Анкета: На коя марка Ви беше първия смартфон? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Samsung
21.13%
15
21.13%
Apple
2.82%
2
2.82%
Nokia
30.99%
22
30.99%
LG
5.63%
4
5.63%
HTC
8.45%
6
8.45%
Motorola
4.23%
3
4.23%
SONY
5.63%
4
5.63%
Huawei
0%
0
0%
Sony Ericsson
5.63%
4
5.63%
Друга марка
15.49%
11
15.49%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

На коя марка Ви беше първия смартфон?
#1

[Изображение: original-iphone.jpg]

На коя марка Ви беше първия смартфон?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • Be6i4, oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Sony Xperia J ми беше първия смартфон.Беше с много слаб хардуер и много забиваше,иначе снимките му на дневна светлина бяха по добри от на Z1 compact,за учудване.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

През далечната 2010-та се колебаех между Samsung Galaxy S (I9000) и iPhone 4 - разликата в цената беше малка, но реших да ги видя на живо преди да си взема, който и да е от двата. Разгледах ябълката, но ми се стори мъничък, а при Samsung-а ми хареса дисплея и че е по-голям екрана също, защото с моите "малки ръчички" (едната ми заема половин лист A4) щеше да ми е трудно да пиша дори в пейзажен режим. Тогава Android прохождаше все още и е трудно да се каже, че съм ползвал кой знае какви екстри...

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
[-] 1 потребител изказва благодарност на centur за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

LG Optimus Black с NOVA дисплей, надхвърлящ 700 нита яркост, при ниска консумация на енергия. По-тънък от iPhone 4 и другите конкуренти.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#5

Сименс С35

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#6

Nokia 7650. 
Беше първия телефон на Нокия с вградена камера. Имаше цели 4MB памет, снимките бяха с резолюция 640/480, а цената на телефона беше много висока за онова време ( 2002 година). 
Спомням си е всички мои познати тогава смятаха че камерите нямат място в телефоните, и че това е някакво безумно решение на Нокия.
Цитирай
#7

Vodafone Smart 4 turbo.
Нищо особено, но го купих с еднодневната ми надница! За толкова пари - толкова качество.

Все пак - издържа почти две години.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#8

Нокия N72

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#9

Sony Ericsson p900
Цитирай
#10

Колеги в анкетата се пита за СМАРТФОТ,а не за телефон с копчета(обикновен телефон).
Цитирай
#11

2008 Apple iPhone 3G

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#12

LG G2 - хубав беше, но се повреди необратимо 5-6 дни след изтичане на гаранцията.

П.П. Моля за извинение за неволната грешка, действителния първи смартфон беше HTC Windows Phone 8X - коригирано в коментар 17 по-долу!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#13

Първия ми телефон беше такъв Ericsson GA628 със сменяеми панели. Тухла единичка. А първия смартфон Nokia 9210i communicator

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#14

Nokia N8, страхотна камера, останалото - мъка...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#15

HTC Desire. Страхотна машинка беше, като за един от 1те андроид смартфони. Ползвах го към 2 години, после го препродадох и другия го ползва поне още толкова.
[Изображение: 0656e16fe23c63e138e40e9d40ad9524.jpg]

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#16

nokia 3650....
https://phonesdata.com/files/models/Nokia-3650-867.jpg
Рядко издържлив телефон.
Сурках го две години от 2003-2005, после му купих червени панели и го продадох за същите пари.
Ама времената беха други.Питат хората-А?Какъв е този телефон?
- Смартфон?
- Ама какво значи това?.....И се почва едно обяснение....минимум 45 минути.

(2021-06-26, 07:25:30)DoryanY написа:  Колеги в анкетата се пита за СМАРТФОТ,а не за телефон с копчета.

Big GrinКакво ти разбира главата на теб от смартфони?
Още малко и ще искаш да стова дума само за ограничени хора с айфони.Symbian какво е?Гугъла е безплатен-търси, чети,не се излагай.Тогава за тази ос не се казваше root а сертифициране с HellOX.И какво значи без копчета?Ако дадеш пример поне с един телефон без копчета, ще си развържа пъпа.Минимум едно копче ще има-за стартиране на телефона.

nokia 3650---sony-ericsson p900---nokia 3230---nokia n95 8gb---lg optimus 3d---samsung galaxy s4 9505----lenovo p2-----samsung galaxy a71
Цитирай
#17

(2021-06-26, 07:53:17)L1892 написа:  LG G2 - хубав беше, но се повреди необратимо 5-6 дни след изтичане на гаранцията.

С извинение към участниците в анкетата - първият ми смартфон беше HTC Windows Phone 8X (срамувам се, че забравих за ветерана, който мой колега все още ползва!). Прекрасен телефон с удивителна бързина и много добра камера.
Коригирах по-горния си коментар под номер 12.


Прикачени файлове
.jpg htc-8x-1.jpg Размер: 69.72 KB  Сваляния: 169
Цитирай
#18

@ gogoge6 Сименс С35 не е смартфон,да има смартфони с копчета.
Ето един пример за смартфон без физически бутони,телефонът използва „Странични виртуални бутони“  Meizu Zero
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • gogoge6
Цитирай
#19

Sony Xperia Miro, още го ползвам с една служебна карта за ало ало.

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
Цитирай
#20

iPhone 3g- голем кеф беше този телефон.
Цитирай
#21

Първия ми смартфон беше Sony Ericsson W960 със Symbian UIQ3, голям кеф беше с това телефонче



Прикачени файлове
.jpg sony-ericsson-w960-gsm-big-31-1-2673786272.jpg Размер: 8.76 KB  Сваляния: 151

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#22

Гласувах за марка други , щото първият ми телефон беше Сименс. Но за Смартфон беше Nokia 6600. Първият съществуващ с ОС Симбиан. Беше невероятен. Мултимедиен талант. Качваш мелодии, клипчета , пускаш ги където искаш...

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#23

bavarche ми гласувай за Nokia, нали е за смартфон.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#24

В Samsung Galaxy GT I-7500 ( Samsung Galaxy за кратко )ми бе е първият смартфон от Samsung с Android операционна система . Това направи Samsung вторият производител на смартфони с Android и откри конкуренция на тази платформа. Това е и началото на огромния успех на серията Galaxy на Samsung. Още го имам!


Прикачени файлове
.jpg I7500_with_screen_protector.jpg Размер: 31.5 KB  Сваляния: 134

Samsung galaxy GTi7500 Samsung galaxy nexus Meizu MX4 Redmi 3pro Huawei nova Redmi Note 5 MI 8 POCO F3 Samsung galaxy a52s
Цитирай
#25

Нокиа 6630. Страхотен телефон. Баща ми още го ползва.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
[-] 2 потребители изказват благодарност на scorceni за това мнение:
  • stenlius, Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)