Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Z Fold 3 5G - Лични впечатления и коментари
#51

Дойде ми най-накрая ъпдейта за Андроид 12 (умишлено не бях проверявала за такъв). Ама малко ме е страх да го инсталирам Бихте ли споделили как се държи телефона с него и как е батерията?
Цитирай
Аксесоари
#52

На 4 ъпдейта до следващи версии на Android ще могат да разчитат собствениците на Galaxy Z Fold 3 и Galaxy Z Flip 3.

https://nixanbal.com/samsung-veche-obesh...tva-galaxy

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#53

(2022-02-10, 09:59:15)NoMaD написа:  На 4 ъпдейта до следващи версии на Android ще могат да разчитат собствениците на Galaxy Z Fold 3 и Galaxy Z Flip 3.

https://nixanbal.com/samsung-veche-obesh...tva-galaxy
Е звучи яко, ама реално погледнато кой ще ползва тези модели след цели 4 год.!? То при тия греещи процесори и претоварени батерии тя самата техника няма да изкара толкова дълго.

(2022-02-10, 08:57:04)any9 написа:  Дойде ми най-накрая ъпдейта за Андроид 12 (умишлено не бях проверявала за такъв). Ама малко ме е страх да го инсталирам Бихте ли споделили как се държи телефона с него и как е батерията?
Доста по плавен и мазен стана интерфейса. Батерията и преди и сега си е била ок. Минаха онези времена с рискованите упдейти. Преди няколко години Гугъл промениха генерално начина на ъпдейт и от тогава не е толкова рисково начинание.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#54

Греещи процесори? Не съм забелязала телефона да грее. А имах преди това S20+ с Ексинос, та знам какво е греене
Кои времена са минали? Не знам колега дали следиш Андтоид 12, ама прави масово мазало. Не знам как е с другите марки, но при Самсунг е пълна трагедия от към бъгове и проблеми, които даже с фабрични не се оправят. Но пък не съм чула да има нещо сериозно при сгъваемите Smile И все пак ще задържа с ъпдейта.
Цитирай
#55

Няма никакви драми със 12-ката при Самсунг. Имам два S21 Ultra, и са чук с 12-ката

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#56

През ръцете ми са минали 3 бр. Фолд3 и 1 бр Флип3. Ползвани са и си 11 и с 12. Андр. 12 е много по оптимизиран от към скорост, плавност, батерия... неща в тази посока. Омазване и каквито и да било бъгове не съм виждал. Но след голям ъпдейт задължително чистя кешовете през рекавъри или ръчно. Един път не го направих и сякаш батерията почна да издъхва по бързо.
Всеки флагман грее, стига да го товариш. Например при видео през мобилната мрежа или тежки игри. Имах и S21 с Ексинус. Той вярно че грееше от по леки задачки даже. Има мощност - има топлина. Това не е недостатък, това са природни закони. И техниката старее по бързо при тия термални амплитуди. Това е факт и който не го отчита - да си свирка и да не го мисли много, много.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 3 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • any9, BGDropche, Victormihov
Цитирай
#57

Нов ъпдейт в Германия. Доколкото разбирам е само секюрити пач.    
По някое време съм получил и тая благинка за махане на обект от снимка. Работи доста коректно.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • any9
Цитирай
#58

Тук, в България също пристигна.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#59

(2022-01-04, 16:41:42)NoMaD написа:  Това лично впечатление ли е?

Да!

Huawei mate 50 pro / samsung galaxy Z fold 3/ Samsung Galaxy S24 ultra 
Цитирай
#60

       
Айде пак ъпдейт. Напомням че съм с немски телефон. Тоя дава UI 4.1 и е над 1ГБ

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#61

И на БГ телефоните дойде Smile Тъкмо ъпдейтнах и аз Smile
Цитирай
#62

Днес го купих и като го включих пристигна 4.1 Smile

Изпратено от моят SM-F926B с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#63

Преди малко бях в официалният Самсунг магазин, имаше 4 фолда и 5 флипа, всички посредата бяха със скъсана сгъвка на екрана, той си работи нормално, но на мен това лично не ми харесва.
Имаше 2 флипа дето не бяха скъсани, но по средата вече си бяха променили цвета на бял, и вече беше оръфан. Забравих да ги снимам.
Да знам, че са демонстрационни телефони, но както хората си играят с тях постоянно, така и в ежедневие човек си играе с телефон си.
Не казвам, че не стават, казвам за да го имате впредвид.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#64

Здравейте, някой сблъсквал ли се е с този типичен проблем да се появят балончета под протектора и как се процедира след това, сменят или ремонтират телефон и за колко време приблизително? Smile
Цитирай
#65

(2022-07-29, 11:45:10)Victormihov написа:  Преди малко бях в официалният Самсунг магазин, имаше 4 фолда и 5 флипа, всички посредата бяха със скъсана сгъвка на екрана, той си работи нормално, но на мен това лично не ми харесва.
Имаше 2 флипа дето не бяха скъсани, но по средата вече си бяха променили цвета на бял, и вече беше оръфан. Забравих да ги снимам.
Да знам, че са демонстрационни телефони, но както хората си играят с тях постоянно, така и в ежедневие човек си играе с телефон си.
Не казвам, че не стават, казвам за да го имате впредвид.

Ами според мен някой си пробват ноктите колко на дълбоко може да влезе в дисплея или пък как ще мине нокът по самата сгъвка те така се получават повечето проблеми.
Не изключвам че може и да греша.За яко ползване с едно изтърване на телефона от метър, за сега няма забележки и оплаквания.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#66

Е как ще си пробват ноктите, скъсването е точно по средата дето се затваря и отваря, почва да се къса като пластмаса която огъваш пак и пак и пак,но първо става бяла и оръфана, такива бяха флиповете, имаше фолдове скъсани посредата, имаше и такива скъсани отгоре и отдолу.
Жалко.

Точно такива бяха:
[Изображение: Screen-Shot-2022-07-29-at-20-35-28.png]

Фолдовете бяха ей така, накълцани по средата:
[Изображение: Screen-Shot-2022-07-29-at-20-37-40.png]

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#67

(2022-07-29, 11:57:15)Alehandru написа:  Здравейте, някой сблъсквал ли се е с този типичен проблем да се появят балончета под протектора и как се процедира след това, сменят или ремонтират телефон и за колко време приблизително? Smile

Зачетох се по немските форуми и телефоните с тоя дефект ги сменят направо с нови.
Ако не ти представлява проблем може да попиташ и в Sasmung сервиза за колко сменят или ремонтират телефон и за колко време приблизително?

(2022-07-29, 19:30:51)Victormihov написа:  Е как ще си пробват ноктите, скъсването е точно по средата дето се затваря и отваря, почва да се къса като пластмаса която огъваш пак и пак и пак,но първо става бяла и оръфана, такива бяха флиповете, имаше фолдове скъсани посредата, имаше и такива скъсани отгоре и отдолу.
Жалко.

Питах в Сасмунг и така ми за явиха !
Мога да снимам телефона след близо година яко ползване.Без каквито и да е било поражения като нов.
Е ,че тя простотия злобата по хората няма граници.Въпреки че всеки от нас си има малко или много от неея Smile Big Grin Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 3 потребители изказват благодарност на Compare за това мнение:
  • Alehandru, Bavarche, Victormihov
Цитирай
#68

Аз мисля, че всички телефони след година ще изглежда по този начин, мисля, че технологията все още не е достатъчно узряла, това е физическа прегъвка на пластмаса, как да издържи.
Иначе определено Фолда грабва погледа и изглежда много много добър, ще излъжа ако кажа, че не го искам.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#69

По излъгал съм те малко ,телефона след почети година ползване му се е поотлепило оригиналното фабрично фолие Smile Хихи още не сме го махнали така си седи.
Да не кажеш че е дисплея се е отлепил!
[Изображение: 20220729-193948.jpg]
[Изображение: 20220729-193957.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#70

Не казвам нищо бре как?
Да не би това което се къса е протектора, а не екрана?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#71

Да това си е протектора на телефона който съм снимал,почнал да се поразлепя,не е екрана.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#72

Не знам защо се кахърите за каквито и да било проблеми в гаранц. период. Самсунг си поемат кахърите за тяхна сметка. Защо мислите телефона струва 2000 евро. Защото в цената са заложени всички евентуални проблеми с авангардните технологии в него. Всичко е така да се каже предварително платено вече от вас с покупната цена. Това го обясняваше навремето шефа на Шевролет като пуснаха Волт - първият им хибрид. Цената беше огромна и човека обясни. Колата не струва толкова. Просто заради новите технологии и очакваните проблеми с тях гаранционните ремонти ще са много скъпи. А гаранцията си влиза в продажната цена , няма друг начин.
И такива алабализми като отказ от гаранция да не ви притисняват. Първо Самсунг са коректни. Второ ако местният ви сервиз или търговец увърта - пишете директно до Самсунг и го заплашете с адвокат и съд. Не се шегувам нито преувеличавам. Това е устройство за 2000 евро.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • Alehandru, sapiora
Цитирай
#73

Днес държах в ръце Фолд4. На 10ти по обяд. Даже мислех че премиерта е за вечерта и се изненадах. Седяха си общодотсъпни в Молла във Франкфурт. Извадих моят вече аутлет Фолд3 и търсих разлики за едни 1000 евро дето ще ми струва евент. ъпгрейд. Разликите са -1мм и -10 грама. Външния дисплей никак не се усеща да е по широк. Вътре Гранд Каньон (сгъвката)си е пак там и се вижда. При камерите тия 3х зуум не са 5 или 10 и Ноут си остава мечтата на папараците. Фолд 3 си е достатъчно мощен с 888 и новият Снап няма какво да ми даде в повече. Сигурен съм че и той ще грее и ще топи батерията. Та хората с Фолд3 могат да си купят по един нов калъф и да спестят много пари щото няма да получат реално нищо по добро.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 3 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • dardanov, scorceni, Victormihov
Цитирай
#74

   
Нова актуализация. За около месец назад това е трета поредна. Тия в Самсунг отпуски май не им дават на хората си :-)

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#75

Вчера сменях оригиналния протектор в оторизиран сервиз на Самсунг, тези балончета не са по гаранция и нищо не сменят за тяхна сметка. Оригиналния протектор струва 85 лв.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)