Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон към 300 лв, евентуално Xiaomi
#51

До полунощ на 22 Януари имаше "Революция на цените" в Емаг и най-вероятно е бил по-евтин. Но пък Емаг от промоция на промоция, та сега може да пуснат нещо от рода на "космически промоции" и пак ще има някакви намаления (за да доближат цените до реалните)
Цитирай
Аксесоари
#52

Ходих в близкия техно магазин, но нямаше нищо от търсеното, като цяло почти никакви телефони нямаше.
Ако вдигна бюджета до 370, Redmi Note 8 pro ли е най доброто на пазара, което да ме изкара поне 4 години? По добър е от g9 play, poco m3, redmi note 9...

locke on
Цитирай
#53

Redmi Note 8pro е отличен телефон за парите си почти без конкуренция за класа когато беше нов,но е малко стар модел вече.Някои не харесват че е с Медиатек.По Черен Петък и Коледа го имаше за 300-320 лева,но иначе държи цена(оглеждай се за промоции). Note 9pro  и 9s са по-нови и с по-добри процесори,като също падат по промоции под 400лв,те са по-добри(но са с доста големи размери,трябва да прецениш дали ще са ти удобни).Като цяло с 8pro,мисля че ще си доволен,ако го намериш и по- евтин,по-добре.9pro най-евтин е падал до 380 лв в Емаг,а 9s в Техмарт го намаляват до тази цена,но не в момента(в момента е 400).
Цитирай
#54

Може да загледаш poco M3 ..... Малко над 300 лв. и е със снапдрагон 662. Не е от най-мощните, но ще върши работа

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#55

(2021-01-24, 16:49:01)locke написа:  Ако вдигна бюджета до 370, Redmi Note 8 pro ли е най доброто на пазара, което да ме изкара поне 4 години? По добър е от g9 play, poco m3, redmi note 9...

Можеш да хвърлиш и един поглед на Moto G9 Plus.
В момента в Техномаркет е на цена от 379лв.
Според мен е по-добър от тези които си изброил в последния си пост
Цитирай
#56

Няма пълно щастие някои от другите варианти са със снапдрагон, но пък казаха, че били "орязани". Оглеждам се и за втора употреба в гаранция
Ще погледна ревюта и на тази моторола

locke on
Цитирай
#57

(2021-01-24, 19:10:33)solo5 написа:  Можеш да хвърлиш и един поглед на Moto G9 Plus.
В момента в Техномаркет е на цена от 379лв.
Според мен е по-добър от тези които си изброил в последния си пост

Нека види на живо смартфоните за размерите,защото почнахме от 6 инча,а вече гоним почти 7
Цитирай
#58

Гаранция за тел втора употреба е трудна работа. То и за нов е трудна. Гаранция признавам само от операторите и от два големи магазина. И то пак работата е много тегава и несигурна с много условности. Аз никога ме съм разчитал на гаранция но и поради късмет може би никога не съм имаъ проблеми! Само веднаж преди доста години ми гръмна дисплея на чисто нов телефон само час след като го бях взел от Виваком. Явно е бил дефектна бройка . И после имаше огледи под лупа да не е изпускан, мокрен и т.н накрая след месец ми го смениха с мостра. А това някой да ми даде от Олкс гаранция не вярвам. Разчитам на прегледа и теста.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#59

(2021-01-24, 19:43:05)росен2 написа:  Гаранция за тел втора употреба е трудна работа. То и за нов е трудна. Гаранция признавам само от операторите и от два големи магазина. И то пак работата е много тегава и несигурна с много условности. Аз никога ме съм разчитал на гаранция но и поради късмет може би никога не съм имаъ проблеми! Само веднаж преди доста години ми гръмна дисплея на чисто нов телефон само час след като го бях взел от Виваком. Явно е бил дефектна бройка . И после имаше огледи под лупа да не е изпускан, мокрен и т.н накрая след месец ми го смениха с мостра. А това някой да ми даде от Олкс гаранция не вярвам. Разчитам на прегледа и теста.
Аз също  бих взел само нов неразпечатан от олх,със сигурна гаранция(но цените са почти такива каквито са и по магазините,когато са в промоция,така че не съм взимал никога).Ако е разпечатан дори да е почти нов няма гаранция че не е изпускан или мокрен.Всеки си преценява иначе...
Цитирай
#60

Преди бях ужасно мнителен и недоверчив, купувах си само нов телефон, ако друго (кола например) не мога поне това все още мога Smile . Но с поскъпването на телефоните разбрах че с бюджета определен от мен за телефон, сиреч горната ми психологическа граница, нищо интересно чисто ново не мога да взема. Или ще е с нечитав процесор, или ще е с IPS дисплей и в тоя ред на мисли. И започнах да си купувам втора употреба. Оказа се че има доста читави хора, които продават страхотни телефони без никакви скрити дефекти. На някой просто бързо им омръзват ( най честата причина), други от продават нужда. От търговци НЕ купувам.Само от лица които са собстеници . От жени, геймъри и деца също не купувам. Жените зареждат най често хаотично и скапват бързо батерията, децата също не експлоатират внимателно и умно. Де да знам, може би Господ ме е пазил но съм много доволен от попаденията. Момчето което търси в темата телефон спомена за някакви 4 години. Аз за себе си не мога да си представя как ще задържа телефон повече от 4 месеца. Писват ми бързо.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#61

(2021-01-24, 19:37:29)osil написа:  Нека види на живо смартфоните за размерите,защото почнахме от 6 инча,а вече гоним почти 7

Това наистина е най-важното. Каквото и да чете в нета и да се надъхва, трябва да се види дали ще стои удобно в ръката на ползвателя. Moto G9 Plus е на нивото на Redmi Note 9 Pro. Тъй като е цитирал Moto G9 Play и Redmi 9, а те са почти с такива размери, затова писах и за Moto G9 Plus. Нека има предвид обаче, че това е един от телефоните с най-големите размери на пазара
Цитирай
#62

В олх е пълно с хубави телефони нови и с гаранции, също и търговците не са за подценяване.
Има няколко човека търговци дето до вкъщи в друг град са ми носили телефона.
Никога не съм имал проблеми.
И от жени съм купувал телефони си държат спокойно без никакви дефекти, батерията си е супер.
Имах Xiaomi Redmi Note 9S, добър е, и екрана му е много приятен за окото, освен това е Снапдрагон.
И все пак избора ти не е голям, Huawei p40 lite (без гугъл), Xiaomi Poco M3, Redmi Note 8 pro, Redmi Note 9s, и както каза отгоре човека Мото G9 plus.
Бюджета ти е малък и търсенето може би от олх няма да намали много цената за да вземеш нещо ПО-ДОБРО.
Аз бих взел Мотото за тази цена,но е чист андроид, и не знам как са ъпдейтите, по-шареното е Шиаомито Note 9s, на хартия Мотото е по-добро от Шиаоми.
Избора ти не е толкова голям.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#63

(2021-01-25, 06:39:45)Victormihov написа:  В олх е пълно с хубави телефони нови и с гаранции, също и търговците не са за подценяване.
Има няколко човека търговци дето до вкъщи в друг град са ми носили телефона.
Никога не съм имал проблеми.
И от жени съм купувал телефони си държат спокойно без никакви дефекти, батерията си е супер.
Имах Xiaomi Redmi Note 9S, добър е, и екрана му е много приятен за окото, освен това е Снапдрагон.
И все пак избора ти не е голям, Huawei p40 lite (без гугъл), Xiaomi Poco M3, Redmi Note 8 pro, Redmi Note 9s, и както каза отгоре човека Мото G9 plus.
Бюджета ти е малък и търсенето може би от олх няма да намали много цената за да вземеш нещо ПО-ДОБРО.
Аз бих взел Мотото за тази цена,но е чист андроид, и не знам как са ъпдейтите, по-шареното е Шиаомито Note 9s, на хартия Мотото е по-добро от Шиаоми.
Избора ти не е толкова голям.

Изкарах един много кратък период с Мото G9 plus. Омръзна ми честно казано на петата минута. Няма нещо което да те грабне в тоя телефон. Редови бюджетник.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#64

(2021-01-24, 20:31:37)росен2 написа:  От жени, геймъри  и деца също не купувам. Жените зареждат най често хаотично и скапват бързо батерията,
Аз пък познавам безброй мъже, които зареждат хаотично. Дори тук във форума се хвалят, че не робуват на батерията, а си я зареждат както им е удобно.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#65

Много жени имат лошият навик да си носят телефоните в задният джоб на тесни дънки...

(2021-01-25, 07:15:53)росен2 написа:  Изкарах един много кратък период с Мото G9 plus. Омръзна ми честно казано на петата минута. Няма нещо което да те грабне в тоя телефон. Редови бюджетник.

За тази цена всички са бюджетници :-)
Аз съм най-доволен от батерията му,
досега не съм имал телефон който да прави по 11ч и 30 мин екран
и да го зареждам 48 часа след предното зареждане
Цитирай
#66

Сега видях, че при Redmi note 8 pro жакът за слушалки е отдолу това не е сериозно

locke on
Цитирай
#67

Местоположението на аудио жака не би трябвало да е проблем.
На моя телефон аудиожака ми е отгоре, но аз включвам слушалки с USB С, а той е отдолу
Ако е в джоб просто обръщам телефона с жака нагоре и готово
Цитирай
#68

Това да обръщам телефона е супер неудобно и ненужно. Такава ли ще е тенденцията при телефоните вече

locke on
Цитирай
#69

тенденцията е вече да го няма въобще никъде жака, нито отгоре нито отдолу

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
[-] 1 потребител изказва благодарност на росен2 за това мнение:
  • android_97
Цитирай
#70

Той жака вече рядко се слага на флагманите,вие и кусури намирате,че бил от долу.Той и на моя П30 е от долу,но не пречи,аз даже тъка се го слагам в чантичката,като бръкна да го взема ми е точно за говорене,или да видя часа.
Цитирай
#71

Днес до полунощ има оферта - 12 процента отстъпка на телефони Xiaomi  в Емаг.Заслужават си-Redmi Note 8 за около 300лв(4/64) и ти препоръчвам Redmi Note 9Pro(6/64) за 377лева излиза с отстъпката(въвеждаш код), може би най-доброто за твоя бюджет, по-добър от 8 про.Виж го днес ако можеш някъде и ако решиш го поръчвай,ако не те притеснява размера(голям е като габарити).Сравнително нов телефон,мощен процесор Снапдрагон,добра камера за цената си,възможност за инсталиране на google камера,6 гига оперативна памет,5020 mAx батерия,има NFC,ще те изкара 4години.Имаш и реална гаранция от директния търговец Емаг.Аз купих на жена ми Redmi Note 8 след 3месеца проучвания,защото търсех да е компактен,но за себе си бих избрал 9 про,на по-добра цена няма да го намериш нов от магазин
Цитирай
#72

Взимай Покото на 420 лв от Емаг. Има всичко, която другите го нямат и са стари модели.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#73

Aз Поко за 420 не видях, а и той иска до 300 а не до 420. И само като видя ips диплей се отказвам независимо от останалите параметри, диспея е нещото което постоянно гледаш и според мен не би трябвало да правиш компромисл Има realme pro 6 за 390 лева с 90 hz дисплеи , пак IPS и седма серия Snapdragon. Телефоните ми са с IPS дисплеи , но основния ми е с Аmoled и няма нищо общо, дори никога не изпитвам болка в очите от него ( но той има филтър синя светлина и anti flicker mode) , черното ми е дълбоко и истинско, плътно, бялото е като сняг, а не розовеещо, синеещо или сивеещо, страхотен контраст и наситени цветове, но най важното като му сложа на телефона тъмна тема и от chrome flags направя всичките ми сайтове да са dark, телефона само души батерията понеже amoled-a осветява не целия екран а само буквичките и картинките,а и е много красиво и най вече четливо

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#74

Сваляш 12 процента от 478 и се получава цена 421 за Покото,иначе бюджета се качи до 370(евентуално),аз затова му предложих 9pro
Цитирай
#75

(2021-01-26, 16:11:48)osil написа:  Сваляш 12 процента от 478 и се получава цена 421 за Покото,иначе бюджета се качи до 370(евентуално),аз затова му предложих 9pro


Емаг доста лъжат. Вдига цената от промоцията на 478 лв. Днес цената е 449.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)