Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NFC Paymenet за телефони без GMS (P40... , Mate 30/40 )

(2022-07-12, 19:56:51)mitkoandroid написа:  Не знам къде си писал, но аз комуникирам тук за това че не получих пластиката на време. support@curve.com

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Точно на този съм писал преди вече седмица и нищо не са ми отговорили

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай
Аксесоари

Ами не знам. На мен ми отговориха на другия ден. Даже писах и на друг мейл и ми писаха интсм, че ще комуникираме на онзи който ти пратих. Не знам.

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Цитирай

Да питъм да ли мога да си направя друга регистрация от другия ми номер. Със същите данни

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

Оригиналното приложение Huawei Wallet вече прием Curve карти. Малко безмислено и зкъсняло се получава но все пак е нещо , явно се опитват да се разиват.
Цитирай

И като сложиш карта на Curve просто при плащане или с двоен клик на power бутона те прехвърля в curve приложението за плащане. Нещо не ме изкефи напълно.

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Цитирай

Това се прави със цел според мен за такива който имат смарт часовници. Да можеш да копираш карта, и да платиш през часовника,

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

За тези които ползват Bulbank Mobile приложението вече го има официално в AppGallery
[-] 1 потребител изказва благодарност на Vasilii-Zaicev за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

След дълго чакане и Пощенска банка най-после се оправиха и приложението ''One wallet by postbank'' вече е налично в AppGallery.

Все още не съм го тествал, едва тази сутрин разбрах.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Здравейте.Можете ли да споделите безплатно приложение за безконтактно плащане подобно на гугъл пей.Ползвам дск.Гугъл пей не работи  а curve иска да се заплаща по 5 евро на месец.Това е най-ниската такса.Благодаря
Цитирай

Curve има безплатна версия , ограничена е до две карти , но все пак има. Аз я ползвам, ако имаш въпроси, питай !
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • gstaykov
Цитирай

Искам я само за една карта.
Smile От къде мога да я изтегля?
Ако може и инструкции?
Цитирай

В AppGalery трябва да има https://consumer.huawei.com/uk/community...cId_52268/

Huawei P30
Цитирай

Има я но при инсталиране ми иска задължително да избера карта и месечна такса.Или аз не правя нещо правилно или всичко вече е платено.
Цитирай

До колкото помня, след като свалиш приложението, те кара да въведеш карта. След като я въведеш си избираш план. Избираш синята карта , която е безплатна. Може би виждаш таксата от 5€ за да ти изпратят физическата  карта до адрес. Другите планове са с безплатно изпращане на физическата карта, НО с месечен абонамент. Така , плащаш десетте лева за физическата карта и си готов. Таксата е еднократна. Ако се регистрираш с реферал линк  подаряват 5 паунда за теб и за собственика на линка , което ти плаща таксата за картата. Оставям ти моя ликнк за регистрация (по желание):https://www.curve.com/join#N9L4M38E . Ако се регистрираш без реферал май пак ти подаряват тия пет паунда. Успех, ако има нещо не ясно питай пак.


Прикачени файлове
.png free.png Размер: 36.78 KB  Сваляния: 187
Цитирай

Може да не поръчваш пластика , ползваш си само виртуалната.
Цитирай

Не става вече без пластика, поне за безплатният вариант.
Цитирай

ONE wallet by Postbank е дигиталният портфейл, който ти дава възможност да извършваш безконтактни плащания директно от телефона си и много други възможности.*
Пощенска банка обяви, че прави приложението ONE wallet by Postbank достъпно и за потребители, които не са клиенти на банката. На всеки регистриран за услугата ползвател се издава безплатна дигитална карта към сметка за електронни пари, с която може да извършва безконтактни разплащания на ПОС терминали, да пазарува в интернет, да нарежда парични преводи и да се възползва от още екстри.

https://www.postbank.bg/Digitalno-bankir...y-Postbank

https://mobilebulgaria.com/news/mobilniy...za-vsichki

Huawei P30
Цитирай

Всичко е така както си описал, но аз като ползвател на телефон без GMS и клиент на банката до скоро не можех да се възползвам от услугите им. А сега вече от както е налично приложението и в AppGallery, се възползвам от всички им услуги, дори и плащане на ПОС терминал с телефона.
Това беше единственото което ми липсваше на този телефон, и сега вече съм убеден че няма за какво да го сменям.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Здравейте колеги от цкб ми казаха да ползвам тяхното приложение но като вляза в него ме кара да изтегля gpay но както и други колеги са писали в предните страници huawei p40 pro не му позволява да се изтегли пробвах с курве но не ми позволява да го активирам някой може ли да помогне друг начин
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)