Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NFC Paymenet за телефони без GMS (P40... , Mate 30/40 )
#76

В такъв случай май е още по-удобно предполагам! Благодаря!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
Аксесоари
#77

Имайте едно на ум с Curve.
Съпорта им е адски муден. Над месец ги чакам да ми отблокират акаунта и сега отново не ми работи кърв пей.

За дейли шопинг - ок, но за по-големи суми - вадете пластиката, че стигне ли се до съпорта ....
[-] 2 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • doktorra, Viiipeer
Цитирай
#78

(2021-11-11, 17:16:21)emzo написа:  Имайте едно на ум с Curve.
Съпорта им е адски муден. Над месец ги чакам да ми отблокират акаунта и сега отново не ми работи кърв пей.

За дейли шопинг - ок, но за по-големи суми - вадете пластиката, че стигне ли се до съпорта ....

Доколкото разбрах, аз не съм задължен да ползвам тяхнтата карта, просто съм си добавил карта от Fibank, как е възможно да блокират карта от банкова институция?
Нямам намерение да се занимавам с техните Curve пластики.

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#79

(2021-11-11, 17:47:40)Viiipeer написа:  Доколкото разбрах, аз не съм задължен да ползвам тяхнтата карта, просто съм си добавил карта от Fibank, как е възможно да блокират карта от банкова институция?
Нямам намерение да се занимавам с техните Curve пластики.
Така е. Ако ти блокират акаунта пластиката на ПИБ си бачка. Естествено, че не си задължен да ползваш тяхната карта.
Обаче Curve Pay се прецаква след вселки ъпдейт на приложението. Оправя се с изчистване на данните на приложението и нова активация с смс. Ако не изчистиш данните Curve Pay не тръгва. В такъв случай ако не носиш картата на ПИБ трябва да носиш тяхната. Или да отделиш 3 минути за активиране на приложението.

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
[-] 1 потребител изказва благодарност на azcv за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#80

Аз от близо две седмици го ползвам почти редовно и не съм имал проблем. И две обновления на самото приложение. Само едно не ми е ясно този кешбек който получавам в зависимост от сумата на транзакциите които са минали този кеш бек как се ползва ако може да ми обясните.

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#81

Здравейте.
Curve заби до тук и край.. Какво да го правя?
Благодаря


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#82

На пощенска включил ли си опцията за 3д парола и статичен пин?
Цитирай
#83

(2021-11-21, 18:34:30)pnnlv написа:  На пощенска включил ли си опцията за 3д парола и статичен пин?

Отказа се, че имам проблем с м токен на банката. Сега го подкарах през гспейс и тръгна.
Но защо ми е взело пари от картата при активация(1.29лв)? Реално платена услуга ли е това curve?
Цитирай
#84

Ще ти ги върне . Има и платен план но и безплатния е повече от добър .
Цитирай
#85

В крайна сметка се оказва, че не работи за безконтактно плащане от телефон без gms
Става само за теглене от банкомат. Сега ще пробвам и през gspace дали ще тръгне...
Цитирай
#86

(2021-11-23, 13:37:45)altanivan написа:  В крайна сметка се оказва, че не работи за безконтактно плащане от телефон без gms
Става само за теглене от банкомат. Сега ще пробвам и през gspace дали ще тръгне...
Работи. Точно на телефони без GMS работи безконтактното плащане.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай
#87

(2021-11-23, 13:45:07)azcv написа:  Работи. Точно на телефони без GMS работи безконтактното плащане.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

При мен не се получава, не знам защо. Всичко съм направил както трябва, но все ми отказва плащане на пос терминал
Цитирай
#88

Разреши на curve в настройките на nfc да е curve и ще стане и аз така него бях позволил. Но след като избрах да е curve си работи

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#89

Благодаря на всички, оправих се. Сега друго ме мъчи, защо след изтриване на кредитна карта, после не ми позволява да я добавя пак?
Цитирай
#90

Добър вечер искам да попитам как да настроя, от кой магазина да получавам 1% кешбек със базовата карта съм ако това има значение. Понеже мина вече месец от както ползвам безконтактното плащане. И забелязах че на последните ми три транзакции не съм получил. И от каде се настроива. Много благодаря предварително

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#91

(2021-12-09, 20:15:17)bumer написа:  Добър вечер искам да попитам как да настроя, от кой магазина да получавам 1% кешбек със базовата карта съм ако това има значение. Понеже мина вече месец от както ползвам безконтактното плащане. И забелязах че на последните ми три транзакции не съм получил. И от каде се настроива. Много благодаря предварително
Кешбека е само за първия месец.

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 pro I Huawei Nova
Цитирай
#92

Ясно благодаря много за отговора

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#93

За всички които са клиенти на Пощенска банка, на която съм и аз, след Нова година ще работи One wallet и за нас, изтеглен от App Gallery.
Поне такава информация получих днес от тях.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай
#94

(2021-12-16, 20:01:29)carden написа:  За всички които са клиенти на Пощенска банка, на която съм и аз, след Нова година ще работи One wallet и за нас, изтеглен от App Gallery.
Поне такава информация получих днес от тях.

Две седмици след Нова година, и още нищо. Дори го няма в хуавей апп...
Цитирай
#95

За съжаление е така. Няма още нищо в галерията, а информацията така ми беше подадена.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай
#96

В крайна сметка някой може ли да каже дск с curve работи ли вече?

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Цитирай
#97

(2022-06-02, 10:43:02)mitkoandroid написа:  В крайна сметка някой може ли да каже дск с curve работи ли вече?

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk

Да работи от 6 месеца съм с curve със карта на дск без проблем

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
#98

(2022-06-02, 17:13:30)bumer написа:  Да работи от 6 месеца съм с curve със карта на дск без проблем
Последен въпрос. Някак си сложих карта ДСК в Curve, остана да кажеш плащането как минава?

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Цитирай
#99

Добър вечер имам проблем със приложението, на скоро си прехвърлих телефонния номер от yettel към vivacom и тога установих че не мога да плащам на пос термил през телефона ми това стана веднага след като номера се прехвърли. Със картата на curve мога да плащам но безконтактното плаща не ми работи. Пробвах да го деинсталурам и на ново да го инсталирам. Но даже не мога и да се логна, стигам там кадето си вкарвам мобилния номер и трябва да ми изпратят sms със кода но така и него получавам. Много кратно опитвах но не ми пращат. И ако има някакъв начин да им пиша търсих по какъв начин да се свържа със тях но нещо не намирам имейл адрес на който да пиша. Опитах да пиша на съобщенията които са ми пращали във пощата но там ми праща директен отговор че ценели мнението на своите потребители и ще ли да се свържат с мен да 48 часа. То вече мина седмица ако можете да ми помогнете ще съм много благодарен

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

Не знам къде си писал, но аз комуникирам тук за това че не получих пластиката на време. support@curve.com

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)