Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3/Pro

Днес си взех Huawei Watch 3 Pro. За сега не мога да кажа кой знае какво,но при мен е същото недорозумение с контактите... Мислех си,че след като ми звънне някой,ще виждам името му а не само номера. Имам и телефон на Samsung и на Huawei,естествено с втория го ползвам часовника. За мен лично това е най големия проблем.Просто като ми звънне някой,да виждам кой е подяволите,а не да е само номер.Това дали е заради това,че не ползвам e-sim,нямам идея.Някъде в нета гледах,,че само със синхронизирането става,без наличие на e-sim,а дано ма надали. Дано скоро можа да виждам имената на контактите ми. Относно звука,окей е ,добре ме чуват. Приложения като fb и т.н не съм слагал. Ще споделя след ч сецмица какво съм видял като плюсове и минуси.

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай
Аксесоари

Оправен е вече проблема с контактите,освен име, трябва да виждаш и снимка на контакта,ако има такава.Няма връзка с есим.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2022-05-22, 15:00:02)felipe написа:  Оправен е вече проблема с контактите,освен име, трябва да виждаш и снимка на контакта,ако има такава.Няма връзка с есим.

Как синхронизираш контактите, след като вече си натиснал бутона и веднъж са се синхронизирали? Смисъл добавял съм нови контакти които ги няма на часовника..
Цитирай

Ами разкачи и пак закачи часовника за телефона,в меню система и актуализация,първото изключване,което е над рестартиране.Това ми идва на ум.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 2 потребители изказват благодарност на felipe за това мнение:
  • dragodraganov, Ivanov12
Цитирай

(2022-05-22, 16:29:12)felipe написа:  Ами разкачи и пак закачи часовника за телефона,в меню система и актуализация,първото изключване,което е над рестартиране.Това ми идва на ум.

Излязоха вчера,но след добавен нов контакт не излиза.Направих каквото си написал и стана.Благодаря ти! А най бързия вариант е,изключващ блутута и след тва го включваш,синхронизираш контактите и сега ми излизат точно както искам.

Samsung Galaxy S23 . Android 13
Цитирай

Хора, само при мен ли не е дошъл последният ъпдейт все още - 2.1.0.236.
В момента съм на 2.0.0.216 и ми изписва, че това е последната версия.
Цитирай

(2022-05-26, 17:19:50)palamster написа:  Хора, само при мен ли не е дошъл последният ъпдейт все още - 2.1.0.236.
В момента съм на 2.0.0.216 и ми изписва, че това е последната версия.

И аз чакам за следващия ъпдейт!
Цитирай

С последната актуализация от април 2022 г. компанията добавя нов циферблат на часовника Star River и поддръжка на език на урду към гамата Huawei Watch 3. Освен това, актуализацията оптимизира центъра за управление на звука, преживяването на аудио стрийминг и производителността на системата, както и стабилността.
И това 327 mb.... Нищо съществено не виждам, наистина се излагат!

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Здравейте. Отдавна не съм писал във форума,но да споделя и моето мнение за часовника. Имам го от около 10 тина дена. Преминах от Samsung към този Huawei. Ами... Тотално съм разочарован от към софтуер. Липсват толкова елементарни неща,които са на лице при доста безизвестни и ниско бюджетни марки,а за сравнение със Samsung е направо трагедия. Освен хардуер и изработка,дизайн, материали,другото е плачевно. Все пак часовника е анонсиран преди година,а не виждам какво са променили с ъпдейти. Няма double tap за събуждане на екрана,няма как да разбереш,когато имаш ново уведомление. Свирва/извибрира и до там. На екрана няма нещо,което да подскаже за ново,непрочетено уведомление.Не можеш да си добавиш допълнителни уиджети,сложили са 5 броя и това е... За часовник с цена близо 800 лева е направо смешно.От support -а на марката заявяват,че се работело... Една година работят,но над какво? Едва ли над този модел.Безмислени ъпдейти и до там.

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай

Търсиш фейсове, които показват уведомленията, има такива, но да не са всички. Като цяло съм съгласна с теб Smile Не мога да разбера защо не развиват нещата. Търся часовник с добра батерия, но с флегматичното идване на ъпдейти и общо взето никаквото развитие Huawei ме отказва от тях. Освен това да е причината, не добри продажби... идея нямам, но е факт, че няма ъпдейти и развитие, за жалост.
Цитирай

(2022-06-01, 23:16:26)any9 написа:  ...
Не мога да разбера защо не развиват нещата. 
...

Защо не се разиват часовниците на Huawei? WearOS e на Google, тоест бившият Android Wear. Huawei са аут от Google, заради санкции от САЩ и имат Harmony OS, правена в час по трудово и правят само дизайн с дългосвиреща батерия с макс бъгове и обещания за ъпдейт. Samsung също си имаха Tizen от час по трудово. Но Samsung легна на WearOS и се получи Galaxy Watch 4. Но WearOS e нова за Samsung и там има проблеми, ккто и да е. Apple не са по-добри в часовниците, макар всичко да е натъманено откъм хардуер и операционна система. Всеки ден в контакта. Чакаме...

Samsung Galaxy A52s + Samsung Galaxy Watch 4 classic LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на Riger за това мнение:
  • any9
Цитирай

(2022-06-01, 23:16:26)any9 написа:  Търсиш фейсове, които показват уведомленията, има такива, но да не са всички. Като цяло съм съгласна с теб Smile Не мога да разбера защо не развиват нещата. Търся часовник с добра батерия, но с флегматичното идване на ъпдейти и общо взето никаквото развитие Huawei ме отказва от тях. Освен това да е причината, не добри продажби... идея нямам, но е факт, че няма ъпдейти и развитие, за жалост.

Би ли споделила някой фейс с налична визуализация за уведомления?  Благодаря предварително.

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай

(2022-06-02, 07:49:58)sebulba1 написа:  Би ли споделила някой фейс с налична визуализация за уведомления?  Благодаря предварително.

Аз ползвам този  jwD25W3

Note 10 plus Aura Glow 256GB и Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 
[-] 1 потребител изказва благодарност на craizy за това мнение:
  • sebulba1
Цитирай

Някой има ли проблем с отчитането на маршрута при ходене на открито? Забелязвам, че като тръгна от една точка и завърша на същата точка, то ми отчита или че съм завършил на 500м по-рано или че съм тръгнал 300м по-напред.
[Изображение: Screenshot-2022-06-03-20-55-58-734-com-h...health.jpg]

Poco F3
Цитирай

Аз имам часовника от около месец и половина вече. Ползвал съм го предимно за тренировки с колело, по-малко за ходене, и досега не ми беше правило впечатление. 
Но преди 2 дни забелязах, че около 1 км след като бях пуснал тренировката (с колело), часовникът беше на 0.00 км. Малко след това започна да отчита.
Та вероятно губи връзка със сателита в някакви случаи, нямам друго обясниение.
Цитирай

Заиграх се днес и инсталирах няколко апк файлове на часовника. Тъпото е,че съм към Виваком и нямам е-сим и не мога да активирам Телеграма, Вайбър и WhatsApp. Сложих също файл мениджър, Watch droid,браузър. Някой намерил ли е приложение за усилване силата на говорителя при провеждане на разговора? Пробвах с volume Booster Goodev,но не става.     

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай

(2022-06-05, 12:11:12)sebulba1 написа:  Заиграх се днес и инсталирах няколко апк файлове на часовника. Тъпото е,че съм към Виваком и нямам е-сим и не мога да активирам Телеграма, Вайбър и WhatsApp. Сложих също файл мениджър, Watch droid,браузър. Някой намерил ли е приложение за усилване силата на говорителя при провеждане на разговора? Пробвах с volume Booster Goodev,но не става. 

Добър вечер можеш ли да ми кажеш как си ги инсталирал. Ако можеш да обясниш или как се качват

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
[-] 1 потребител изказва благодарност на bumer за това мнение:
  • dragodraganov
Цитирай

(2021-09-03, 10:10:52)felipe написа:  Инсталиране на .apk файлове на часовника.
https://t.me/HuaweiWatch3/1270

Колегата го е постнал преди време. Супер лесно е,само чети внимателно и всичко ще се получи.  На 7 ма страница има линк към 4pda и и там има доста работещи приложения. С доста мъка успях да оправя Телеграм да работи,но общо взето е безмислено,ако нямаш е-сим. Най-читаво приложение е watch droid,дажи си платих про версията. Като ти идват съобщения на Вайбър, например,с него има опция за отговор,виждаш снимки,клипове. Абе Руснаците са направили нещо,което програмистите в Huawei не са

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай

(2022-06-05, 19:21:38)sebulba1 написа:  Колегата го е постнал преди време. Супер лесно е,само чети внимателно и всичко ще се получи.  На 7 ма страница има линк към 4pda и и там има доста работещи приложения. С доста мъка успях да оправя Телеграм да работи,но общо взето е безмислено,ако нямаш е-сим. Най-читаво приложение е watch droid,дажи си платих про версията. Като ти идват съобщения на Вайбър, например,с него има опция за отговор,виждаш снимки,клипове. Абе Руснаците са направили нещо,което програмистите в Huawei не са

Че каква връзка има е-сим с чат приложениятя? Ти когато не си до телефона и си на е-сим нямаш нет, а само обаждания можеш.

Poco F3
Цитирай

Поне нямам и не съм ползвал е-сим,но съм чел,че има опция да поддържа и данни,тогава приложения като Вайбър,Телеграм и други,могат да се ползват самостоятелно

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай

(2022-06-05, 19:49:29)sebulba1 написа:  Поне нямам и не съм ползвал е-сим,но съм чел,че има опция да поддържа и данни,тогава приложения като Вайбър,Телеграм и други,могат да се ползват самостоятелно

Ако кажеш как става тази магия ще е супер, защото мен това ми е кофти, че няма нет на е-сим.

Poco F3
Цитирай

Няма как аз да ти кажа,защото цялата ми информация относно е-сим е от това което съм прочел във форума. Накой с активирана такава с данни,да ти обясни.

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай

Аз съм към А1 и ползвам есим с клониран номер на часовника, но само за гласови повиквания и ми струва 1 лев на месец, за да има мобилни данни на клонирания номер, т. е. на часовника, се плаща повече-3 лева на месец. Аз съм преценил, че не ми трябва, но както писах има такава възможност.
П. П. Сега се сетих че ако се ползва мобилен план с неограничени мобилни данни, такива не могат да се пуснат на часовника. За останалите мобилни планове няма проблеми.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • sebulba1
Цитирай

Ами на мен от Huawei ми отговориха това:
"За приложения които не са налични за инсталация в часовника, за съжаление известия от тях можете да получавате само когато часовникът е свързан към телефона.
Стандартно eSIM се използва за разговори."
А в Теленор ме гледат като ударени, при въпрос за е-сим, при тях се води Multi sim. Сам успях да си го активирам, но навсякъде пише само за обаждания. Затова и се учудвам, като прочета, че някой имат нет. Явно А1 имат опция за нет.

Poco F3
Цитирай

Има си нет, ето


Прикачени файлове Миниатюри
       
.jpg IMG_20220606_103220.jpg Размер: 142.88 KB  Сваляния: 126
[-] 1 потребител изказва благодарност на zaharyg за това мнение:
  • trifon81
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)