Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A52/A52 5G - Лични впечатления и коментари

Ами нормално телефончето не е лошо
Цитирай
Аксесоари

Тия в озон са големи смешници. А52s му сложили стара цена 949 и намален на 800

Изпратено от моят SM-A515F с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

за мен цената от 799 е напълно нормална
това е високият среден клас
не виждам конкуренция, освен онези пръчки на Xiaomi / Poco с постоянно неработещите сензори за близост и агресивното убиване на приложения и съответно забавянето или липсата на уведомления; софтуерната поддръжка пък изобщо не я коментирам

в Техонополс телефонът също е на цена от 555
Цитирай

Свършиха и в технополис. Аз грабнах един от emag - свършиха за 7 минути. Надявам се да е задоволитен телефона.
Цитирай

И аз взех един от Технополис.Може ли са ми кажете в кутията,освен зарядно има ли куйс или протектор?
Цитирай

Няма такива екстри
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • sliper06
Цитирай

В кутията има само 15 вата адаптер и кабел. Ако желаеш можеш да закупиш допълнително 25 вата самсунг адаптер , който е около 30лв. Аз имам и двата и честно казано осезаема разлика в бързината на зареждане не усещам. Кейс и протектор отделно си купуваш.

Samsung S24 Ultra 512GB Titanium Gray

Samsung A52S 128GB Awesome Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на panew за това мнение:
  • sliper06
Цитирай

Има ли лед за пропуснати разговори
[-] 1 потребител изказва благодарност на go6071 за това мнение:
  • sliper06
Цитирай

25-ватовото зарядно определено прави разлика. Зависи и температурата на батерията за скоростта на зареждане, де, моя го зареждам винаги на гранитогреса на пода и така почти не загрява, съответно скоростта на зареждане остава висока. След 80% до 100% няма никакво значение с кое зарядно се зарежда.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexander_sirakov за това мнение:
  • sliper06
Цитирай

(2021-11-19, 12:53:01)go6071 написа:  Има ли  лед  за  пропуснати  разговори

Няма такива Samsung от доста време 
Но е с Amoled и има always on display
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • sliper06
Цитирай

Има ли разлика между кейсовете и протекторите на A52 / A52s / A52s 5G?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Yavcho за това мнение:
  • sliper06
Цитирай

Моделите по размер са еднакви. Аксесоарите и те би трябвало да са еднакви по размер.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Yavcho
Цитирай

(2021-11-19, 16:20:54)Yavcho написа:  Има ли разлика между кейсовете и протекторите на A52 / A52s / A52s 5G?

Няма разлика еднакви са, за моя взех ето такъв гръб.

https://tmobibg.com/index.php?route=prod...ct_id=5423
[-] 2 потребители изказват благодарност на esil2 за това мнение:
  • sliper06, Yavcho
Цитирай

Здравейте,

Някой успял ли е да активира VoLTE на A52s от А1? Ползвах Xiaomi Mi 9T до вчера, при който имаше VoLTE, но когато преместих сим картата в Galaxy-то, въпреки че услугата е активирана и от оператор, и в менюто на телефона, не се появява иконка, че функционира.
Цитирай

(2021-11-24, 11:41:04)Nenko_16 написа:  Здравейте,

Някой успял ли е да активира VoLTE на A52s от А1? Ползвах Xiaomi Mi 9T до вчера, при който имаше VoLTE, но когато преместих сим картата в Galaxy-то, въпреки че услугата е активирана и от оператор, и в менюто на телефона, не се появява иконка, че функционира.

Ако я няма опцията в менюто за пускане/спиране на услугата чакаш ъпдейт, след който да дойде опцията.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

(2021-11-24, 13:46:20)batala написа:  Ако я няма опцията в менюто за пускане/спиране на услугата чакаш ъпдейт, след който да дойде опцията.

Това е въпросът, че я има в менюто, активирам/деактивирам - никаква промяна не се случва.
Цитирай

Ако е така в настройките , трябва да работи..[Изображение: e5c90b06a8cc64f42117c57e80e55170.jpg]

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

(2021-11-24, 11:41:04)Nenko_16 написа:  Здравейте,

Някой успял ли е да активира VoLTE на A52s от А1? Ползвах Xiaomi Mi 9T до вчера, при който имаше VoLTE, но когато преместих сим картата в Galaxy-то, въпреки че услугата е активирана и от оператор, и в менюто на телефона, не се появява иконка, че функционира.

Странна работа, защо не се обърнеш към оператора да ги питаш. Аз също ползвах xiaomi с активирано volte но като преместих картата в Самсунга всичко си работеше с уточнението, че става въпрос за виваком макар, че не би трябвало това да е от значение.
Цитирай

(2021-11-24, 16:38:54)bullyboy написа:  Ако е така в настройките , трябва да работи..[Изображение: e5c90b06a8cc64f42117c57e80e55170.jpg]

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Абсолютно същото е, но защо не сработва - кой знае...[Изображение: jdv1637765962w.jpg]
Цитирай

Обади се на оператор,аз така  го активирах  и  се  праща  ссм  start  на1701  на  вивакома
Цитирай

(2021-11-24, 16:26:10)Nenko_16 написа:  Това е въпросът, че я има в менюто, активирам/деактивирам - никаква промяна не се случва.
Когато я пуснат от А1 за модела,сама ще се появи,и за други модели е така,питал съм,не конкретно за този модел.

Huawei P30
Цитирай

За А1 не знам но при виваком има модели които ги няма в списъка и пак имат volte. Като пример ще дам предния ми телефон redmi note 7 на който успях да активирам услугата
Цитирай

(2021-11-24, 17:00:22)Nenko_16 написа:  Абсолютно същото е, но защо не сработва - кой знае...[Изображение: jdv1637765962w.jpg]

Имаш ли добавен IMS профила на А1 в "Имена на точки за достъп" ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • Nenko_16
Цитирай

(2021-11-24, 11:41:04)Nenko_16 написа:  Здравейте,

Някой успял ли е да активира VoLTE на A52s от А1? Ползвах Xiaomi Mi 9T до вчера, при който имаше VoLTE, но когато преместих сим картата в Galaxy-то, въпреки че услугата е активирана и от оператор, и в менюто на телефона, не се появява иконка, че функционира.

От първия ден с А52s си имам VoLTE към А1. Проблема беше с 5G мрежата им, но от около месец и там всичко е оправено.
Рестартирай телефона или включи "самолетен режим" за около минута и след това го изключи.

1916 
Цитирай

Здравейте, колеги! Бихте ли ми казали каква е разликата между А52 и А52s? Поръчах си А52s от черния петък в емаг, след прочетени позитивни коментари за модела. Сега е ред да поръчам протектори от алито, но за А52s не намирам. Налични има само за А52 5G и никъде не се споменава за А52s. Дали има разлика в размерите и разположението на камерите спрямо двата модела?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)