Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какъв L-Carnitine да избера?
#26

Този протеин също е добър BSN Syntha-6
Цитирай
Аксесоари
#27

(2021-04-06, 12:03:28)DoryanY написа:  Този протеин също е добър BSN Syntha-6

BSN e много е добър защото има 22 грама протеин в 47 грамова доза или 46-47% съдържание. Просто си даваш парите на вятъра.
На Biotech изолата става, само че това USA е само за благозвучие в името.Иначе са унгарско производство мисля.
На Амикс от протеина по шейкърите ми оставаше толкова мазнина, че си трябваше яко миене. А от лактозата( млечната захар) в него сами може да се сетите какво се случва със стомашно-чревният тракт. 
На приятел бях поръчал някакви яйчни аминокиселини на Амикс и таблетките ги изхвърляше цели сутрин като вендинг автомат.
От тях бях взимал и Креатин 1 кг и за 4 месеца не качих и грам, докато след това от 500 грама такъв на Optimum Nutrition за два месеца качих 5 килограма.
Колкото и да ми се струваше съмнителна марката Myprotein, вече три години поръчвам 5 килограмови разфасовки неовкусен протеин изолат и съм много доволен. Дори си направих труда да дам за изследване в лаборатория за анализ на храни за белтъчно съдържание и излезе точно 90% както е по етикет. Само този анализ без аминокиселинен профил, захари и мазнини ми струваше малко под 50 лева. 

На Сила Бг супер дупер протеина, който си е тяхна измислена марка е с гръмкото име Евърбилд накрая пак USA. За тежест беше написан някакъв вашингтонски адрес, който като се потърси в Гугъл излизаше доколкото помня някаква адвокатска кантора. Реално си го бъркат и пакетират някъде около София.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#28

Но е отличен за качване на маса. Съдържа 6 различни вида протеин, ,комбинация от бързо и бавно усвоими протеини на абсорбиране, 8-часово непрекъснато подхранване на мускулатурата. https://shop.bb-team.org/bsn-syntha-6
Цитирай
#29

(2021-04-06, 14:50:48)tonus написа:  BSN e много е добър защото има 22 грама протеин в 47 грамова доза или 46-47% съдържание. Просто си даваш парите на вятъра.

Bu
Цитирай
#30

(2021-04-06, 15:17:04)DoryanY написа:  Но е отличен за качване на маса. Съдържа 6 различни вида протеин, ,комбинация от бързо и бавно усвоими протеини на абсорбиране, 8-часово непрекъснато подхранване на мускулатурата. https://shop.bb-team.org/bsn-syntha-6

Знам какъв му е състава, но всичко това е едва 47% от опаковката. Това е почти като другата рекламна измишльотина за която хората си дават парите , а именно гейнърите за качване на маса. Протеина в тях е под 50%, а всичко друго са евтини съставки като декстроза (глюкоза на прах) и креатин монохидрат но плащаш висока цена за тях.
Когато качвам смесвам изолата с евтини фино смлени овесени ядки като източник на въглехидрат  и креатин монохидрат без да пълня джобовете на производителите за техните магически формули.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#31

https://proofnutrition.eu/produkt/whey-protein/ А някой поръчвал ли е такъв, че това е нова марка.
И amix и everybuild ли са на sila, те се продават навсякъде. А на myprotein пак казвам, пих един път един в една черна кутия на шоколад, ми нито е сладък като шоколад, нито се разтваря добре.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#32

Преди години в българия имаше няколко утвърдени марки протеини и добавки,една от тях е MLO,ето един техен протеин https://mlobulgaria.com/product/mlo-100-...ies-cream/ .Сега има изобилие от марки,стига човек да е запознат и да знае кои са с доказано качество.
Цитирай
#33

(2021-04-06, 16:22:51)tonus написа:  Когато качвам смесвам изолата с евтини фино смлени овесени ядки като източник на въглехидрат  и креатин монохидрат без да пълня джобовете на производителите за техните магически формули.
Викаш като качваш, когато трябва да предизвикаш глюкогенно запълване  след тренировка, го правиш с изолат и комплексен, ниско гликемичен въглехидрат ? Щото си по тарикат ...


Доооообре.  Tooth
Цитирай
#34

Да щото гледам да качвам чисто и гледам да не консумирам почти никакви моно и дизахариди и да не предизвиквам инсулинови пикове.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#35

Ми чел/чувал си, но не достатъчно, но спирам, че ще го приемеш като заяждане.
Цитирай
#36

И чел и чувал от хора с професионален опит и изпробвал върху себе си какви ли не боклуци от 14 годишен (1990 година ) та до сега с кратки прекъсвания.
Подържам контакти със съзтезатели, които в продължение на последните 4-5 години не са си позволявали да консумират дори диня, грозде и банани. Аджеба дет се вика на чист български език как се запълват с гликоген като тренират и двуразово и консумират овес, ориз и рядко картофи.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#37

Това не е ли прекалено, да не ядеш плодове толкова време, то не е бяла захар.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#38

Разбира се, че е. Фанатици има навсякъде, но са по-скоро част от 'изключението', отколкото от 'правилото'.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)