Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 11 Ultra - Лични впечатления и коментари

Аз съм наясно че по добре да грее навън, от колкото да седи вътре тая топлина и да пържи всичко. Но пък последно ползвах Zfold2 със Снап 865 и едва едва се стопляше. Доколко 888 е печка или просто Fold има друга конструкция не мога да кажа, но разликата в поведението под натоварване е огромна. За другите Самсунги съм наясно че топлят яко. Според мен е въпрос на софтуер да му дръпнат малко юздите, ама да го направят умно а не просто да го отрежат грубо.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
Аксесоари

Колеги, днес ми направи впечатление, че при разклащане на телефона (mi 11 ultra) се чува странно потракване. В първия момент си помислих, че не съм поставил добре сим картата. Извадих я и за моя изненада "проблема" си остана на лице. Доста силно потраква. Имате ли идея какво може да е и дали се среща при други този "проблем"?
Цитирай

Това са лещите на камерите и е съвсем нормално това, спете спокойно Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • Bavarche, dexter08885
Цитирай

Проблем ще, ако спре тракането, иначе всичко е наред.

 
Цитирай

Благодаря ви!
Цитирай

(2021-08-22, 13:09:01)Enki написа:  Колеги, днес ми направи впечатление, че при разклащане на телефона (mi 11 ultra) се чува странно потракване. В първия момент си помислих, че не съм поставил добре сим картата. Извадих я и за моя изненада "проблема" си остана на лице. Доста силно потраква. Имате ли идея какво може да е и дали се среща при други този "проблем"?
Ама верно че направо си тракат. Големи лещи - голямо тракане! На другите телефони е едно леко почукване.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

При мен това приложение за записване на разговори проработи: Записване на обаждане
При инсталиране следвайте стъпките.Махнете отметката за включване на високоговорителя и увелечете слайдера за микрофона до край.
Самото приложение ви отключва опция за запис на разговори в Настройки/Други настройки/Достъпност/Изтеглени услуги/Запис на обаждане/Достъпност тук активираш.
В приложението има много настройки - настройвайте по ваша преценка.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepopepo за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

Ще трябва да минаваме на Зимни и Летни телефони. Дойде ми като шега, ама кой знае ;-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Дали се очаква доставка на официално внесени mi 11 ultra?
Цитирай

Септември месец почти мина , а последния ъпдейт на телефона е от юни месец. За пръв път ставам свидетел на телефон от такъв клас, който е отсвирен от всякаква софтуретна подръжка, а има какво да му оправят...
Цитирай

(2021-09-26, 08:27:02)ickata25 написа:  Септември месец почти мина , а последния ъпдейт на телефона е от юни месец.

Реално ъпдейта е пуснат даже и края на Май, не че реално има значение след като толкова закъсняват. Реално вчера има пуснат ъпдейт и на Mi 11 с пач от август. Може би ги готвят за Андроид 12. Все пак трябва да са сред първите получили го.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

По-добре редки, отколкото бъгави ъпдейти.
Винаги можеш да минеш на седмичен, за да имаш често ъпдейти
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • alexbg67, Bavarche
Цитирай

(2021-09-26, 10:03:51)suffer написа:  По-добре редки, отколкото бъгави ъпдейти.
Винаги можеш да минеш на седмичен, за да имаш често ъпдейти

А защо мислиш че последния не е бъгав?Има много неща за оправяне,като започнем от камера и видео,сензор за близост,батерия,загряване ,забиване при разговор след като екрана изгасне..
Цитирай

Не мисля, че не е бъгав, ама ако бързат да пуснат следващия може и по-зле да стане.

Иначе стабилните ъпдейти излизат средно на 3-4 месеца, така че нещата се движат в срок.
До края на октомври все ще пуснат нещо.
Аз затова съм на седмичен.
Цитирай

(2021-09-26, 13:25:39)suffer написа:  Не мисля, че не е бъгав, ама ако бързат да пуснат следващия може и по-зле да стане.

Иначе стабилните ъпдейти излизат средно на 3-4 месеца, така че нещата се движат в срок.
До края на октомври все ще пуснат нещо.
Аз затова съм на седмичен.

Би ли ми казал кой ром да си сложа.В неделя ще си отключа буутл. и мисля да го махна този с който съм.Вчера открих още един бъг на камерата -като снимам с нощния режим ми прави някакви страшни мазнотии, цветовете ги размазва и е някакъв ужас..
Цитирай

(2021-09-27, 15:10:02)ickata25 написа:  Би ли ми казал кой ром да си сложа.В неделя ще си отключа буутл. и мисля да го махна този с  който съм.Вчера открих още един бъг на камерата -като снимам с нощния режим ми прави някакви страшни мазнотии, цветовете ги размазва и е някакъв ужас..
От днес има пуснат ъпдейт на глобалния и на ЕЕА рома на телефона. Възможно е все още да не ти излиза или да има нужда от няколко проверки за ъпдейт за да излезе.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • suffer
Цитирай

(2021-09-27, 15:10:02)ickata25 написа:  Би ли ми казал кой ром да си сложа.В неделя ще си отключа буутл. и мисля да го махна този с  който съм.Вчера открих още един бъг на камерата -като снимам с нощния режим ми прави някакви страшни мазнотии, цветовете ги размазва и е някакъв ужас..

На всеки телефон по различен начин работят, така че трябва да се тества.
Аз ползвам xiaomi.eu
Цитирай

(2021-09-27, 15:23:16)batala написа:  От днес има пуснат ъпдейт на глобалния и на ЕЕА рома на телефона. Възможно е все още да не ти излиза или да има нужда от няколко проверки за ъпдейт за да излезе.

Този ъпдейт е кръпка за сигурност само и едвали ще оправи проблемите които има
Цитирай

Аз ползвам xiaomi.eu weekly и от 2 или 3 седмици спряха новите версии за него защото се подготвя андроид 12. Това явно важи и за останалите версии.
Цитирай

(2021-09-28, 14:50:17)panamera написа:  Аз ползвам xiaomi.eu weekly и от 2 или 3 седмици спряха новите версии за него защото се подготвя андроид 12. Това явно важи и за останалите версии.

имали някакви бъгове в този ром?
Цитирай

Малко е въпрос на гледна точка.
Дали бъг е нещо да не работи както очакваш или нещо друго?
При всички положения е много по-оптимизиран от официалните
Цитирай

(2021-09-29, 07:27:58)suffer написа:  Малко е въпрос на гледна точка.
Дали бъг е нещо да не работи както очакваш или нещо друго?
При всички положения е много по-оптимизиран от официалните

В неделя ми изтичат 168 часа и ще си отключа буутл.Би ли ми дал линк да си сваля ром на eu и да го пробвам.За гаранцията не ми дреме ако отпадне, така че бих опитал.Иначе наистина ми омръзна от тези бъгове които имам в сегашната версия.
Цитирай

https://forum.xda-developers.com/t/rom-m...a.4260617/

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-...p/download

Xiaomi MiMax 2
Xiaomi MiMax 3
Xiaomi Redmi Note 9S
Poco F2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hana за това мнение:
  • ickata25
Цитирай

Дали има настройка, кое приложение да се стартира при double klick на power бутона?

Mi 11 Ultra 12/512 
Цитирай

Не. Мисля, че само жест за камерата има с такова натискане.
За бърз достъп до приложения може да тествате quickball или на заключения екран Преките пътища
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)