Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Има ли 10T заводско фолио/протектор на дисплея?
#1

Здравейте! Исках да си задам въпроса в "Xiaomi Mi 10T/Mi 10T Pro - Лични впечатления и коментари", но темата е заключена и не намерих по-подходяща, и за това създавам нова.
Тъй като очаквам в събота черен екземпляр на 10T ме интересува дали има поставен заводски протектор на дисплея или да ходя от сега да му търся/поръчвам?
Питам, защото в момента съм с Xiaomi Redmi Note 9 Pro и той имаше поставен. Фолио реално май беше, а не стъклен протектор, но все пак е по-добре от нищо ако тепърва ще купуваш.
Цитирай
Аксесоари
#2

По принцип има, да. Но аз го махнах на втория ден. Доста е нежно и при по-сериозен инцидент едва ли ще опази нещо ( надраскване имам предвид, при изпускане ясно ).

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай
#3

Има поставено фолио. Според Xiaomi е с антибактериално покритие.
И аз го махнах след покупката и сложих стъклен протектор за всеки случай Smile

Пп. Обаче като сложиш и стъклен протектор и силиконов гръб телефона става още по-тежък. Бахти тухлата

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Има, и е поставен качествено, въобще не си личи (балончета, мехурчета няма).
Само като минус, много го бърша с една микрофибърна и явно се наелектризирва, постоянно привлича разни прашинки и други боклучета. Щях да слагам стъклен, но като знам как ги поставят некадърно и се отказах и останах със заводския.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#5

Не е от кърпата с която бършеш. При мен беше същото, всякакви прашинки веднага се лепят. Аз го махнах и си сложих хидрогел протектор и проблема с прашинките се реши.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай
#6

(2021-03-25, 10:47:01)Ivan_Bonev написа:  Здравейте! Исках да си задам въпроса в "Xiaomi Mi 10T/Mi 10T Pro - Лични впечатления и коментари", но темата е заключена и не намерих по-подходяща, и за това създавам нова.
Тъй като очаквам в събота черен екземпляр на 10T ме интересува дали има поставен заводски протектор на дисплея или да ходя от сега да му търся/поръчвам?
Питам, защото в момента съм с Xiaomi Redmi Note 9 Pro и той имаше поставен. Фолио реално май беше, а не стъклен протектор, но все пак е по-добре от нищо ако тепърва ще купуваш.
Темата я затвори модератор с недостатъчна квалификация и заради това сега пишем където падне. (То затова и оригиналната тема беше затворена. Ай ся затвори и тая, ако си последователен  в решенията си?)

А за протектора - това, което идва фабрично според мен е просто транспортно фолио. Първоначално мислех, че е протектор. Издразни ме как събира прахоляк и го махнах. При махането установих че е някво смотано пвц.

Nexus 5, Nexus 5X, Mi A1, Mi A2 Lite, Poco F1, Mi 10T
Цитирай
#7

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=100480 Може да пишете тук за аксесоари.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)