Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Z Flip3 5G - Лични впечатления и коментари
#26

Не е чак толкова лоша батерията колкото си представях и аз ,с малко натоварване държи ден без проблем.
Другото което ми направи впечатление има опция в настройки дали да е на 120Mhz и 60Mhz, лично аз не правя разлика кой знае каква, но явно има за батерията ,днес ще се пробва да видим дали има някаква осезаема разлика като е на 60Mhz Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
Аксесоари
#27

120hz са излишни, дори при движение замазва текстовете неприятно. Очаквах повече от камерите. Като качество бият към А серията.

Тия са луди от Самсунг България!  Big Grin
Цитат:В допъленние всеки, който върне Galaxy Note/Galaxy Fold/Galaxy Flip/iPhone Pro/iPhone Pro Max (независимо от годината) в Sаmsung Experience Store или Теленор, ще получи от съответния партньор още 200лв. при предварителната поръчка на Galaxy Z Fold3 | Flip3 5G.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#28

Не се сдържах, поръчах го Това е, дано не ме е яд че ще сменя S20 Ultra с този. Или да зачакам преди да го пускам за продажба
Цитирай
#29

(2021-08-21, 10:57:41)any9 написа:  Не се сдържах, поръчах го Това е, дано не ме е яд че ще сменя S20 Ultra с този. Или да зачакам преди да го пускам за продажба

Ем, честит даунгрейд! (Huge )  Lol

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#30

Лол, защо взе фолда при положение че и камерата и батерията и екрана са по зле от на S20 Ultra

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#31

(2021-08-21, 12:40:10)airbus написа:  Ем, честит даунгрейд! (Huge )  Lol

Ти колко си долен! Не съсипвай радостта на жената.

@any9 Честит! 
Я ми напиши на лично каква цена ще искаш на Ултрата - да се възползвам от ситуацията.
Цитирай
#32

Е що, щото пуст сгъвавм телефон, влезна ми в главата и това е Ама при мен малко схеми ще станат. Ако батерията е много зле и не изкарва деня ще стане 2-ри телефон, ама за там ще стане сложно, че ще трябва и часовника да сменям Че другия ми телефон не е андроид. Ще видим, ще го мисля, все още не знам в крайна сметка какво ще излезне
Цитирай
#33

Lol Blush Lol

На нашият телефон му липсва логото на Samsung !


   


Точно както е на снимката, някак му се губи чара Grater
Китайците забравили да ударят щемпела Smile

Защо така ,някакви отзиви?Писах и на Samsung,чакам отговор ден вече Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#34

И на двата пише Самсунг, не го ли виждаш?
Цитирай
#35

(2021-08-21, 19:03:45)Vi70 написа:  И на двата пише Самсунг, не го ли виждаш?

Не ,посредата на телефона го няма LOGO-то SAMSUNG.
Никъде на телефона не пише че е Samsung отвънка !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#36

А да, на пантата не се вижда, но на задния капак се вижда надписа.
Е ти какво искаш, 300 евро намаление пък и оригинален Самсунг да ти дадат ли Big Grin

Голям гаф ще е ако са забравили...
Цитирай
#37

(2021-08-21, 19:11:17)Vi70 написа:  А да, на пантата не се вижда, но на задния капак се вижда надписа.
Е ти какво искаш, 300 евро намаление пък и оригинален Самсунг да ти дадат ли Big Grin

Голям гаф ще е ако са забравили...
Offtopic:

Под шок съм от днес !
3xТикивички
3xПатладжанчета
2хДомата
Копър+Магданоз
------------------------------------
28,20€

и като се сетя и за телефона Bu

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#38

В Мола на Стамболийски при Вивата са изложени и двата модела на свободен достъп, без аквариуми. Но желаещите да разцъкат новите модели на Самсунг не видях нито един.

 
Цитирай
#39

Разгледахме в магазин на марката дамската Z Flip 3. Доста трудно е отварянето на телефона. Прекалено е стегнат механизма на пантата. Жената се отказа. Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#40

Ако има мераклии с 250€ по евтино
https://www.amazon.de/Samsung-faltbares-...r=8-2&th=1

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#41

Моя е в Спиди. Но ще мога да го взема чак в четвъртък. Нямам търпение Все пак чакам някакви впечатления от притежаващите телефона Smile Как е батерията?
Цитирай
#42

Батерията е добре, доста бих казал .За Samsung ...!
За 8-10часа експлоатация(слуша се музика и някой друг телефонат) е на около 60%
За час, без да се занимава човек с телефона 2%.
Щом държи ден е ОК!
Ще пробваме да го подменим нашият, няма LOGO на Samsung посредата Smile както вече писах в предна тема

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • any9
Цитирай
#43

И моя е зелен. Ще ти кажа в четвъртък дали има логото
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#44

(2021-08-24, 18:30:49)any9 написа:  И моя е зелен. Ще ти кажа в четвъртък дали има логото

Докато не е станало малко недоразумение ,е не е важно нещо ,но нашият е черен Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • any9
Цитирай
#45

Galaxy Z Flip3 e допълнително защитен с помощта на специален протокол за сигурност. При активиране на root права телефонът ще предупреждава потребителя, че в резултат на това камерата на устройството може да бъде блокирана.

https://www.xda-developers.com/samsung-g...en-camera/

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • any9, Compare
Цитирай
#46

@any9 Здравей,какво стана ,получили телефона ? Lol Big Grin Lol

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#47

В Спиди е от вторник, а аз на работа и не съм стигнала до него. Ей сега след малко отивам Направо нямам търпение

Потвърждавам, че от А1 е с подарък адаптер 25W, нищо че телефона поддържа 15W

Първи впечатления - това е телефона с най-страхотния екран, направо съм очарована. Бях малко скептична към камерата, но прави невероятни снимки. Сравних с S20 Ultra, но ме е срам да ги покажа, ултрата направо разочарова
Доста загря при първоначалните настройки, при инсталиране на основните неща батерията замина с 20%, но е рано да говоря за нея. Много ми е трудно да свикна, че пръстовия отпечатък не е на екрана. Това е за сега.
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#48

Батерията ще се нормализира след известно време 2-3дена предполагам ,поне така се получи при нас.
А относно пръстовият отпечатък ще се убедиш че е 100пъти по лесен където е на бутона в момента с който се изключва и включва телефона.
Направи си и лицево разпознаване и няма да имаш проблеми.Е,би трябвало да няма проблеми ,на нашият телефон някой път не разпознава лицевото но с пръстовият отпечатък си е ОК.
Ами със здраве и без проблемчета да си го ползваш новият телефон.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • any9
Цитирай
#49

Значи, телефона много загрява. И не знам защо. Нито го пипам, нито работя с него, седи ми в джоба, като го извадя е доста топъл. Не чак да не може да се държи, но осезаемо се усеща. И то топлата част е горната, там където е дисплея и камерите. Някой с подобен проблем? Това което ми хрумва за момента е да се натиска в джоба ми външния дисплей непрекъснато, защото си е доста чувствителен. Но чак пък да загрява така от него…. Възможно ли е? Другото, което ми хрумва е да се включва камерата, защото и копчетата се натискат лесно
Цитирай
#50

Многобройни проучвания показват, че за литиево-йонните батерии зареждането до 100% увеличава натоварването на акумулатора и намалява неговия живот. Поради този факт One UI 3.1.1 предлага и нова функция - Protect battery, която трябва да ви позволи удължаване на живота на батерията на Z Flip3. Новата опция се намира в настройките, като функцията й е много проста - да не оставя възможност батерията да се зарежда на повече от 85%.
[Изображение: 885ef8c00e21.jpg]
Източник

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)