. Жалко е, ама реалност.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Luciana Bella
Цитирай
#49

Здравейте,някой има ли моя проблем.Всеки път като се опитвам да отворя Маркета и страницата зарежда бавно както се вижда и във видеото.Трябва да скролна надолу за да зареди изображенията.Трих кеш и дата.Деинсталирах Фейсбук и Месинджър,пак инсталирах и не се оправя.


NEXUS 5 16 GB BLACK>NEXUS 6P 32 GB>SAMSUNG S8+ 64GB>SAMSUNG S10+ 128 GB>Samsung S21 Ultra 512GB>Samsung S22 Ultra 512GB>Samsung S23 Ultra 512GB>Samsung S24 Ultra 512GB 
Цитирай
#50

Някой забелязал ли е това безумие на самсунг,когато нямаш обхват да ти показва индикацията че е пълен?     

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)