Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S21/S21+

(2021-11-19, 05:43:29)TNTKZ написа:   Все пак ти трябва и fine lock за да ги инсталираш, нали така?
Да, аз ползвам Nice Lock, но все пак съм инсталирал и оригиналното Good Lock приложение, защото по този начин се отключват настройките на NotiStar приложението и QuickStar си запазва настройките след рестарт.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
Аксесоари

При мен настройките са си на място.
Може би е време за рисет?

iPhone 14 Pro
Цитирай

Някой със загряване и топене на батерия?

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

(2021-11-19, 19:18:01)vovalinder написа:  Някой със загряване и топене на батерия?

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
При мен учудващо нямаше загряване дори и при ъпдейта. Загряване съм усещал само при усилено ползване на камерата като цяло в различните приложения. Не знам дали оказва влияние, но съм намалил throttle настройката в thermal guardian приложението.

Относно батерията, засега съм доволен. Може би е като 11 или леко по-зле, но искам да мине повечко време за да имам по-добра преценка.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай

При мен също нямаше загряване и други проблеми. Доволен съм за сега.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Жена ми има проблем, не успява да свърже часовника с телефона след актуализацията, часовник watch 4, телефон S21 някой да даде съвет.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

(2021-11-21, 12:42:13)vovalinder написа:  Жена ми има проблем, не успява да свърже часовника с телефона след актуализацията, часовник watch 4, телефон S21 някой да даде съвет.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Пробвах да свържа моят класик на другият ми S21 U който е с 12 - ката, иска ми нулиране на часовника за да се свърже

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Здравейте. Имам телефона от 1 седмица и днес се ъпдейтна с Андроид 12. Чудя се дали да го ресетна с фабрични данни или не е необходимо?
[-] 1 потребител изказва благодарност на fantata77 за това мнение:
  • dragodraganov
Цитирай

(2021-11-21, 19:11:53)fantata77 написа:  Здравейте. Имам телефона от 1 седмица и днес се ъпдейтна с Андроид 12. Чудя се дали да го ресетна с фабрични данни или не е необходимо?

Ако всичко работи нормално - няма смисъл. Може да изчистиш кешът само( wipe cache)

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • fantata77
Цитирай

Благодаря, ще го направя. Засега всичко изглежда ОК Smile
Цитирай

(2021-11-21, 16:01:46)TNTKZ написа:  Пробвах да свържа моят класик на другият ми S21 U който е с 12 - ката, иска ми нулиране на часовника за да се свърже

И при мен се случи същото и колкото и да не ми се искаше нулирах часовника и всичко е ок сега.

Samsung Galaxy S22 Green
Цитирай

Оказа се, че часовника се е бъгнал и отиде за ремонт.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Имате ли забавяне при дадени приложения след актуализациата? Т.е при използване на месенджър след минимилизиране на чата екрана ми замръзва за секунда две.
Цитирай

Аз нямам чак секунда забавяне. Но наблюденията са ми, че дори и при iOS 15 Messenger стана изключително бъгав и лагав. И става все по- зле.

iPhone SE>Mi9 SE>Mi10T>Galaxy S21
Цитирай

(2021-11-22, 19:04:25)shutev написа:  Имате ли забавяне при дадени приложения след актуализациата? Т.е при използване на месенджър след минимилизиране на чата екрана ми замръзва за секунда две.
Тамън за същия проблем щях да пиша и аз, на доста места се получава и е доста дразнещо.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

най-вероятно е подбно на лагът, който го има масово при Снапдрагон версията
днес е пуснат фикс за този модел
сигурно ще пуснат и за нашата версия, където може би нещата не са масови и са само с някои приложения
Цитирай

Имате ли проблеми със Tuya след ъпдейта? На мен половината фийчъри ми крашват. Преинсталирах я, махах и добавях наново истройства- без ефект.
Цитирай

Здравейте има s21 plus но още нямам ъпдейт до андроид 12.Това нормално ли е или причината е в това че тела е купен от румънците и му смених софтуера с BGL в опит да подкарам 5g но не успях?
Цитирай

(2021-11-28, 20:56:28)blade1980 написа:  Здравейте има s21 plus но още нямам ъпдейт до андроид 12.Това нормално ли е или причината е в това че тела е купен от румънците и му смених софтуера с BGL в опит да подкарам 5g но не успях?
Какво пише, двата реда:
Настройки > За телефона > Информация за софтуера > Версия на софтуера на доставчика на услуги

Кой оператор е картата? (предполагам Теленор)

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай

Значи пише SAOMC_SM-996B_OXM_EUX_RR_0005
EUX/EUX/EUX/EUX/ROM
Оператора е Теленор.
Цитирай

Не си успял да го направиш BGL
С Румънки си
Но за Румъния има 12
Явно нещо се е объркала като си го барникал
Сваляй немския и ъпдейтвай с Один
В случая бих върнал фабричните настройки (т.е
CSC файлът , а не Home CSC)
Цитирай

То само за Индонезия сменя май csc другите ме връщат на румънския csc.Иначе съм инсталирал софтуера bgl от sammobile с один но не сменя csc на bgl.
Цитирай

(2021-11-28, 22:37:40)blade1980 написа:  Значи пише SAOMC_SM-996B_OXM_EUX_RR_0005
EUX/EUX/EUX/EUX/ROM
Оператора е Теленор.

Не знам как/какво точно сте "променили"?
Ако сте flash-нали с ODIN BGN - не сте направили нищо, защото всички CSC от MultiCSC са едни и същи файлове и не поменят нищо.
Във вашия сличай активното CSC е EUX - a за това дори няма версии. (Дори не знам как сте го постигнали.)

Може да направите factrory reset и да върнете ROM - за който има 12.

Платен вариант - с Samkey (трябва Ви 1 credit) - може да смените на BGL или друг от MultiCSC, примерно XXV или THL (за да иматеи запис на разговори).
(няма да загубите данни)

Безплатен вариант - може да flash-нете SingleCSC: XID с Odin, ще има и запис на разговори. VoLTE и 5G ще работят. Езика на интефейса на телефона може да е какъвто искате, вкл. Български.
(Най-бързо се сваля с Frija 1.4.4 "SM-G996B" и "XID", а flash с Odin 3.14.4 )
(в CSC секцията на Odin с HOME_CSC_ няма да загубите данни, с CSC_ ще направи и factory reset)

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай

Благодаря много ще опитам.
Цитирай

Мале няма ли да пускат фикс, че с тоя лаг ще откача.

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)