Анкета: Възползвахте ли се от новите Unlimited планове на операторите? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, от A1
11.27%
8
11.27%
Да, от Vivacom
5.63%
4
5.63%
Да, от Telenor
4.23%
3
4.23%
Не, вече бях преподписал
5.63%
4
5.63%
Не, но мисля да се възползвам
7.04%
5
7.04%
Не, защото са скъпи
16.90%
12
16.90%
Не, нямам нужда от такъв план
49.30%
35
49.30%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Възползвахте ли се от новите Unlimited планове на операторите?
#1

[Изображение: Vivacom-Unlimited-Header.jpg]

Възползвахте ли се от новите Unlimited планове на операторите?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Хем ми са скъпи,а и нямам нужда от такъв план.Аз за 39 лева ползвам  75 МБ домашен интернет,телевизия с пакет Макс спорт и неограничени минути  за разговор и 3 000 Мб интернет,който много малко ползвам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

Умрял съм да давам кинти на операторите.
Зареждам ваучер веднъж на 2-3 месеца, 10 лв!
Сериозно!
Интернет имам в нас от фирмата , в която работя, бърз и безплатен. Бухам вайбър и така говоря.
В офиса ми нета е бърз и безплатен. По улиците имаме тука в Зарата на smart спирките бърз и безплатен wifi, ако си на зор.
Парковете пълни с нет.
Ся знам ,че турбо-гъзарите и милиардерите у форума ще ми се смеят, no 6te vi kaja ne6to-koito se smee posleden, se smee nai-dobre  Lol Lol Lol
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

Чакам да ми изтече договора и ще се пусна, като цяло са доста евтини за това което предлагат, ако ги сравня с тия преди 2-3-4 години 50гб беше 52 лева в А1, а неограничения беше пак 52 лв, но го предлагаше само Viva и то за известно време.

на А1 плана в момента е много на оферта. дават ти неограничен интернет в роуминг което никои никога не го е предлагал и то за 35 кинта. Плана е евтин за това което предлага.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 2 потребители изказват благодарност на Legend за това мнение:
  • milenvn, oxuboxu
Цитирай
#5

На 9-ти март бях преподписал с Теленор на неограничени минути, 70 гб интернет и 2 дигитални услуги за 24 месеца за 36,99 лв Тотал+. Сега в профила ми излезе специална оферта за преподписване при същите условия с неограничени мегабайти на ограничена скорост до 100 мбита при стандартна 50 мбита за този план Тотал Макс 36,99 лв.
Към момента 70-те гигабайта са ми предостатъчни и поне са на максимална скорост.
На есен ще имам право на апарат и тогава може да се възползвам от подобна оферта.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#6

(2021-04-16, 13:44:14)greensmoke7777 написа:  Умрял съм да давам кинти на операторите.
Зареждам ваучер веднъж на 2-3 месеца, 10 лв!
Сериозно!
Интернет имам в нас от фирмата , в която работя, бърз и безплатен. Бухам вайбър и така говоря.
В офиса ми нета е бърз и безплатен. По улиците имаме тука в Зарата на smart спирките бърз и безплатен wifi, ако си на зор.
Парковете пълни с нет.
Ся знам ,че турбо-гъзарите и милиардерите у форума ще ми се смеят, no 6te vi kaja ne6to-koito se smee posleden, se smee nai-dobre 
Гоше, те не ги ли премахнаха вече тия предплатените.
Последната ми такава ми я занулиха преди да и изтече срока, но не ми се занимаваше с адвокати.
Сега вече всички дори и да не си изразходил парите, месец след зареждането и ти "прибират" остатъка.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

(2021-04-16, 13:53:04)Legend написа:  Чакам да ми изтече договора и ще се пусна, като цяло са доста евтини за това което предлагат, ако ги сравня с тия преди 2-3-4 години 50гб беше 52 лева в А1, а неограничения беше пак 52 лв, но го предлагаше само Viva и то за известно време.

на А1 плана в момента е много на оферта. дават ти неограничен интернет в роуминг което никои никога не го е предлагал и то за 35 кинта. Плана е евтин за това което предлага.
Вчера се изненадах.
Теленор ми предложиха Unlimited All за 33.99лв.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#7

(2021-04-16, 16:34:10)oxuboxu написа:  
Вчера се изненадах.
Теленор ми предложиха Unlimited All за 33.99лв.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

Можеш ли да постнеш какво точно предлагат за тези 33.99 лв.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#8

Неадекватност е предплатените планове да са по добри в диапазона до 20лв , вероятно ще прехвърля една карта на предплатен на Виваком от Теленор за наказание . Познавам хора които подписаха на 35лв неограничени които въобще ни им трябват правят по 300 мин и 5 гб на месец , това си е чисто спонсорство на оператора.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 2 потребители изказват благодарност на foxhd за това мнение:
  • mayaiv, milenvn
Цитирай
#9

(2021-04-18, 18:49:03)foxhd написа:  Неадекватност е предплатените планове да са по добри в диапазона до 20лв , вероятно ще прехвърля една карта на предплатен на Виваком от Теленор за наказание . Познавам хора които подписаха на 35лв неограничени които въобще ни им трябват правят по 300 мин и 5 гб на месец , това си е чисто спонсорство на оператора.

Напълно подкрепям! Съветвам всички приятели, колеги и познати на договор под 20 лв. след изтичане да преминат на предплатена карта, където ще получат чудесни условия за 7 или 10 лв. на месец. Както при Виваком, така и при А1. Няма проблем също така да се пренесете на предплатена карта, в заявлението за преносимост има специална графа, където се отбелязва това.

Когато (ако въобще) условията на плановете под 20 лв. се подобрят, има конкуренция и оферти като в цяла Европа, без проблем по всяко време може да преминете на план по избор. Същевременно на предплатена не сте обвързани с брутален двугодишен договор! Колко хора по време на кризата и тези безкрайни локдауни останаха без работа или заминаха в чужбина?


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • greensmoke7777
Цитирай
#10

От 10 години съм на ваучер-човек, хич не ми дреме.
За 10 лв в момента получавам 500 национални минути и 10 gb, 6 ако сложа 6 лв. За кво да се обвързвам с договори и тъпотии?
И на майка ми ги казвам тия неща , ама тя е свикнала в тях на широко-сметката на телефона понякога й стига 200 лв , а отделно за цифровата с всичките платени канали дава към 70. Това са пълни глупости! Ни за телевизия давам и една стотинка-от нета и през лаптопа, ни за операторите давам повече от 10 лв на 2-3 месеца!

Вуйчо ми има френска карта със 100 gb на месец бърз интернет и неограничени минути към всички френски мобилни мрежи. Няма да повярвате за колко! За 2 евро месечна такса! Само ,че му я взе сина на приятелката му, защото такива карти се давали само на френски граждани и искали бая документи при договора. 2 евро! Нашите оператори кога?
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#11

А майка ти какво точно прави с този телефон за 200лв.?! И неограничените минути ли надхвърля? Big Grin

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#12

Обаждания до чужбина най-вече. Като знам с леля ми как говорят, минимум час и половина-цветенца, саксийки, парфюми, дрехи, филми, сериали, ваксини, конспирации... Но 100% я цакат операторите, тя хич не й дреме какво плаща. Утре и 1000 да й кажат-готова. Пълна простотия!

Оня ден дала 190 лв за парфюм от някъв сайт. Отивам в тях викам дай да го видя, тя ми вика-нищо не става от него, пръскам и след 30 минути няма никой. Гледам го-умряла реплика на някъв от 400 лв , ама тия ментаци , де ги продават 20 лв , а тя набухала 190 хахахахаха.
Кво да говоря Smile))
Цитирай
#13

Всъщност плановете са доста изгодни, като разбира се според това кой от какво има нужда. Аз дори спрях домашният нет, като вече за 36 лв./мес. имаш и мобилен и домашен нет (чрез шерване) + HBO GO, което заедно си е доста изгодно. Като гледам цените са сходни на трите оператора. При Теленор офертата освен нет и минути, вкл. две допълнителни услуги по избор, което за младо семейство без ТВ си е перфектно.

Лимитът, при който намаляват скоростта е 100гб/ден, а аз изчислих че за един работен 8 часов ден хабя около 10 гб трафик, така че мобилният нет в този случай напълно може да замести ЛАН, като и скоростта от 50 mbps е напълно достатъчна.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#14

За мен лично не е добре да се заменя оптиката, та дори и лан нета с мобилен такъв. Основната причина е, че оператора е обявил ДО 50, 100 или 150 мегабита. Другата причина поради което аз не бих заменил стационарния с мобилен е обхвата и количеството абонати закачени за клетката, а от това идва и скоростта. А ако се ползва и за бизнес .... даже няма да коментирам. Аз не бих сравнявал мобилен до 50 мегабита с оптика 50 мегабита, която е и гарантирана. Наскоро в друга тема имаше снимки от спйдтест на мобилен нет. Пинга беше около 20 мс, а при оптиката е 2-3 мс. Това също не е без значение.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#15

Друг проблем при споделяне на интернета с домащен е батерията на телефона , ако пусна да сваля 10гб телефона се не бара от топлина и батерията пада с 20%.При всички случаи е голям комромис отказа от оптиката.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#16

Така си е, за това зависи кой какви нужди от нет има. Аз в дома ползвам един стар телефон за споделене на нета, постоянно включен в зарядното, така че нито да му пада батерията, нито да ми пречи загряването.
Цитирай
#17

Взех такъв план и се родих. Ползвам доста мобилен нет и напоследък привършвах гигабайтите от стария ми план след половината месец. Сега с телефон в ръка имам що годе добър нет навсякъде, където и да пътувам, без да се притеснявам, че ще свършат бързите мегабайти. Конферентни разговори, стрийминг услуги и всичко останало. Ползвам хотспот от телефона и в автомобила...

А си ползвам Deezer и HBOGo постоянно.

Много съм доволен!

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#18

Прехвърлих си номера от Теленор на предплатена на Виваком утре ще извършат преноса , като за 10лв на месец е поносимо поне на първо време.Теленор не си направиха труда да предложат нещо нормално на цена до 20лв.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
[-] 1 потребител изказва благодарност на foxhd за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#19

Не съм се възползвал, защото миналата година преподписах.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#20

Не, защото съм на корпоративна оферта от доста години вече и реално нямам ограничения още от тогава с изцяло неограничени разговори и съобщения и интернет, който не мога да доближа дори и на третината. И пак операторът печели достатъчно от мен, та какво остава за три пъти по-високите нови ставки...
Цитирай
#21

(2021-04-18, 18:49:03)foxhd написа:  Неадекватност е предплатените планове да са по добри в диапазона до 20лв , вероятно ще прехвърля една карта на предплатен на Виваком от Теленор за наказание . Познавам хора които подписаха на 35лв неограничени които въобще ни им трябват правят по 300 мин и 5 гб на месец , това си е чисто спонсорство на оператора.

Вече три години съм на един и същи план от Виваком - 2000 минути и 2000 мегабайта. Първите две години това беше за 12 лева. Миналата година го преподписах същия, но вече за 13 лева. Обаче като платя през приложението за телефона и ми свалят по 1 лев от таксата, та практически пак съм на 12 лева (поне засега е така). Дори тези минути и мегабайти са ми много. Не мога да изразходвам 1/4 от минутите. На работа и в нас съм на WiFi. Така че съм съгласна с @foxhd - това си е чисто спонсорство на операторите. С това зарибяване за 5G плановете пък съвсем. Не е ясно кога на практика ще имат нормално 5G покритие.

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#22

Да не мислиш, че като имат някакво и сега, всичките им клиенти с 5г телефони се възползват. Едните те натискат да си купиш хухавел, а другите те натискат да си купиш плодове. Третия.... Smile без коментар. По мое мнение масово с нормално покритие поне с лед 3 години!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#23

Дотогава вече ще бъде пуснато 6G и рулетката пак ще се завърти отново.

 
Цитирай
#24

(2021-05-01, 19:27:30)pepy1 написа:  Да не мислиш, че като имат някакво и сега, всичките им клиенти с 5г телефони се възползват. Едните те натискат да си купиш хухавел, а другите те натискат да си купиш плодове. Третия.... Smile без коментар. По мое мнение масово с нормално покритие поне с лед 3 години!

Колкото се възползват от VoLTE... само модели, които се продават от операторите.

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#25

(2021-05-01, 19:11:57)mayaiv написа:  Вече три години съм на един и същи план от Виваком - 2000 минути и 2000 мегабайта. Първите две години това беше за 12 лева. Миналата година го преподписах същия, но вече за 13 лева. Обаче като платя през приложението за телефона и ми свалят по 1 лев от таксата, та практически пак съм на 12 лева (поне засега е така). Дори тези минути и мегабайти са ми много. Не мога да изразходвам 1/4 от минутите. На работа и в нас съм на WiFi. Така че съм съгласна с @foxhd - това си е чисто спонсорство на операторите. С това зарибяване за 5G плановете пък съвсем. Не е ясно кога на практика ще имат нормално 5G покритие.

Това е сравнително добър план но не го предлагат вече , имам една друга карта на MaxiCall XS  с изтекъл договор преди пет години никога не го предложиха този план 2000 мин и 2000 мб. Предложението за тази карта е  Smart M+ за 22.99 - 1200 Национални | 100 към ЕС | 2500 MB | TV GO (5 лв. на мес. за 24 мес. + 5 000 MB за 24 мес.)Номера който пренесох от Теленор на предплатена на практика стана 800 мин и 6000 мб за 10 лв , което е добре.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)