Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет за добър брокер
#26

е ти ако отвориш трейд с 2 лв колко мислиш че ще спечелиш???

В тези трейдинг сайтове не си купуваш реални крипто валути и това, което обясняваш няма нищо общо с обясненията ти за крипто портфейлите и т.н. затова и споменах теглене на печалбата към твой портфейл (реален) било то в банкова карта или крипто портфейл.
Цитирай
Аксесоари
#27

Преди 1000, сега пък 2! А не ти ли е хрумвало, че може да са 400+300+200+100, като 100те са най-рискови? Ако паднат 5 пъти - губиш 80, ако се качат 5 пъти - печелиш 400. А за останалите е важна тенденцията, а не в момента какво се случва, там зумваш кардиограмите и гледаш. Всичко е математика и риск мениджмънт. Има формули за оценка на риска, кога да влезеш, кога да излезеш при положение, че искаш да играеш с ххх сумата за такава и такава печалба и как да стопираш загубата. Има и свободни сайтове, всичко това го смятат. Това ти е част от плана, който си правиш. Без четене не става.

А относно трейд платформте, аз не ползвам по една и друга причина. Там колегата е по-информиран. Аз купувам и складирам при мен от чеиндж борси и парите са си наистина мои и при мен. Оставям там само част на хот-уолет, например за реакция при резки колебания. Ама щом Робин худ не фалират при толкова много лоши изцепки от тяхна страна, явно не е толкова лесно.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#28

(2021-05-19, 09:20:35)jivkojj написа:  А за останалите е важна тенденцията, а не в момента какво се случва, там зумваш кардиограмите и гледаш. Всичко е математика и риск мениджмънт. Има формули за оценка на риска, кога да влезеш

На кое казваш кардиограма  Visslar , и пак ще ти повторя колкото и да зумваш в тези "кардиограми" няма математика и мениджмънд - тези стойности на 1-2 седкунди се сменят. Правил съм такива 2 сървъра и знам как вървят стойностите и съм играл много и ако си мислиш, че ще спечелиш с некви формули от разни сайтове значи добре си се ориентирал да купуваш валута от чейнджбюра.
Цитирай
#29

Ндсбг бърка инвестирането в акции, индекси и криптовалути с форекс търговията. Вече се убедих на 100%
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)