Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон с дисплей 5.5"-6"
#1

Въпросът ми не е за конкретен телефон, а дали има читав такъв (среден клас и нагоре), нов като модел, който да не е лопата с екран 6.5", 6.75" и прочее, а в диапазона 5.5 - 6"?

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
Аксесоари
#2

Pixel 5
Xperia 5ii 5iii

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#3

Asus Zenfone 8- 5,9"
Цитирай
#4

(2021-05-20, 21:30:08)DoryanY написа:  Asus Zenfone 8- 5,9"

Излезе ли вече, че аз нещо спрях да ги следя асусите? Ще го погледна. Бях се насочил към Xiaomi, понеже не съм фен на голия Андроид, но и те са все едроразмерни откъм екран.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#5

Ще се продава в България,четох някъде че ще е около 1250 лв.не помня точно,ето една статия  http://nixanbal.com/asus-predstavi-smart...-zenfone-8
Цитирай
#6

Значи има вероятност да скоча от Zenfone 4 на Zenfone 8 Smile

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#7

https://laptop.bg/archive/smartphones-as...0061M00070 бил е наличен в този сайт.
Цитирай
#8

(2021-05-20, 21:13:08)karloson написа:  Въпросът ми не е за конкретен телефон, а дали има читав такъв (среден клас и нагоре), нов като модел, който да не е лопата с екран 6.5", 6.75" и прочее, а в диапазона 5.5 - 6"?
Провери за такъв и в тази тема: Тънък, метален, без капаци и поне 5,5 инча?

 
Цитирай
#9

Във вали.бг е наличен зен-а

1349лв с ДДС крайно клиентска
1281лв с ДДС с няква отстъпка за дилъри.
Цитирай
#10

Ако искаш още по-малък, хвърли едно око и на Titan Pocket

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#11

Offtopic:

Еи ,нямат спирачки цените на тия телефони! Facepalm1 Skitarg Facepalm1

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • росен2
Цитирай
#12

(2021-05-21, 09:32:23)emzo написа:  Във вали.бг е наличен зен-а

1349лв с ДДС крайно клиентска
1281лв с ДДС с няква отстъпка за дилъри.

Оня ден лопатата ми падна на земята, понеже стърчеше наполовината от джоба и стана на сол. 200 лева се прежалват, но 1200 ......никога. Тоеа е един климатик Fudjitsu 12lmca, TOP машина. Затова повече от 200 за безсмислен телефон не давам, особено за вратници по над 6 инча. Дори мисля за лятото да си изкарам с една мъничка копчетарка която няма да ми дърпа надолу късите гащи и ще ще си стои неосезаемо тихо без да ми създава дискомфорт в някой ъгъл на джоба .

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
[-] 2 потребители изказват благодарност на росен2 за това мнение:
  • dyaneff, Victormihov
Цитирай
#13

Iphone 12, Asus Zenfone 8, Pixel 5, Pixel 4a..

(2021-05-21, 07:37:42)retyrn написа:  https://laptop.bg/archive/smartphones-as...0061M00070 бил е наличен в този сайт.

Би трябвало да го има също и в Ardes.bg

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#14

Toя Асус като гледам е по тежък и по голям, макар и с малко от Redmi 7A който съм имал и си е тежка тухла честно казано въпреки че е 5,5 инча. Не става.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#15

(2021-05-21, 16:50:39)росен2 написа:  Оня ден лопатата ми падна на земята, понеже стърчеше наполовината от джоба и стана на сол. 200 лева се прежалват, но 1200 ......никога. Тоеа е един климатик Fudjitsu 12lmca, TOP машина. Затова повече от 200 за безсмислен телефон не давам, особено за вратници по над 6 инча. Дори мисля за лятото да си изкарам с една мъничка копчетарка която няма да ми дърпа надолу късите гащи и ще ще си стои неосезаемо тихо без да ми създава дискомфорт в някой ъгъл на джоба .

Обичам такова мислене, макар, че аз самият не го прилагам и давам луди пари за смартфони.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#16

Асус бях спрял да ги следя, откакто цените им станаха прекалено надути за това, което предлагат, макар че все още си ползвам техен телефон. И явно ще продължа да си го ползвам, поне докато повече производители не се усетят, че само с лопати не става... Че то както е тръгнало, направо да си купя един таблет и да си ходя с него!

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#17

Какво не ти харесва на Zenfone 8? Тъкмо имаш наблюдения върху марката и софтуерната им поддръжка. 5.9'' и 82.9% съотношение екран-тяло. Няма и 170 грама. При положение, че вече всички правят моделите си по над 6.5" и 200 грама за нищо ги нямат. А компактни версии на флагмани почти няма. Сега е току-що обявен и цената му е може би малко висока, но съвсем скоро ще поспадне.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#18

Ами цената не ми хареса много, но ако спадне с едно поне 30%, няма да се замислям. С всичките 4 Асус-а, които съм имал досега, не съм имал никакви фрапиращи проблеми, така че ги смятам за надеждни телефони, но ограничиха рязко моделите само до такива над 500Е и малко ми излязоха извън диапазона на поносимост.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#19

Ще падне, в близките месеци със сигурност няма да е на сегашната цена. Smile

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)