Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Довиждане и всичко най-добро!
#1

[Изображение: c5fc0dcce392e979340c14d4c7f4f172-2.jpg]

Здравейте. Реших да не ви напрягам повече, да върна щастието у душите ви и да напусна форума. Това е последното ми мнение. Вдигнете банкет!  Нека модераторите да изтрият профила ми или ако не, 
да ми наложат перманентен бан!
Искам ви щастливи.
Не желая да посещавам повече форума, причинявайки дискомфорт на изключително спрели хора , оперирани от всякакво чувство за хумор, които и те не знаят защо ме хейтват в този все по-намаляващ форум.
Все пак благодаря на всички и ви пожелавам всичко най-добро!
Аксесоари
#2

Аз не те знам кой си, какво си направил, Но.. за да се събудя посред нощта, за да вляза във форума, та чак да видя този пост.... Явно съм се събудил с "мисия".... Да ти кажа : Стой! Няма смисъл.... За къде си се забързал? На мен не ми пречиш. Бъди част от "братството" на този форум. С един човек повече, винаги може да се научи нещо повече, отколкото с един човек по-малко ?

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
#3

Седи бе лъвче и мен ме хейтват ама не ми пука, да се спасяват, въпреки че напоследък съм се поспрял де.. Big Grin . Не се напрягай просто.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
#4

Истината е, че летния сезон започна и отива да си разработва дюнерджийницата на Слънчака (поне така ми писа на ЛС)
#5

(2021-05-22, 12:21:08)nowhere написа:  Истината е, че летния сезон започна и отива да си разработва дюнерджийницата на Слънчака (поне така ми писа на ЛС)

Къде тоз дюнер, да ходя за един-два Rock Rock

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
#6

Стой си, просто се изразяваш много гадно понякога.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#7

(2021-05-22, 13:53:01)Legend написа:  Къде тоз дюнер, да ходя за един-два  Rock  Rock
Е не знам, предлагаше ми на ЛС да му работя на дюнера на слънчака, ако искам.
#8

Няма да ми липсва. Натрапваше мненията си агресивно. Все някой друг беше крив и виновен. Чао

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#9

nowhere и ти устоя ли или веднага прие, мислейки си за сладки приказки за LG и безплатен дюнер.  Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#10

(2021-05-22, 02:21:46)Legend написа:  Седи бе лъвче и мен ме хейтват ама не ми пука, да се спасяват, въпреки че напоследък съм се поспрял де.. Big Grin . Не се напрягай просто.

То в случая със Зеленият Пушек е под въпрос, кой е "хейтъра"... И бас хващам, че няма да си тръгне (и няма смисъл да си тръгва)...
#11

Да излезе малко в почивка,да сбере сили,и ще чакаме завръщането му.Трябва да има кой да ни развеселява Smile
#12

Баси и драмата!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


#13

Ко пак пропуснах? Едно време и Али Сали така се обиди и напусна...

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
#14

(2021-05-23, 13:12:09)hazART написа:  nowhere и ти устоя ли или веднага прие, мислейки си за сладки приказки за LG и безплатен дюнер.  Big Grin

Абе замислих се да ти кажа Big Grin
#15

Много интересен начин да си търсиш внимание Big Grin явно irl никой не ти обръща

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

#16

Важното е да има дюнери Dance

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
#17

Е има, който ходи на слънчака може и да се засече със зеления на дюнерждийницата му, проблема е, че не ми каза как се казва и къде точно се намира... ама ако почне да говори за ЛГ или колко е зле България и българина, докато ви прави дюнера, значи е той. Wink
#18

(2021-05-26, 08:44:59)nowhere написа:  Е има, който ходи на слънчака може и да се засече със зеления на дюнерждийницата му, проблема е, че не ми каза как се казва и къде точно се намира... ама ако почне да говори за ЛГ или колко е зле България и българина, докато ви прави дюнера, значи е той. Wink

Здравейте, г-н неземен интелект!
Виждам ,че се опитвате чрез лъжи да манипулирате общественото пространство за моята особа, цапайки името ми, което , честно казано, не Ви прави чест. Злобата и завистта , с която пишете, се виждат отдалече. И аз съм длъжен да Ви отговоря.
Никъде в изпратените до Вас лични съобщения не съм Ви предлагал да започвате работа в "дюнера ми на Слънчака", просто защото нямам такъв, както и изобщо нямам нищо общо със Слънчев бряг.
Това, което Ви предложих, изхождайки от публикациите Ви във форума, е просто, съдейки по очевидно недостатъчния Ви интелект, е да се опитате да работите на някой произволен дюнер в Слънчев бряг, а не в моя, защото, както вече в по-горната точка изложих, аз нямам такъв там и никога не съм имал.
Публикувам и скрийншот от изпратеното до Вас съобщение, което много силно се надявам уважаемите модератори да не го изтрият отново, изкарвайки ме едва ли не някакъв лъжец. Прилагам и съобщението:

[Изображение: Screenshot-20210522-225544-2.png]

Както нагледно се вижда от експозето, никъде към посоченото лице не заявявам и не пиша ,че :

Точка номер 1-имам "дюнер на Слънчака"
Точка номер 2-му предлагам на лицето "nowhere" да работи за мен на "дюнера ми на Слънчака"

Другите манипулативни изказвания от негова страна засягат и това ,че съм му писал ,че "разработвам дюнерджийницата". Моля лицето ,ако има поне малко достойнство, да покаже, както аз сега показвам нагледно, тези съобщения, в които му пиша посочените от него твърдения!
Твърдения, нямащи нищо общо с реалността!
О, реалност! О, нрави!
А в реалността някои хора злобеят, други носят Versace от 1300 лв!

[Изображение: 20210517-170440-HDR.png]

Едни пишат лъжи, други пУшат пури от 150 лв бройката и си почистват лулите от морска пяна от 19-ти век с Хенеси!

[Изображение: 20210526-143401-HDR.png]

И не да Ви наема на "дюнера си", дето го нямам, ами не бих Ви наел даже да ми чистите лулите с Хенеси-то.
Всъщност даже не бих Ви наел и за закачалка на дрехи в дома ми!
Versace-тата, Gucci-тата и Луи-тата ми не бих искал да имат никакъв досег с подобен тип като Вас, предавайки на закачените по Вас дрехи, които даже и не сте сънувал, негативна енергия.
Приятен ден , г-н интелектуален дюнерджия !
#19

(2021-05-26, 14:23:29)greensmoke7777 написа:  И не да Ви наема на "дюнера си", дето го нямам, ами не бих Ви наел даже за закачалка на дрехи в дома ми!
Versace-тата, Gucci-тата и Луи-тата ми не бих искал да имат никакъв досег с подобен тип като Вас, предавайки на закачените по Вас дрехи, които даже и не сте сънувал, негативна енергия.

brat, kat cqlo dosta iztrupnalo izkazvane

Имам 2 въпроса - с каква цел е създадена темата, и защо все още не е в кошчето от някой модератор?
Честно ли тая помия седи вече няколко дена?

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
#20

(2021-05-21, 22:56:22)greensmoke7777 написа:  ...Това е последното ми мнение...

Ко рьечи? Lol Друго си е човек да си държи на думата.  Tooth

Версаче вика за 1300лв. и некво умрело Хенеси за 50лв, ама ти сериозен ли си бе ахахахахахх даже и снимки качил РОФЛ ще умра ахахахахаха
#21

(2021-05-26, 14:48:13)BloodBullet написа:  brat, kat cqlo dosta iztrupnalo izkazvane

Имам 2 въпроса - с каква цел е създадена темата, и защо все още не е в кошчето от някой модератор?
Честно ли тая помия седи вече няколко дена?

Какво и е на темата? Нека има разнообразие. Ти как си пуснал тема "Избор на пералня" в уж андроид форим. Тук основно се пишат новини, общи приказки, за айфони и мнооого рядко за андроид ОС и андроид телефони. Става нещо като БГ Татко. Така, че темата си е в синхрон с форума.
#22

(2021-05-26, 15:12:09)nowhere написа:  Ко рьечи? Lol Друго си е човек да си държи на думата.  Tooth

Версаче вика за 1300лв. и некво умрело Хенеси за 50лв, ама ти сериозен ли си бе ахахахахахх даже и снимки качил РОФЛ ще умра ахахахахаха

Ами засега не ми се дават повече от 60 лв за алкохол за чистене на лули.
2100 лв (4 месечната ти заплата) в 2 снимки!
Без да броя другото за 1300 !
Гледай и ми благодари,че поне на снимка ти ги показвам!

[Изображение: 20210526-162935-HDR.png]

[Изображение: 20210526-163021-HDR.png]
И един дюнер, ако може да ми направите, без кетчуп.
И по-бързо , че бързам!
#23

Не знам с кво парадираш ама е смешно това, което правиш.
И кво като ги имаш тия скъпи работи, изглежда пак ти липсва вниманието на някой в истинския живот, щом си избиваш тук комплексите.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

#24

Боже, боже, колко мъка имало по този свят....зелена мъка...

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб....
Когато си тъп е същото...
#25

Имам един приятел дето бачка за 800лв. ама пести, като куче понеже носи само марково, тениски Бос по 150лв. часовник TAG Hauer за 1500лв. и т.н. така че не знам тоз дюнерджията какво се пеняви Big Grin

А сега защо така ми разкриваш заплатата пред останалите? Не ти ли е малко неудобно?

Иначе съм сигурен, че носиш версаче за 1000лв. като знам как търсеше телефон на 5г. втора ръка от ОЛХ-а и те беше шубе от иБей да не вземе да е заключен телефона, който струва една тениска на версаче (ти за една тениска ли си бе... тц тц тц) само Версаче ще да носиш бахахахахаха Lol

Та кое ще ти е последното мнение, че не разбрахме? Big Grin

@niki1999kir е не виждаш ли, че от толкова дефицит на внимание в истинския живот, дори не може да си удържи на думата, че му е послендото мнение, махал се от форума, ала-бала... ама си жадува човека за внимание, какво да правиш.. има и такива хора с тъжни съдби, които смятат, че някой би им обърнал внимание заради скъпите им вещи (каквито така или иначе този човек няма.)
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)