Анкета: Според Вас COVID-19 изкуствено ли е създаден или естествено е възникнал? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Изкуствено
77.46%
55
77.46%
Естествено
9.86%
7
9.86%
Нямам предположение
12.68%
9
12.68%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Според Вас COVID-19 изкуствено ли е създаден или естествено е възникнал?
#51

Напротив, вирусът се репликира и мутира, когато се разпространява в неваксинирани хора.

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

Лекарство за вируси няма.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#53

Я па ти,  грипа с какво се лекува? Доста се отклонихте от темата. Мога да Ви пиша реални неща до утре и за ваксинирани, и за не ваксинирани, но не е това въпроса. Всеки организъм е различен, и неможе да се обобщава.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#54

Грипа не се лекува. Организма се бори с него. Приемат се медикаменти за подсилване на имунната система и такива, които облекчават симптомите.
Антибиотици, когато има съмнение че може да премине в бактериална пневмония например ( или друга подобна инфекция ).

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай
#55

(2021-08-21, 18:27:27)gazibarev написа:  Лекарство за вируси няма.

Е мен личната с какво ме лекува, като го хвана?
Или с кьорфишеци, като сегашните ваксини. Smile

Между другото в едно предаване един наш професор имунолог ( той малко се компроментира с изказванията си за ковида ) по повод за сезонните грипове, каза че във ваксините, който ги изписват преди сезона нямало нищо против тия вируси
Цитирай
#56

Лекарство за вируси няма. По принцип се дават такива които лекуват вторичните бактериални инфекции. Както имуностимуланти имуномодулатори витамини аналгетици за облекчаване на общото състояние. Лекарството срещу вирус е твоят имунитет. Това не са бактерии да ги трепеш със антибиотик. Вируса е друго. Нещо хем живо хем не. Прочети за тях. Много интересни четива има. Природата е изумителна.

(2021-08-21, 19:21:00)pepy1 написа:  Я па ти,  грипа с какво се лекува? Доста се отклонихте от темата. Мога да Ви пиша реални неща до утре и за ваксинирани, и за не ваксинирани, но не е това въпроса. Всеки организъм е различен, и неможе да се обобщава.

С какво се лекува грип?  Я ме светни? Има препарати забавящи репликацията ( една много сложна тема дето не е за нас) на вируси. Като цяло няма лекарства срещу вируси.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#57

В Израел се разболяват предимно не ваксинирани между тях и деца защото те не са ваксинирани, много сме гъсто населени и като вас има такива дето не вярват, а и на една педа земя сме към 12 милиона заедно с арабите, не ваксинираните не пренасят нищо защото не се разболяват.
Има случай на разболели се ваксинирани, но това са хора които са ваксинирани или с една ваксина, или още през февруари и антителата паднаха.
Сега се обадих на приятел реве ми по телефона, че е болен от ковид, казва ми не мога да мръдна от леглото, температура която не пада, чувставам на 90г, иначе е на 37 колкото мен.
И не е ваксиниран, казва само да оздравея и ще си бия колкото искат ваксини, моли се да му мине и да не го вземат за обсишване, казах му ако ти трябва нещо само кажи.
Че психилог трябва да видя това си е така, абсолютно съгласен, да ми налее акъл как да преодолея глупостите които пишете, че наистина онемях.

Междудругото третата ваксина помага, в Израел почнаха да падат тежко болните. Вече сме 1.5млн с трета.
Ако трябва и 20ваксини ще сложа, не иска да разболея от това смъртоносно нещо, имам дядо, родители, жена, деца,приятели, не вярвам в конспирации, имам и близки които са го минали и нещата които видях ме изплашиха.
Но още повече ме плаши, безотговорноста и вярването на глупости на хората.
Никой не ви следи и не иска да знаете къде сте. Повече хора сме нищожни. Няма никакви конспирации, вируса не избира между богат и беден, убива всеки които не слуша лекарите и не взима съответните мерки.
Лека вечер, живи и здрави и макар и толкова не вярващи ви желая никога да не узнаете какво е това.
Цитирай
#58

@Victormihov действително, истинският вирус който искаха да разпространят е СТРАХ! Лошото е, че срещу него и 100 дози няма да помогнат.
А още по лошото е, че е по заразен от КОВИД.
Никой няма да живее вечно на тази земя, освен страхът!
Цитирай
#59

(2021-08-21, 21:15:09)Vi70 написа:  @Victormihov  действително, истинският вирус който искаха да разпространят е СТРАХ! Лошото е, че срещу него и 100 дози няма да помогнат.
А още по лошото е, че е по заразен от КОВИД.
Никой няма да живее вечно на тази земя, освен страхът!

Затова не гледам новини и ми е много спокойно.
Ясно е , че всичко с тая настинка е добре планирано.
И номерата им минават , с доброволното участие на хората, които са готови на всичко да преборят настинката, ако трябва и 50 ваксини ще им бият.
Те са съгласни на всичко.
Цитирай
#60

(2021-08-21, 20:43:15)_I_ Makaveli*KILLuminati _I_ написа:  Гласувах , че е изкуствено. Което е факт.
Ваксина не бих си сложил-изкарах я вече прочутата настинка. Би трябвало страхливите маси (опитни свинчета), които са се наболи, да бъдат тотално ограничени във всичко, а тези , много , много по-интелигентната част от обществото, които не са си били ваксина, да бъдат напълно свободни.
Пълен локдаун за всички ваксинирани!
Имаш нужда от психолог.

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
Цитирай
#61

Имам нужда някой да ми каже в тоя форум как мога да пускам снимки. С линкове или директно ги ъпвам? Или?

Реално ситуацията е следната:
Бодеш се, заразяваш се пак.
Бодеш се-увреждат те.
Е , каква ми е файдата?
Със или без ваксини е едно и също. Пак тотално много заразени ваксинирани.
Цитирай
#62

@_I_ Makaveli*KILLuminati _I_
А каква би била ситуацията ако всички са ваксинирани?
За такава ситуация мислил ли си?

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#63

трябва като Им забият иглата... да не вкарват.... а Да Изкарват с надеждата да Им издърпат и малко останал мозък... и без друго не им трябва и не могат да го използват ???

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#64

Ваксинирането си е личен избор. Аз не съм се ваксинирал. Винаги е имало конспирации и дебати за ваксините. Но да казваш, че вируса не съществува и е "просто някаква си настинка".... аве вие нормални ли сте?!?  Big Grin било като всеки друг грип...

Аз и двама приятели го изкарахме в началото на декември 2020г., само при единия беше по-сериозно. От тогава до сега са минали почти 9 месеца и на всички обонянието ни не се е възстановило като хората, а на един от нас и вкуса. Аз такъв грип не си спомням да съм карал, че да нямам нормално обоняние вече 9 месеца. Имам няколко познати които бяха точно от тоя тип, невярващите, някои го изкараха в болницата и след това и дума не обелиха за вируса... бързичко млъкнаха.
А пък вие после си мелете сол по форумите как било една проста китайска настинка, като сигурно дори не сте го карали, ама много ви бива в дървените философии тип киро брейка... е*ати простия народ заклевам се. Bu

(2021-08-22, 01:02:26)niksanvn написа:  трябва като Им забият иглата... да не вкарват.... а Да Изкарват с надеждата да Им издърпат и малко останал мозък... и без друго не им трябва и не могат да го използват ???

Тоз пък, на всяка манджа мерудия. Едно смислено мнение не написа в тоя раздел.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#65

Ако беше ваксиниран нямаше да я изкараш така тежко и щеше да си има вкус и обоняние.
По-добре отпадналост от ваксина за да пиеш един аналгин отколкото тази ужасна болест.

Който не вярва и каквито и санкции да му се наложат все тая, Тома неверни и това е, всички искат да ни управляват, да ни убият, да ни поробят, да знаят кога ходим до тоалетна и да ни вземат децата, парите, колите и апартаментите.

Само дето повечето развити страни дори не знаят къде се намира България на картата на света.

Аз избирам да вярвам на лекарите и специалистите, а не на конспиратори по форумите. И ваксинацията не е личен избор, в пандемия сме, хората умират, близките ни са застрашени, ама в България е важното винаги да сме АНТИ.
Цитирай
#66

Ето как в Израел се заразяват дори и с втора доза.

https://www.dnes.bg/koronavirus/2021/08/...ari.500818

И само един пример ще дам, на мой приятел му откриха аневризъм на аортата. 20000лв му казаха че ще струва операцията. 10к лв се покривали от касата другите от него. Ако ги нямаш, довиждане... А инак са много загрижени да те лекуват от Ковид. Нещо не е наред, според мен. Никой не го е грижа дали ще умреш ако нямаш пари за лечение, а сега всички твоето здраве гледат и мислят за теб. И е факт, че дори ваксинирате се разболяват, част от тях тежко, други леко, а също така са и приносители. Както е факт, че тези глупави маски не спират вируса.
Мои близък почина следствие Ковид, но мой приятел също почина след ваксина преди два месеца, направи тромб. Значи единия е починал от пандемията, а другия е просто статистика, тихо водена, и за която не се шуми много много. Всеки си има глава на раменете, който иска да се ваксинира. Нали като си ваксиниран си защитен, остави другите да си преценят сами. Защото ако някой твърди, че не е защитен от всксината, за какво аджеба си я слага та чак иска да ми наложи да си я бодна и аз.
Цитирай
#67

В Израел който е ваксиниран с две ваксини го кара леко.
Аз живея тук, не чета Български статии.
Самият аз и всички в моето семейство сме ваксинирани.
Маските пазят, бил съм до болни клиенти с маска, и на мен ми няма нищо.
Третата ваксина помага също.
Загрижени са за здравето на хората защото е масово, а не личен план, защото утре може и политик да си отиде.
Лек ден, аз бях до тук, теориите ви са интересни, но аз предпочитам да вярвам на медицината, професорите и лекарският екип, да не говорим, че медицината в Израел е на първо място в света.
Цитирай
#68

Много е просто, ако помагаха ваксините нямаше да се чудят колко дози още да слагат. Без да съм ваксиниран го изкарах леко, това не е гаранция за нищо. И маските пазят точно толкова колкото и вредят, доказано е от медиците на които ти се уповаваш.
Цитирай
#69

Лошото е че някой смятат че като са прекарали ковид имат доживотен имунитет,а това не е вярно,антителата след време намаляват.А относно имунизацията,колкото повече хора са имунизирани толкова по малко ще влезнат в болница и няма да има недостиг на места в болниците,и лекарите няма да изнемогват.Колана в автомобила пази хората в автомобила,но е задължително да се постави,защото ти спасява живота.
Цитирай
#70

androoid_97... ако съм на мнение, че ваксините, маските и лекарите са нашият спасител... ще съм със "смислено" мнение.... Но ако съм против тези изброените... ще съм без едно смислено мнение... Значи психиатъра ми казва, ако мислиш като мен си Ок, ако не мислиш, като мен Не си ок. Май правото на мнение те прави ненормален.. но въпроса е, кой е ненормалният, от коя страна...??? Мен ме е грижа за мнението и на двете страни, Но след поредица от Житейски ФАКТИ по отношение принципа на "лекуване" от "лекарите", това с години, а не сега.. После ми обяснявай, колко много ги е грижа тези "шарлатани", точно за теб или за собствения си джоб... (и сред масата, винаги има единици хората)

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#71

Подкрепям.

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
Цитирай
#72

Подкрепяш деца, дето в над 99 % от случаите карат вируса или безсимптомно, или като настинка, да ги бодат със субстанция, която е в тестов период? Умен си. Big Grin

Чудно ми е само, как досега на никого не му пукаше, че милиони умират от грип всяка година. Не на 100 %, а на 1100 % съм сигурен, че досега като сте били болни от грип сте щъкали навсякъде /по молове, кина и т.н./, кой знае дали не сте убили някой възрастен човек или дори по-млад организъм, който не е имал щастието да изкара грипа леко като вас и например е... загинал??? Само не ми казвайте, че сте ходили с маски и сте си слагали ваксини за всеки щам , че ще падне голям смях. Big Grin
Цитирай
#73

Нищо не е в тестов период,само вие, конспираторите, така си мислите. Ваксини против семейството на коронавирусите се разработват от десетина години насам, и конкретните ваксини срещу Ковид19 са създадени на тази основа.

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
Цитирай
#74

(2021-08-22, 12:28:43)whitehart написа:  Нищо не е в тестов период,само вие, конспираторите, така си мислите. Ваксини против семейството на коронавирусите се разработват от десетина години насам, и конкретните ваксини срещу Ковид19 са създадени на тази основа.

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk

Не, изобщо не са в тестов период. Затова те карат да се подписваш, че си носиш последствията при евентуални странични реакции /миокардит, тромб и т.н./. Аз дето имам всички ваксини от имунизационния календар досега никога не съм се подписвал за такова нещо, нито майка ми го е правила, като съм бил по-малък??? Чудно защо ли?
Впрочем ваксини за грип има много преди ковид 19 да съществува, както и маски. Ти лично досега ходил ли с маска всеки път като се разболееш, както и да си биеш ваксини всяка година за всеки вид грип и съответните щамове???

Ако познавахте човек, който е имал контакт с вас, когато сте били болни и после се е заразил и починал от усложненията от грипа, а вие сте го изкарали леко, щяхте ли да почувствате някаква вина? Едва ли... най-вероятно този човек за вас е щял да почине от естествена смърт.
Цитирай
#75

Грипът и Ковид19 са абсолютно несъвместими като честота на усложненията и сравнението е нелепо. При грип не те карат да пиеш антистенокардин против съсиреци. Съвсем различни заболявания са, но вие явно съдите по общите първоначални симптоми.

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)