Анкета: Как най-често гледате филми? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
В киносалон
3.57%
2
3.57%
Чрез нелегални стрийминг услуги
10.71%
6
10.71%
По телевизията
21.43%
12
21.43%
Свалям пиратски копия от торенти
44.64%
25
44.64%
Чрез локални стрийминг услуги
8.93%
5
8.93%
По друг начин
10.71%
6
10.71%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как най-често гледате филми?
#26

Теглил съм от цяла Европа, вкл. и от Германия. Не винаги съм бил с впн, арена позволява, а замундата извън БГ само с впн. На кино ходя само на избрани филми.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#27

Гледам през нелегални стрийминг услуги, има разни сайтове. Наскоро намерих един, който позволява да се каства от лаптопа на телевизора, малко трудно става, но става, е качеството се разваля, защото телевизора е голям, като го разпъне, все пак е нелегално, няма как да има много добро качество, но съм доволен. А не плащам за стрийминг, защото не съм редовен във филмите, има месеци, през които не гледам, та не съм редовен много, затова.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#28

Плащам Нетфликс, но само дъщеря ми гледа чат пат нещо от там. Много орязан каталог от заглавия. А аз си гледам само пиратски.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#29

(2021-05-16, 20:16:29)hazART написа:  ... Наскоро намерих един, който позволява да се каства от лаптопа на телевизора, малко трудно става, но става, е качеството се разваля, защото телевизора е голям, като го разпъне, все пак е нелегално, няма как да има много добро качество, но съм доволен. ...
Ами, тъжната истина е, че в момента, не съществува по-качествена услуга от стриймването на торенти! Тя си е безплатна. Дори 100 гб блурей торенти се гледат в реално време и може със субтитри. Платените стрийминг услуги са с филми от порядъка 2-6-8 ... до 15 гб за 4К, там субтитри я има я няма. Многоканален звук ... според зависи, до атмос 7.1, по торентите си има тру хд и лослес дтс.
[-] 2 потребители изказват благодарност на tolostoi за това мнение:
  • kamenvo, oxuboxu
Цитирай
#30

Стрийм на торенти?
Тва безплатно ли е , платено ли е , от сайт ли се излъчва?
Цитирай
#31

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98715
[-] 1 потребител изказва благодарност на tolostoi за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#32

(2021-05-17, 17:59:55)greensmoke7777 написа:  Стрийм на торенти?
Тва безплатно ли е , платено ли е , от сайт ли се излъчва?
Безплатно е.
(2021-05-17, 11:54:45)tolostoi написа:  Ами, тъжната истина е, че в момента, не съществува по-качествена услуга от стриймването на торенти!
Така е... Както писах в първия пост тук - никоя платена VoD услуга не може да предложи такова качество на картина и звук, като торентите (в частност BD Remux и BD Rip релийзи)....
[-] 1 потребител изказва благодарност на kamenvo за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#33

Е как,вкъщи легнал удобно на дивана и биричка в ръка !!!!  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

GP8P
[-] 1 потребител изказва благодарност на tuutii13 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#34

Всички си внасят нещо за ядене в кино-салоните,а мен ме изгониха! Дори не бях хапнал още! Тъкмо бях запалил барбекюто!

nokia 3650---sony-ericsson p900---nokia 3230---nokia n95 8gb---lg optimus 3d---samsung galaxy s4 9505----lenovo p2-----samsung galaxy a71
[-] 2 потребители изказват благодарност на gogoge6 за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#35

Аз най- често гледам легнал Big Grin и след това или от HBO Go или от интернет на телевизора.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#36

Аз не гледам филми , щото съм нон-стоп яко във филма  Tooth
[-] 2 потребители изказват благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • Compare, oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)