Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poco F3 - xiaomi.eu
#76

Има нов ъпдейт : 6.01.2022


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#77

Сложих го, за сега добре се държи.
Проблема с виртуалния Андроид все още става.
Тези дни трябва да върна фабрични настройки и да видя дали ще се оправи...

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#78

След предпоследния седмичен ъпдейт (последния не съм качвал, понеже няма нищо ново), WiFi започна да ми изключва ав автоматично. И ако не се сетя пак да го включа ми черпи от мобилния интернет. Не съм променял никакви настройки. Освен това за пръв път забелязах проблеми със сензора за близост - да светва екранът по време на разговор. Имате ли и вие подобни проблеми?

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

Цитирай
#79

Със сензора за близост няма решение, освен ъпдейти. А за да нямаш проблеми с ви фи, те си го бяха написали след андроид 12, да се настрои за регион Англия.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на bgbore_96 за това мнение:
  • duscott
Цитирай
#80

Здравейте бих искал само да попитам ще имаме ли допълнителни актуализации от xiaomi моят телефон е poco f3 8 GB 256 gb а последната ми актуализация е за интерфейса който е вече 12.5.7 стабилна е актуализацията и не знам дали ще продължат нагоре към Андроид 12 примерно казвам да е стабилен и да се извършва само от телефона без да се флашва защото телефонът все още е в гаранция и не искам да се пробвам понеже не знам как става работата там не съм правил досега флашване пък и едва ли ще ми се отдаде за официална актуализация питам и за интерфейса на xiaomi 13 дали ще го получим и ние защото четох на няколко места с тати че ще получим и ще има стабилна актуализация за интерфейса на xiaomi 13
Цитирай
#81

Трябва да има андроид 12 и 13.
За поко серията се предвиждат 2 ъпгрейда на андроид

Тези, които ползваме седмичната версия сме отдавна с андроид 12
Цитирай
#82

Нещо ни пропуснаха с ъпдейта тази седмица.
Цитирай
#83

   
Това е била причината... Доста странно...
Иначе аз карам на стабилната версия от месец и нещо и се държи доста добре. Като цяло пак не е тотално без бъгове, ама каквото такова...

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на bgbore_96 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#84

В крайна сметка имаме ъп:


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • bgbore_96
Цитирай
#85

2.22.23


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#86

Вчера го флашнах като се прибрах, но днес видях, че има Reupload, така че свалям наново:
https://t.me/orangefriday/28 - androidfilehost
https://t.me/orangefriday/29 - sourceforge


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#87

Здравейте, много бавно се изтеглят ъпдейтите - с много прекъсвания. Притеснявам се да не се бъгне телефона поради счупен файл. Пробвах през торент, но не ми позволява сайтът - казва, че максималният разрежен файл е 100 Мб. Имате ли някакво предложение?

Poco F3 6GB + 128 GB, Arctic White
Xiaomi Mi5 32GB

Цитирай
#88

Ако е счупен архивът няма да ти даде да го разархивираш без грешки.
Иначе при мен е стабилно тегленето от sourceforge с Майкрософт едж
Цитирай
#89

Здравейте,
мисля да си руутна телефона,защото до сега винаги съм го правил,но при Xiaomi Note 10 pro ми искаше да го занулявам всеки път когато инсталирам нов ром от xiaomi.eu .
Вече ми омръзна всеки път да възстановявам всякакви настройки и какво ли още не! Въпроса ми се нужно ли е след като инсталирам ром от тях при следващ ъпдейт трябва ли да трия дата и всичко друго..... или е като преди само Далвик кеша ....
И искам да сложа ром с Миуи указател и дайлер кой да избера?

Poco F3 5G Black
Цитирай
#90

(2022-02-28, 18:34:48)Muko написа:  Здравейте,
  мисля да си руутна телефона,защото до сега винаги съм го правил,но при Xiaomi Note 10 pro ми искаше да го занулявам всеки път когато инсталирам нов ром от xiaomi.eu .
Вече ми омръзна всеки път да възстановявам всякакви настройки и какво ли още не! Въпроса ми се нужно ли е след като инсталирам ром от тях при следващ ъпдейт трябва ли да трия дата и всичко друго..... или е като преди само Далвик кеша ....
И искам да сложа ром с Миуи указател и дайлер кой да избера?

Не, към момента Xiaomi.eu се ресетва само при първоначална инсталация. При актуализиране през fastboot запазва инсталираните приложение и настройки.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dokobg за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#91

Вече е наличен за сваляне седмичният ъпдейт


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#92

Последния ъпдейт от 03.03 е голяма греда от към софтуера за близост по време на разговор. След всеки разговор съм в папките за запис на разговори много е изнервящо
Цитирай
#93

Оле. И аз.
Ама мислех, че е нещо с разрешенията.
Защото още в началото на разговора влиза там
Цитирай
#94

Да,в момента на вдигане и вече е в папките!!! Снощи върнах предния ъпдейт и днес нямам проблеми с разговорите Smile
Цитирай
#95

Можем само да се надяваме достатъчно хора да са репортнали проблема и утрешния ъпдейт да оправя нещата
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • gero802
Цитирай
#96

Здравейте,
    Имам още 12 часа докато ми се отключи F3-ката и искам да си сваля Индонезийския РОМ за да го инсталирам и премахна повече глупости на Гугъл.....От къде мога да го дръпна ,понеже не го намирам.
Поздрави!

Poco F3 5G Black
Цитирай
#97

Мисля че от тука -https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900394
Там където пише "POCO F3 ID", но не съм напълно сигурен, нека някой колега да потвърди.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на bgbore_96 за това мнение:
  • Muko
Цитирай
#98

Аз от тук ги тегля: https://xiaomirom.com/en/series/alioth/
[-] 1 потребител изказва благодарност на gero802 за това мнение:
  • Muko
Цитирай
#99

Темата е за Xiaomi.eu
Но иначе стокови има и тук:
https://mirom.ezbox.idv.tw/en/phone/alioth/
Цитирай

Здравейте,не може да се инсталира и това си е...... Ето каква грешка ми дава.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Poco F3 5G Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)