Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei анонсира флагманите P50 и P50 Pro с HarmonyOS
#26

Първата партида на Huawei P50 Pro в ограничено количество стартира на 12 август.

https://www.huaweicentral.com/huawei-p50...-jd-china/

 
Цитирай
Аксесоари
#27

Анонсът на глобалните версии на P50 и P50 Pro се очаква на 21 октомври във Виена.
[Изображение: 5a9429966f04.jpg]

 
Цитирай
#28

https://www.youtube.com/watch?v=WvVjY0vltSY

Хубав обзор на китайската версия на HUAWEI P50 PRO.
[-] 1 потребител изказва благодарност на magic1 за това мнение:
  • QueenBG
Цитирай
#29

Визуално с тези котлони отзад никак не ми харесва.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#30

Изтекоха българските цени на Huawei P50 Pro и сгъваемия Huawei P50 Pocket.

https://nixanbal.com/iztekoha-balgarskit...p50-pocket

 
Цитирай
#31

Според ревюто на gsmarena, животът на батерията на Р50 Pro е отчайващ
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sev за това мнение:
  • divna, OliQueenBG
Цитирай
#32

То да е само батерията да направиш компромис, без Гугъл, без 5G, а една торба пари....

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#33

Не е зле,за 1600лв.при оператор,на най ниския тарифен план.Няма гугъл но пак си е напълно функционален,има марка която също е без гугъл,но това не и пречи да е на едно от челните места по продажби в света.

Huawei P30
Цитирай
#34

Да се сравнява Huawei с Apple е малко несериозно.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • divna
Цитирай
#35

Заради тях ги поряза перушан, кое му е несериозното, да се намесваш в търговска битка за лидерство?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • tynata2
Цитирай
#36

Аз не мисля така. Конфликтът между САЩ и Китай е за глобално надмощие. Телефоните са само елемент от пъзела, удар по силна страна, за да стане слабо място.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 3 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • L1892, NaniG, OliQueenBG
Цитирай
#37

Точно, смартфон бизнеса на Huawei беше косвена жертва. Но дори и в разцвета на силите си не мисля, че можеха да се сравняват като продукти и като бранд с Apple (не съм фен на ябълките, просто това ми е гледната точка).

А колкото до P50 Pro не мисля, че си струва парите за телефон на почти година, без услугите на Google ,5G и разочароваща батерия. Стават прекалено много компромиси за телефон с претенции за флагман.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 4 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • divna, martoo, NaniG, plevel12
Цитирай
#38

Не става въпрос да се сравняват,телефона и без услугите на гугъл пак е на високо ниво,в Ап галири ги има важните приложения, 4Г си е достатъчно за всяка дейност,така че 5Г не е фактор който да липсва на някой.

Huawei P30
Цитирай
#39

(2022-02-06, 17:02:20)DoryanY написа:  Не става въпрос да се сравняват,телефона и без услугите на гугъл пак е на високо ниво,в Ап галири ги има важните приложения, 4Г си е достатъчно за всяка дейност,така че 5Г не е фактор който да липсва на някой.

Не достатъчно високо за ценовият си етикет.
Цитирай
#40

(2022-02-06, 17:02:20)DoryanY написа:  Не става въпрос да се сравняват,телефона и без услугите на гугъл пак е на високо ниво,в Ап галири ги има важните приложения, 4Г си е достатъчно за всяка дейност,така че 5Г не е фактор който да липсва на някой.
Позволи ми за Ап Галери да не се съглася, играл съм го това, но всеки си прави изводите за себе си, не казвам, че е боклук, но за мен не си струва.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#41

(2022-02-06, 17:02:20)DoryanY написа:  Не става въпрос да се сравняват,телефона и без услугите на гугъл пак е на високо ниво,в Ап галири ги има важните приложения, 4Г си е достатъчно за всяка дейност,така че 5Г не е фактор който да липсва на някой.

Ако не беше телефон с претенции за флагман щях да се съглася. Но да си купуваш телефон който трябва да е сред топ моделите на пазара и да правиш подобни компромиси не мисля, че е допустимо. Купувам си флагмани защото знам, че получавам завършен продукт и не се налага да се правят компромиси с качеството.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#42

(2022-02-06, 11:20:20)DoryanY написа:  Не е зле,за 1600лв.при оператор,на най ниския тарифен план.Няма гугъл но пак си е напълно функционален,има марка която също е без гугъл,но това не и пречи да е на едно от челните места по продажби в света.

Ябълките работят с Гугъл 
Нищо общо с китайците
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#43

(2022-02-06, 17:02:20)DoryanY написа:  Не става въпрос да се сравняват,телефона и без услугите на гугъл пак е на високо ниво,в Ап галири ги има важните приложения, 4Г си е достатъчно за всяка дейност,така че 5Г не е фактор който да липсва на някой.

App gallery може някой ден да бъде конкурентно на google play, но за сега е много назад!
Казвам го като скорошен ползвател на P40 Pro.
А относно 5G, при положение,че го има защо да се лишаваме от него? Вкъщи достигам скорости от около 500mbit-a , в комбинация с неограничен интернет си е направо екстра. Дори не ползвам домашния си интернет. Към днешна дата да купуваш телефон без 5G и то флагман е меко казано смешно.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
[-] 2 потребители изказват благодарност на Spellbound91 за това мнение:
  • OliQueenBG, whitehart
Цитирай
#44

(2022-02-06, 17:02:20)DoryanY написа:  ...в Ап галири ги има важните приложения, 4Г си е достатъчно за всяка дейност,така че 5Г не е фактор който да липсва на някой.

Едно единствено важно приложение, все още липсващо, ми беше достатъчно като спънка към P40 Pro и продължава към 50 - липсва това на УниКредит Булбанк. Всичко друго, което ползвам, е налично, но то и без това е максимално ограничено, защото принципно избягвам приложения, ако мога да ги заместя с браузър.

За останалото съм напълно съгласен - аз 4Г практически не ползвам, какво ли пък за 5Г, да не говорим пък за липсата на покритие изобщо.
Цитирай
#45

(2022-02-06, 22:34:32)Sev написа:  Ябълките работят с Гугъл 
Нищо общо с китайците
Не знаех че Ябалката работи с GMS Smile Huawei телефоните подобно на Айфоните се купуват заради безпроблемната си работа,дори и след  ъпдейти,за 3 години никакви проблеми,това може да го потвърди всеки.Самсунг не се славят с това,достатъчно е да погледнете разделите,вие се заблуждавате че като сте дали една торба с пари,няма да има компромиси. Smile И другото е хубавата камера,и издръжливата батерия.И най големия проблем е липсата на Гугле и че не използват вече процесор Кирин.
А и батерията не виждам да е зле.

Huawei P30
Цитирай
#46

Повечето хора които сега се прехласват по P50 Pro дори няма да си го купят. Сега чувам, че с телефоните на Самсунг съм имал проблеми след ъпдейтите (ползвам телефоните им от S7 насам).

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#47

А горния тест с кой процесор е за нашия пазар или кирин? Ако е с снапдрагона много голямо разминаване с теста на gsmarena
Цитирай
#48

Със Snapdragon 888 4G (5 nm), а с Kirin 9000 е за китайският пазар.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#49

Като гледам клипа е от преди 2 месеца,по това време TechNick е правил клип за Benchmark Test и там е с Кирин,сигурно и този е със същия процесор.

Huawei P30
Цитирай
#50

(2022-02-07, 08:18:48)DoryanY написа:  Не знаех че Ябалката работи с GMS Smile Huawei телефоните подобно на Айфоните се купуват заради безпроблемната си работа,дори и след  ъпдейти,за 3 години никакви проблеми,това може да го потвърди всеки.Самсунг не се славят с това,достатъчно е да погледнете разделите,вие се заблуждавате че като сте дали една торба с пари,няма да има компромиси. Smile И другото е хубавата камера,и издръжливата батерия.И най големия проблем е липсата на Гугле и че не използват вече процесор Кирин.
А и батерията не виждам да е зле.

Като човек използващ Гугъл във връзка със служебните си задължения, ще ти кажа че с ябълка се върши работа по същия начин , както и с андроид телефон
Нещо, което не важи за производителя с наложената забрана
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)