Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 11 Ultra - Лични впечатления и коментари

Taka е, качили са за доста модели. Чудя се дали да не мина от последния седмичен на последния Stable. (естествено без wipe). Не вярвам да има някакъв проблем.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
Аксесоари

Мисля, че няма да се получи гладко преминаване, защото от по-висока версия каквото се явява седмичния , преминаваш към по-ниска (стабилна).
Ти си доста напред с литературата на тази тема, така че тези неща са ти повече от ясни.
Цитирай

Да, ама нямам време за wipe. Знам, че не трябва. То и не плащам толкова много с телефона, така че може и да остана със седмичния.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Google да не продължават да чупят wallet. Дори след сложен ъпдейт от миналата седмица, с успешно плащане от вчера пак излиза това съобщение, че не може да се плаща с телефона. Днес видях че има нови прекомпилирани версии на последния ROM от 18.11.2023. Ще тествам след малко дали може да се плаща или не...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Ребилда работеше 2 дена. Вече не
[-] 1 потребител изказва благодарност на vlado05 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

На мак адрес на wifi и bluetooth ми изписва Недостъпен, блутут работи но wifi не вижда мрежи.Някой с подобен проблем?
Цитирай

Около половината интернет е с такъв проблем на Mi11 Ultra Wink. Отлепя се wifi чипа от жегата на Snap 888 и лошото охлаждане. Една от причините да не си взема този телефон преди време беше тази - всъщност беше единствената сериозна причина.
При теб може и да е нещо софтуерно, но шансовете са по-големи за хардуерно. Сервиз, в който могат да направят качествен reball на чипа може и да ти го оправи.

Ето една от многото теми по въпроса.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)