Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 11 Ultra - Лични впечатления и коментари

Имате ли представа откъде мога да купя Mi 11 Ultra? Проверих основните български магазини за техника, но навсякъде или не се предлага, или е изчерпан.
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари

Бих проверил и в OLX, има оферти.

 
Цитирай

(2022-01-01, 15:04:31)Varum написа:  Имате ли представа откъде мога да купя Mi 11 Ultra? Проверих основните български магазини за техника, но навсякъде или не се предлага, или е изчерпан.
Благодаря!
Мой приятел го купи от виваком с няколко дни чакане. Като човек,който вижда този телефон всеки ден и знае какво представлява, защо не се насочиш към Пиксел 6 или Самсунг щом ще е андроид? За мен ми11 ултра не си заслужава парите.

Изпратено от моят 21081111RG с помощта на Tapatalk
Цитирай

Кога е имало Mi 11 Ultra във виваком? В теленор да, поне на сайта.
Аз го дебнах преди и никога не съм го виждал във вивата. Само Т моделите имат.

А и защо Mi 11 Ultra не си заслужава парите? Не виждам някакви сериозни оплаквания от ползващите го.
Цитирай

Преподписване на договор, питане за ми11 ултра, нямаше наличност и дойде за няколко дни.
Относно защо не си заслужава, лично мнение. Не е като да е мнение просто от гледане на клипчета Smile

Sent from my 21081111RG using Tapatalk
Цитирай

Здравейте, не можах да намеря информация дали телефона поддържа esim?

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
Цитирай

Според официална спецификация - не.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • stobi
Цитирай

Във Виваком имаше единични бройки през юли миналата година
Аз успях да купя по същото време един от последните налични в Технополис
В момента телефона не е наличен почти никъде в света
В европейски ebay и Amazon търговци с добра репутация имат някоя друга бройка
Цитирай

(2022-01-05, 21:11:49)Sev написа:  ...В момента телефона не е наличен почти никъде в света...
На Али може да бъде намерен все още и сега.

 
Цитирай

Кое от "почти никъде" не разбра ?
Цитирай

Не разбирам подобни категорични и крайни изказвания, носещи подвеждаща информация за тези, които евентуално търсят да закупят въпросното устройство, та дори то вече и да не се предлага тук.

 
Цитирай

Почти никъде е различно от никъде
Мисля, че се изразих повече от ясно
Цитирай

https://tradingshenzhen.com/en/mi-11-mi-...of-android
Мисля че цената е добра, има и опция срещу 16 евро да не се плаща ДДС.

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
Цитирай

Това е китайската версия на телефона.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

С доплащане от твоя страна ще ти го флашнат и xiaomi.eu, ако искаш.

 
Цитирай

Нямаше ли ограничени честоти при китайската? Бях чел за проблеми с nfc при глобален ром . Дано са ги оправили. Дари да не го флашват, кутията пристига разпечатана. Странна практика.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2022-01-08, 10:12:06)airbus написа:  Нямаше ли ограничени честоти при китайската? Бях чел за проблеми с nfc  при глобален ром . Дано са ги оправили. Дари да не го флашват, кутията пристига разпечатана. Странна практика.

Ако някой знае нещо по въпроса нека да сподели, че мисля да взема една Ultra да си поиграя.

HTC Desire 600 DSFA / Huawei Honor 6 (H60-L02) / LG G4 H818N / OnePlus 3T / Huawei Mate10 Pro / Huawei P20 Pro / Huawei P30 Pro / Huawei P40 Pro
Цитирай

(2021-12-14, 19:53:58)Lakokara4a написа:  Хора, мислех да купувам Mi 11 ultra, но искам да питам ще сгреша ли, има ли много проблеми със софтуера? Защото това, което чета не е много оптимистично тук във форума Smile То не останах телефони. Самсунг не искам с тия процесори, Хуауей нямат услуги, Пиксел нещо операторите не ги обичат... Дайте и вие малко рамо, посъветвайте ме, че съвсем се обърках вече Smile

Може ли да кажеш твое лично мнение за камерата... Снимки, снимки на тъмно.. снимане на видео - Дали бих могъл да използвам това ВИДЕО за определено правене на краткометражни филмчета..
Цитирай

(2022-01-14, 12:37:59)cvetanbg написа:  Може ли да кажеш твое лично мнение за камерата... Снимки, снимки на тъмно.. снимане на видео - Дали бих могъл да използвам това ВИДЕО за определено правене на краткометражни филмчета..

Здравей! Аз си купих OnePlus 9 pro и в момента с неговата камера се занимавам Smile

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай

Здравейте. Един приятел има Mi 11 Ultra и от вчера не може да си пусне WiFi и не вижда никакви мрежи. От настройките е ресетнал настройките на WiFi, но не се е оправило. Някакви идеи как да го оправи..
Цитирай

Restart на телефона (ако не е пробвал).
И остава ресет.

Да провери дали изобщо има мак адрес на WiFi и блутуут, както и дали блутуут също не работи


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, stensyto
Цитирай

Мерси. Ако няма мак адрес и блутута не работи с ресет дали ще се оправи?
Цитирай

За съжаление има само един начин да се разбере и това е самият ресет.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • stensyto
Цитирай

Някой качи ли вече А12? Дайте отзиви! Дали си заслужава да се прави упражнението с фастбут и инстал/сетинг на всичко! За EU версия питам. Или пък вече има начин с TWRP ?

Mi 11 Ultra 12/512 
Цитирай

Аз съм с предпоследния уикли на Ксиоми.еу. Не виждам голяма разлика с предния андроид освен, че вероятно поради начина на инсталация имах проблеми в началаото с някои приложения, които си загубиха правата. Визуалните ефекти нямат значение за мен, така че не мога да ги коментирам, но като цялостно усещане е, че върви някак леко "по-мазно". Инсталацият през фаст бут не е нищо особено като знаеш какво правиш както е и за всяка друга инсталация. Андроид ауто работи, но трябваше да се ресетне и да променя разни настройки за права. Подобен проблем имах с whatsup - работи но имената на хората ги няма има само телефони. Имаше права да чете адрес бука, но не го правеше. Дадох ги отново и работи 1 ден. После ресет и права на ново и вече си работи нормално. Изчезна възможността да избера кои приложения да са изключени от дарк режима, но предполагам е само при мен (друг не е с оплакал в ксиоми еу форума). Има разни нови полезни неща с новия андроид, но не съм се задълбавал кое как защо .....
[-] 1 потребител изказва благодарност на panamera за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)